Nasiona Hurtowe Chocolate Haze

Chocolate Haze to idealna odmiana dla wszystkich, którzy lubią słodycz. Wspaniały czekoladowy aromat, słodki i gładki smak oraz 20% zawartości THC - to dzięki temu nasz Chocolate Haze zaspokoi Twoje najdziksze pragnienia. Kup hurtowo, aby nigdy nie brakło CI nasion! Każda paczka zawiera 100 nasion.
 3.5/5 (2) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 350.00
€ 350.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin i Cash

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Chocolate Haze: Słodka, Gładka I Ekstra Mocna

Chocolate Haze to rezultat ostrożnego krzyżowania specjalnego fenotypu OG Chocolate Thai z doskonałą Cannalope Haze. Rezultat? Ogromna roślina dająca duże zbiory zbitego, słodkiego i super mocnego zioła.

WYSOKA ROŚLINA TYPU SATIVA

Z 95% genów sativa typu Haze, ta odmiana najlepiej nadaje się do upraw outdoor. Nasz Chocolate Haze lubi rosnąć wysoko i potrzebuje dużo miejsca, aby się wyciągnąć i korzystać ze słońca. Jest bardzo odporny na pleśń, dzięki czemu jest łatwy w uprawie dla początkujących.

Jak każdy prawdziwy Haze, ta odmiana daje prawdziwego kopa. Z około 20% THC, nasz Chocolate Haze daje silną i długo trwającą euforię. Bez uczucia przymulenia, będziesz się czuć pełen energii i może nawet odrobinę kreatywny. Z powodu tak dużej zawartości THC, tą odmianą najlepiej się cieszyć popołudniem, wieczorem albo z grupą przyjaciół, aby nakręcić żywą dyskusję.

INTENSYWNY I WYBORNY SMAK

To naprawdę wyśmienita odmiana, łącząca smaki owocowe ze słodkimi, bogatymi nutami czekoladowymi. Jest bardzo gładka w paleniu, co czyni ją idealną do waporyzatora, jeśli szukasz dodatkowego kopa smaku,

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE UPRAWY

Dla jak najlepszych rezultatów, sugerujemy posadzić nasiona wcześnie w przyjemnym, nasłonecznionym miejscu. Chocolate Haze czuje się dobrze w tradycyjnej glebie lub zestawach hydro. Pamiętaj, że te rośliny potrzebują dużo miejsca i nie minie dużo czasu, jak zaczną się wyciągać, aby zebrać jak najwięcej słońca. Aby pomóc sobie w kontroli ich wzrostu, weź pod uwagę sadzenie ich w mniejszych donicach albo użycie którejś z metod treningu, żeby nie wyrosły zbyt wysokie.

Gdy przyjdzie czas zbiorów, przygotuj się na bycie przyjemnie zaskoczonym dużym, ciężkim plonem zioła najwyższej klasy. Te rośliny z łatwością dają 500g na roślinę co da Ci duży zapas doskonałego zioła, którego każdy będzie chciał spróbować.

   

  By M. M. on 23/Apr/2018 :
  (5)

  Title : čokoladka
  Comment : sweet dream


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Login
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.