RQS Pollinator Grinder With Window

Odpowiednie przygotowanie konopi stanowi integralną część życia miłośnika marihuany. Jedną z cech dobrych konopi jest obecność drobnych, krystalicznych struktur znajdujących się na powierzchni całych pąków. Są to tak zwane trichomy, czyli charakterystyczne dla wielu roślin gruczoły wydzielające żywicę.
 5/5 (7) Napisać recenzję
Wybierz color
 • Czerwony
 • Srebro
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (7)

Młynek Pollinator RQS z okienkiem

 

W powiększeniu trichomy konopi kształtem przypominają grzyby z kulistymi kapeluszami na cylindrycznych nóżkach. Są one przezroczyste, mlecznobiałe lub pomarańczowe i tworzą coś na kształt „szronu” na wierzchołkach kwiatowych. Nauka mówi, że najsilniej oddziałująca część konopi znajduje się na połączeniu główki i nóżki trichomów.

 

Chociaż trichomy sprawiają, że liście i kwiatostany zapewniają przyjemny stan podczas zażywania marihuany, faktem jest, iż podczas zajmowania się konopiami i przygotowań mieszanek zioła, wiele z nich zostaje zmarnowanych, ponieważ odłamują się, odpadają i giną. A jeżeli można byłoby zatrzymać i zachować te drobinki unoszące się w powietrzu jak pyłki kurzu? Można byłoby je zbierać, aż do uzyskania takiej ilości, która nadawałaby się do spożytkowania. W taki właśnie sposób powstaje haszysz. W najprostszej formie haszysz jest zwyczajną kupką trichomów sprasowanych w jedną bryłkę.

 

Jeżeli chciałbyś spróbować przygotować nieco haszu dla gości specjalnych, najlepiej będzie zacząć od kupna młynka Pollinator sygnowanego firmą Royal Queen Seeds. Oprócz swojej nazwy, nie ma nic wspólnego z zapylaniem kwiatów (pollinator = zapylacz). Młynek Pollinator w kształcie walca o średnicy 40 mm wykonany jest z poddanego precyzyjnej obróbce, anodyzowanego aluminium, do wybory w czerwonym lub srebrnym kolorze, z wygrawerowanym na ściance napisem „Royalqueenseeds.com”.

 

Składa się z czterech nakładanych na siebie części, które w sumie dają 39 mm wysokości. Na wieczku znajdują się zęby pasujące do zębów mieszczących się na drugim segmencie. Wierzchołek kwiatowy należy umieścić w komorze pomiędzy wyżej wspominanymi częściami, a następnie zamknąć wieczko i zmielić materiał na proszek. Okienko w pokrywie umożliwia obserwowanie całego procesu. Otwory w dnie komory sprawiają, że materiał roślinny spada na trzecią cześć, w której znajduje się bardzo drobne sitko.

 

I to właśnie tutaj dzieje się magia! Sitko jest tak drobne, że nie przepuszcza zmielonego proszku, ale mikroskopijne trichomy spadają przez nie na dno komory. Utworzony kif może być spożytkowany w swojej najczystszej postaci. Za każdym razem, kiedy nabijasz faję, możesz zbierać cenne trichomy, które stanowią część stylu życia miłośnika zioła.


  By Y. K. on 31/Oct/2016 :
  (5)

  Title : Cute and Compact
  Comment : Real nice and portable grinder. Small and easy in use and cute..

  By B. T. on 01/Aug/2016 :
  (4)

  Title : Hallo RQS Team
  Comment : Bitte bringen Sie wieder welche in ihr Sortiment.. alle Metal Grinder sind ausverkauft

  By K. G. on 22/Dec/2014 :
  (5)

  Title : Nice look
  Comment : The Grinder looks very good omg. NICE

  By A. L. on 16/Oct/2014 :
  (5)

  Title : perfect item
  Comment : needed for everyone

  By R. P. on 30/May/2014 :
  (5)

  Title : Grinder qui fait son travail
  Comment : Ce grinder est excellent, idéal pour les weeds qui ont beaucoup de pollen grâce à son récupérateur de pollen. Je l'ai depuis maintenant plus de 7 mois et il m'a toujours été fidèle, je recommande ce produit à tous :)

  By R. N. on 04/Apr/2014 :
  (5)

  Title : Good
  Comment : Best grinders for experienced grinding

  By J. W. on 18/Feb/2014 :
  (5)

  Title : Grinder is good.
  Comment : Really light grinder, grinds very well. good for rolling joints. i would rate it 10 out of 10 :)


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.