Nasiona Critical Kush (hurt)

Powstała ze skrzyżowania OG Kush i Critical Mass, Critical Kush to nie jest zwyczajna hybryda Kush. Odmiana charakteryzuje się niezwykłą mocą, wynikającą z wysokiej zawartości THC, ale zachowuje przy tym przyjemny i bardzo relaksujący efekt równowagi, dzięki czemu nie powoduje efektu wbicia w kanapę. Kup w hurcie na zapas. Każde opakowanie zawiera 100 nasion.
 5.00/5 (3) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 350.00
€ 200.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin i Cash

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (3)

Royal Queen Seeds - Nasiona Critical Kush (duże opakowanie): aromatyczne, mocne i zrównoważone

CRITICAL KUSH

Critical Kush z Royal Queen Seeds jest wspaniałą hybrydą, która łączy w sobie zalety dwóch czołowych odmian, OG Kush i Critical Mass. Podstawową właściwością tej odmiany jest wysoka zawartość THC, dzięki której palacz doświadcza silnego, relaksującego efektu na ciało i umysł. Upalenie nie jest jednak na tyle mocne, aby sparaliżowało całe ciało. Doskonały na rozluźnienie i odstresowanie, Critical Kush umożliwia normalne funkcjonowanie przez cały dzień. Ta odmiana ma również właściwości lecznicze i można ją stosować jako środek przeciwbólowy, przy kurowaniu bezsenności oraz w terapii innych schorzeń.

DOSKONAŁY DO UPRAWY WEWNĘTRZNEJ, DAJE BOGATE PLONY

Critical Kush osiąga średnią wysokość, co czyni go idealnym do uprawy wewnętrznej ze względu na to, że zmieści się w każdym namiocie uprawnym. Pomimo swojego rozmiaru, odmiana bujnie kwitnie, a plony osiągają 550g/². Ponadto, kwitnienie Critical Kush rozpoczyna się po 55-60 dniach, co stanowi wspaniałą produktywność tej rośliny.

WSPANIAŁY SMAK KUSH Z NUTAMI INNYCH AROMATÓW

Silny ale zbalansowany haj towarzyszy równie zachwycającym doznaniom zapachowym. Dzięki pochodzeniu z linii OG Kush, roślina zachowuje wyraźną ziemistość zmieszaną z korzenną, aromatyczną nutą. Dym rośliny emanuje bogactwem i jest bardzo przyjemny.
Critical Kush z Royal Queen Seeds wyróżnia się na tle innych hybryd Kush. Ta odmiana przeznaczona jest dla osób, które poszukują zmysłowego Kusha powodującego satysfakcjonujące i długotrwałe upalenie, które nie wbije w kanapę na cały dzień. A biorąc pod uwagę, że rośnie do rozmiarów odpowiednich dla uprawy wewnętrznej i wynagradza bogatymi plonami, to nie ma wątpliwości, że Critical Kush to prawdziwy zwycięzca!

   

  By D. H. on 07/Dec/2018 :
  (5)

  Title : Earth Man
  Comment : One of the most productive strains. Short flowering cycle, dense, massive and very potent buds. A little stretchy but would be ideal for SCROGG. I tried good few seeds from Royal Queens Seeds by far this is my favourite.

  By G. L. on 23/Jul/2018 :
  (5)

  Title : good en 1-
  Comment : drinte all gekomme

  By D. H. on 21/Jun/2018 :
  (5)

  Title : Mr Quality Grow
  Comment : Received seeds in very short period of time. Germination was 100% successful 100 out of 100 which was a pleasant surprise. Plants looks identical, good genetics, no hermies which is most important.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Login
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.