• RQS Pollinator Grinder With Window
 • RQS Pollinator Grinder With Window

RQS Pollinator Grinder With Window

Odpowiednie przygotowanie konopi stanowi integralną część życia miłośnika marihuany. Jedną z cech dobrych konopi jest obecność drobnych, krystalicznych struktur znajdujących się na powierzchni całych pąków. Są to tak zwane trichomy, czyli charakterystyczne dla wielu roślin gruczoły wydzielające żywicę.
 5/5 (7) Napisać recenzję
Wybierz color
 • Czerwony
 • Srebro
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

Młynek Pollinator RQS z okienkiem

 

W powiększeniu trichomy konopi kształtem przypominają grzyby z kulistymi kapeluszami na cylindrycznych nóżkach. Są one przezroczyste, mlecznobiałe lub pomarańczowe i tworzą coś na kształt „szronu” na wierzchołkach kwiatowych. Nauka mówi, że najsilniej oddziałująca część konopi znajduje się na połączeniu główki i nóżki trichomów.

 

Chociaż trichomy sprawiają, że liście i kwiatostany zapewniają przyjemny stan podczas zażywania marihuany, faktem jest, iż podczas zajmowania się konopiami i przygotowań mieszanek zioła, wiele z nich zostaje zmarnowanych, ponieważ odłamują się, odpadają i giną. A jeżeli można byłoby zatrzymać i zachować te drobinki unoszące się w powietrzu jak pyłki kurzu? Można byłoby je zbierać, aż do uzyskania takiej ilości, która nadawałaby się do spożytkowania. W taki właśnie sposób powstaje haszysz. W najprostszej formie haszysz jest zwyczajną kupką trichomów sprasowanych w jedną bryłkę.

 

Jeżeli chciałbyś spróbować przygotować nieco haszu dla gości specjalnych, najlepiej będzie zacząć od kupna młynka Pollinator sygnowanego firmą Royal Queen Seeds. Oprócz swojej nazwy, nie ma nic wspólnego z zapylaniem kwiatów (pollinator = zapylacz). Młynek Pollinator w kształcie walca o średnicy 40 mm wykonany jest z poddanego precyzyjnej obróbce, anodyzowanego aluminium, do wybory w czerwonym lub srebrnym kolorze, z wygrawerowanym na ściance napisem „Royalqueenseeds.com”.

 

Składa się z czterech nakładanych na siebie części, które w sumie dają 39 mm wysokości. Na wieczku znajdują się zęby pasujące do zębów mieszczących się na drugim segmencie. Wierzchołek kwiatowy należy umieścić w komorze pomiędzy wyżej wspominanymi częściami, a następnie zamknąć wieczko i zmielić materiał na proszek. Okienko w pokrywie umożliwia obserwowanie całego procesu. Otwory w dnie komory sprawiają, że materiał roślinny spada na trzecią cześć, w której znajduje się bardzo drobne sitko.

 

I to właśnie tutaj dzieje się magia! Sitko jest tak drobne, że nie przepuszcza zmielonego proszku, ale mikroskopijne trichomy spadają przez nie na dno komory. Utworzony kif może być spożytkowany w swojej najczystszej postaci. Za każdym razem, kiedy nabijasz faję, możesz zbierać cenne trichomy, które stanowią część stylu życia miłośnika zioła.


  By Y. K. on 31/Oct/2016 :
  (5)

  Title : Cute and Compact
  Comment : Real nice and portable grinder. Small and easy in use and cute..

  By B. T. on 01/Aug/2016 :
  (4)

  Title : Hallo RQS Team
  Comment : Bitte bringen Sie wieder welche in ihr Sortiment.. alle Metal Grinder sind ausverkauft

  By K. G. on 22/Dec/2014 :
  (5)

  Title : Nice look
  Comment : The Grinder looks very good omg. NICE

  By A. L. on 16/Oct/2014 :
  (5)

  Title : perfect item
  Comment : needed for everyone

  By R. P. on 30/May/2014 :
  (5)

  Title : Grinder qui fait son travail
  Comment : Ce grinder est excellent, idéal pour les weeds qui ont beaucoup de pollen grâce à son récupérateur de pollen. Je l'ai depuis maintenant plus de 7 mois et il m'a toujours été fidèle, je recommande ce produit à tous :)

  By R. N. on 04/Apr/2014 :
  (5)

  Title : Good
  Comment : Best grinders for experienced grinding

  By J. W. on 18/Feb/2014 :
  (5)

  Title : Grinder is good.
  Comment : Really light grinder, grinds very well. good for rolling joints. i would rate it 10 out of 10 :)


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.