Nasiona Royal Domina (hurt)

Royal Domina to hybryda z dominującą indicą (85%), która zabierze w specjalną podróż każdego miłośnika indica. Skrzyżowanie Black Domina i Kalijah daje pąki, o których każdy marzy w swoim ogródku. Dzięki zakupowi hurtowemu nigdy nie zabraknie wam tej wspaniałej odmiany. Każde opakowanie zawiera 100 nasion.
€ 350.00 brutto In stock

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin i Cash

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)
 • Regulamin wysyłki

Nasiona Royal Domina (hurt): egzotyczna, owocowa i bardzo silna

Royal Domina jest jedną z najbardziej egzotycznych odmian. Skrzyżowanie Black Domina z Kalijah stworzyło niezwykle aromatyczne i silne pąki, które zabiorą was w daleką podróż do relaksującego i spokojnego miejsca.

Royal Domina to kolejna odmiana z dominującą indicą, która doskonale nadaje się do uprawy wewnętrznej. Osiąga poręczny rozmiar (około 90-130 cm) i szybko rozrasta się w mocny, zbity krzak. Roślinę można również hodować na zewnątrz, gdzie daje jeszcze lepsze plony, pod warunkiem, że nie brakuje jej światła, wody i nieco więcej przestrzeni.

EFEKT I AROMAT ROYAL DOMINA

Podobnie jak każda porządna indica, Royal Domina powoduje silne upalenie ciała. Można spodziewać się głębokiej relaksacji fizycznej przy stosunkowo niewielkim efekcie mózgowym. Ze względu na moc, najlepiej spożywać ją wieczorem lub gdy można się zupełnie wyluzować, zrelaksować i odprężyć. Silne efekty fizyczne Royal Domina mogą przynieść korzyści pacjentom medycznym, poszukującym łagodnej odmiany zwalczającej stres lub ból fizyczny.

Smak i aromat tej odmiany są bardzo złożone. Royal Domina cechuje się silną ziemistością z subtelną, ale wyraźnie słodką nutą cytrusową. W celu zachowania delikatnych terpenów i uzyskania wyraźniejszego aromatu zaleca się jej palenie w e-papierosie.

WZROST ROŚLINY

W czasie uprawy Royal Domina należy zapewnić jej dużo światła, ciepło oraz dużą ilość powietrza chroniącego przed grzybem lub gniciem pąków. Hodowcom zewnętrznym zaleca się umieszczenie rośliny w nasłonecznionym, wietrznym miejscu oraz zapewnienie odpowiednio dużej przestrzeni dla jej rozwoju.

Royal Domina gotowa jest zazwyczaj do zbioru po około 7-8 tygodniach. Dojrzała roślina obfituje w pąki i bez problemu możliwe jest uzyskanie nawet 575 g/m² w warunkach wewnętrznych i do 600g z każdej rośliny na zewnątrz. Po zebraniu pąków należy je wysuszyć, a potem można już delektować się jedną z najbardziej wyjątkowych odmian dostępnych na europejskim rynku.

   
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
We do not ship this product to the following countries:
Chile

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie