Nasiona Hurtowe Blue Cheese Automatic

Blue Cheese Automatic łączy w sobie dwa doskonałe smaki, zapachy i działania. Skorzystaj ze świetnej okazji i kupuj hurtowo.
€ 350.00 brutto In stock

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin i Cash

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)
 • Regulamin wysyłki

Stworzenie tej świetnej krzyżówki Blueberry Automatic i Cheese Automatic zajęło 5 lat. Rezultat to zadziwiający mariaż smaków i aromatów zawarty w tych łatwych w uprawie, feminizowanych nasionach, dostępnych teraz w ilościach hurtowych.

NASIONA HURTOWE BLUE CHEESE AUTOMATIC ROYAL QUEEN SEEDS

Odmiany autokwitnące rozwinęły się niewiarygodnie w ciągu ostatnich kilku lat. Dzięki rygorystycznemu eksperymentowaniu co jakiś czas pojawia się prawdziwie mistrzowska odmiana. Blue Cheese Automatic to krzyżówka pomiędzy super mocną Blueberry i aromatycznym Cheesem, więc możesz się spodziewać zupełnie nowych doznań, które wbiją Cię w fotel.

Blue Cheese w hurcie to idealne rozwiązanie dla hodowcy, prowadzącego ciągłą uprawę. Po prostu wrzucaj nasiona w odpowiednim czasie i zbieraj plony co drugi tydzień. Postępując w ten sposób, potencjalne zbiory mogą być ogromnie zwiększone w porównaniu z tradycyjną metodą stosowania tradycyjnego modelu uprawy.

UPRAWIANIE BLUE CHEESE

W porównaniu do odmian zależnych od cyklu światła, odmiany autokwitnące nie wymagają tyle wysiłku ze strony hodowcy. Uprawiane indoor mogą osiągnąć 325-375g/m², ale rosnąc outdoor mogą dać około 60–110g na roślinę, nawet w niesprzyjającym klimacie.

To idealna odmiana do sekretnych upraw outdoor w trudnych lokalizacjach, albowiem osiąga dojrzałość już w 10 tygodni. Te nasiona nie ucierpią mocno od zimnych nocy lub krótszych dni. Nawet krótkie lato wystarczy, aby wytworzyły grube, zbite pąki ociekające żywicą.

SMAK, ZAPACH I HAJ

Dzięki rodowodowi tej rośliny możesz oczekiwać doskonałej równowagi między słodkim i kwaśnym, owocowym i pikantnym. Oczywiście, charakterystyczny posmak jagodowy również jest obecny, jak również charakterystyczny aromat Cheesa. Uwaga! Kiedy urwiesz kawałek topa do jointa zapach niezwłocznie wypełni cały pokój. Piżmowe nuty charakterystyczne dla starszych skunków są obecne, jak również pikantne i kremowe aromaty nowszych fenotypów.

Haj można generalnie opisać jako miks Indica i Sativa. Jednym słowem jest świetnie zrównoważona. Podniesie Cię na duchu i doda kreatywności, jednocześnie pozwalając Ci zachować czysty umysł bez przeładowywania zmysłów. Działanie czuć w całym ciele, ale nie przybije Cię do kanapy, jak czynią to odmiany z większą dominacją Indici. Działanie jest często porównywane z uczuciem, jakbyś przed chwilą wyszedł z udanego masażu.

   
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
We do not ship this product to the following countries:
Chile

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ