• Kolorowy metalowy młynek (4 części)

Kolorowy młynek metalowy

Ten atrakcyjny 4-częściowy młynek zmieli twoje kwiaty na drobny proszek i odsieje kryształki żywicy do specjalnej podstawki. Wykonany jest z kolorowej anodyzowanej stali, na pokrywie wytłoczona jest nazwa i strona internetowa twojego ulubionego banku nasion. Fajnie wyglądający i funkcjonalny dodatek do każdego zestawu palacza!
 4.5/5 (14) Napisać recenzję
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

Osoby doświadczone w paleniu zioła wiedzą, jaką pożyteczną rzeczą jest czteroczęściowy młynek z sitkiem. Zamiast marnować drobne trichomy, które odpadają z rośliny podczas mielenia, można zebrać je na samym dnie do późniejszego użycia.

 

Ten niewielki, markowy młynek świetnie nadaje się dla osób w drodze. Z łatwością zmieści się w kieszeni albo w pudełku. I świetnie wygląda! Segmenty w kolorach srebrnym, czarnym, fioletowym i niebieskim przywodzą na myśl królewską władzę, a nasze logo na wieczku utwierdza w przeświadczeniu, że jest to rekwizyt dla królów i królowych. Metaliczne barwy powstały dzięki procesowi zwanemu anodyzowaniem. To nie farba, więc nie będzie odpryskiwać ani nie zanieczyści towaru, jak farba na akcesoriach do marihuany innych sprzedawców.

 

Jak działa czteroczęściowy młynek? Materiał roślinny jest mielony w górnej części, kiedy przekręcamy wieczko. Zmielony materiał spada przez otwory w części przeznaczonej do kruszenia na metalowy ekran w znajdujący się w sekcji przesiewania. Niewielkie lecz silnie działające trichomy spadają przez sito na sam spód.

 

Do codziennego użytku wystarczy odkręcić część kruszącą, wyjąć zmielony materiał i umieścić w ulubionej fajce lub waporyzatorze. Po pewnym czasie regularnego korzystania zajrzyj do dolnej komory, a znajdziesz tam proszek powstały z drobinek.

 

Miłośnicy marihuany wiedzą, że materiał ten ma potężną moc. Pewnie słyszałeś, że kiedy jest jeszcze na roślinie, mówi się o kryształkach, a kiedy gromadzi się w takim młynku jak ten, nazywa się kif. W podobny sposób wytwarza się tradycyjny haszysz.

 

Jeżeli nie korzystasz z czteroczęściowego młynka, ten silnie działający materiał,po prostu spadnie na podłogę albo utknie gdzieś wewnątrz urządzenia. Trzeba wtedy dokładnie czyścić młynek, gdyż może się zaciąć, kiedy będziesz próbował zmielić towar.

 

Aby zużyć zebrane drobinki, można wysypać je na zmielony materiał albo zachować na później, aż uzbiera się taka ilość, którą można ubić i wypalić.

 

Nie marnuj marihuany. Kif, który odpadł, jest często najlepszym składnikiem i nie wolno go wyrzucać. Już dziś zamów ten wygodny młynek, a wkrótce zakosztujesz fantastycznej uczty.


  By A. C. on 20/Jun/2016 :
  (5)

  Title : comprare
  Comment : Come si fa a comprare?

  By A. M. on 08/Jan/2015 :
  (5)

  Title :
  Comment : tres bon produit

  By L. S. on 18/Mar/2014 :
  (3)

  Title : not to bad
  Comment : a little to small for my Hands only can grind a small bit a time and magent keeps geting cloged up kida a pain but works lovey and u dont lose THC :) ( why 3 star ) wish it was bigger for what u pay )

  By I. L. on 28/Jan/2014 :
  (5)

  Title : A great grinder
  Comment : This grinder is tiny (like 2cm in diameter) but it is very durable and the 2nd level container (to which you grind your stuff) is exact size for 1 spliff. Grind it full, use on a spliff and it should be just the perfect amount for 2-3 people.

  By T. D. on 15/Nov/2013 :
  (5)

  Title : Grinder
  Comment : Piccolo e discreto, il grinder perfetto per tutte le occasioni!

  By A. O. on 20/Jun/2013 :
  (5)

  Title : small but useful
  Comment : i carry my grinder always with me because its small and it fits into my pocket

  By I. M. on 03/Apr/2013 :
  (5)

  Title : great lil grinder
  Comment : Used it several times scince I got it and still love it. Yap, it's small but it works very good and fit in almost each pocket... Thx for this great tool

  By B. L. on 21/Feb/2013 :
  (5)

  Title : Grinder
  Comment : Very interesting device. :)

  By M. M. on 07/Feb/2013 :
  (4)

  Title : grinder
  Comment : its a bit small but does wot its made for easy to carry about and not to bulky thanks royal queen seeds

  By G. M. on 03/Jan/2013 :
  (3)

  Title : Grinder sympa !!!
  Comment : Bonjour, Je trouve ce grinder sympathique, petit bémol quand même sur le diamètre. La taille n'est pas indiqué dans le descriptif et je tenais donc à préciser au futur acheteur que ce grinder mesure 3cm de diamètre. Merci royalqueenseeds.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.