Nasiona Quick One, ilość hurtowa

Po wprowadzeniu na rynek, Quick One była jedną z najszybszych odmian kwitnących automatycznie na świecie. I chociaż obecnie pojawiają się odmiany kwitnące szybciej, Quick One jest wciąż legendą w świecie trawki. Odmiana zajmuje mało miejsca, zapewnia przyzwoite plony oraz zachwyca łagodnym smakiem i relaksującymi hajem typowym dla roślin indica. Kup nasiona Quick One w ilości hurtowej tutaj!
 5.00/5 (3) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 225.00
€ 225.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Nasiona Quick One, ilość hurtowa: wytrzyma próbę czasu

Genetyka Quick One opiera się na pierwszej automatycznie kwitnącej odmianie, legendarnej Lowryder — skrzyżowaniu pomiędzy Northern Light, Williams Wonder oraz ruderalis. Będąc kiedyś jedną z najszybciej kwitnących automatycznie odmian na rynku światowym, Quick One jest nadal demonem prędkości oraz świetną rośliną do uprawy wymagającej niewielkich nakładów pracy — indoor lub outdoor.

DELIKATNE, ALE GŁĘBOKO RELAKSUJĄCE: EFEKTY QUICK ONE

Quick One to odmiana kwitnąca automatycznie, w której dominuje indica (60% indica). Zawiera ona około 13% THC oraz bardzo małe ilości CBD. Taka moc sprawia, że efekty są wyjątkowo przyjemne i charakteryzują się relaksem ciała oraz lekką euforią. Doskonale sprawdzi się ona późnym wieczorem i jest odpowiednim wyborem dla osób, które nie lubią zbyt mocnych odmian marihuany. Jej łagodny smak jest odświeżający, a ziołowe oraz cytrusowe nuty dopełniają całe doświadczenie.

MAŁA, SZYBKA, NIESKOMPLIKOWANA: UPRAWA QUICK ONE

Indoor Quick One nie przekracza wysokości 50–60cm, co oznacza, że zmieści się w dowolnym miejscu, nawet w małych namiotach. Outdoor rośliny Quick One nie przekroczą metra wysokości. Odmiana idealnie sprawdza się w dyskretnych uprawach na wolnym powietrzu lub nasłonecznionych balkonach. Ze względu na to, że jest to odmiana kwitnąca automatycznie, nie musisz martwić się cyklem światła i możesz ją wystawić na 18–24 godzin światła. Jeśli traktujesz ją właściwie (co nie powinno być niczym trudnym, ponieważ odmiana jest bardzo niewymagająca) możesz spodziewać się plonów w wysokości 325g/m² indoor oraz do 150g na roślinę outdoor. Jej cykl życia trwa bardzo krótko — 8 tygodni od nasion do zbiorów. Zależy Ci na solidnych roślinach indica, ale nie masz ochoty czekać długo na zbiory? Zdecydowanie powinieneś postawić na Quick One.

 • THC: 13%
 • CBD: Low
 • Plony Indoor: 275 - 325 gr/m2
 • Plony Outdoor: 100 - 150 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 50 - 60 cm
 • Wysokość Outdoor: 60 - 100 cm
 • Kwitnienie: 5 - 6 Tygodnie
 • Miesiąc zbiorów: 8-9 tygodni od wykiełkowania
 • Tło Genetyczne: Strong Indica x Ruderalis
 • Typ: Sativa 10% Indica 60% Ruderalis 30%
 • Działanie: Fizyczny

  By J. M. on 15/Mar/2019 :
  (5)

  Title : What is says on the tin.
  Comment : Super speedy plants! Strong and healthy.

  By S. P. on 23/Nov/2018 :
  (5)

  Title : Awesome !
  Comment : Ordered 100 seeds and came 110 ! Awesome as always


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.