Nasiona Lemon Shining Silver Haze (hurt)

Lemon Shining Silver Haze to uhonorowana nagrodami sativa, charakteryzująca się świeżym, cytrusowym aromatem i dużą mocą. Doskonały haj, dająca energytycznego i budującego kopa powoduje, że odmiana zyskała rzesze fanów. Kup w hurcie, aby czuć radość przez cały czas.
Liczba nasion:
100x
€ 350.00
€ 350.00 brutto In stock
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin i Cash

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (1)
 • Opinie (0)

Dwie klasyczne sativy tworzące harmonijną całość

LEMON SHINING SILVER HAZE: DWIE WSPANIAŁE SATIVY W JEDNYM

Lemon Shining Silver Haze z Royal Queen Seeds to wspaniały przykład na to, co można stworzyć z połączenia dwóch niezwykłych sativ. Lemon Skunk i Amnesia Haze, z których krzyżówki powstała ta odmiana, już same w sobie mają doskonały smak. Indywidulany efekt jeszcze się umacnia po połączeniu tych odmian, o czym przekonuje około 25% zawartość THC.

WYSOKIE PLONY WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Lemon Shining Silver Haze nadaje się do upraw wewnętrznych i zewnętrznych. Czas kwitnienia wynosi 8-9 tygodni, co dla sativy jest całkiem przyzwoitym wynikiem. Wewnątrz, plony z m2 wynoszą 425-475 g. W sprzyjających warunkach zewnętrznych z każdej rośliny można uzyskać 450-500 g, a niektórzy hodowcy podają, że przy zachowaniu wszystkich optymalnych czynników uzyskali do 1000 g z jednej rośliny. W warunkach wewnętrznych roślina osiąga 80-140 cm, a na zewnątrz 130-170 cm.

LEMON SHINING SILVER HAZE: UNIKALNE DOŚWIADCZENIE DLA PALACZA

Jedną z najważniejszych zalet Lemon Shining Silver Haze jest wspaniały efekt. Mocny haj mózgowy, charakterystyczny dla sativy jest bardzo budujący i zwiększa motywację do działania. Potrzebujesz nowej inspiracji lub małego popołudniowego kopa? Kilka machów tego zioła i załatwione! Pozytywny i euforyczny efekt trwa dłużej niż można byłoby się spodziewać. Po około 2-3 godzinach pojawi się efekt rozluźnienia, bez utraty poczucia energiczności. Z tego właśnie powodu Lemon Shining Silver Haze to wspaniała propozycja do palenia w ciągu dnia, doskonale nadająca się do wspólnej zabawy ze znajomymi.

Wspaniały smak i aromat Lemon Shining Silver Haze świetnie uzupełniają efekty spowodowane jej zapaleniem. W powietrzu unosi się silny cytrusowy zapach z charakterystyczną skunkową kwaśną, wilgotną nutą. Świeżość, słodycz i doskonały smak powodują, że odmiana dobrze nadaje się do e-palenia.

Lemon Shining Silver Haze z Royal Queen Seeds to produkt kompletny. Rewelacyjny haj, odświeżający smak cytrusa oraz wysokie plony sprawiają, że tej odmiany nie wolno ignorować!

   
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Paul | 2018-09-20 14:27:57

Are the lemon haze bulk femanized??

Royal Queen Seeds Team

All our seeds are feminized!

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ