Nasiona Royal Haze Automatic, ilość hurtowa

Royal Haze Automatic to szybko rosnąca odmiana autokwitnąca dająca duże, żywiczne kwiaty o pysznym owocowym aromacie. THC sięgające 15% daje błogi i produktywny haj. Uprawiaj ją z nasionami w hurcie, żeby Twój zapas nigdy się nie kończył.
Liczba nasion:
100x
€ 300.00
€ 300.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)

Nasiona Royal Haze Automatic, ilość hurtowa: szybki wzrost i owocowy smak

Royal Haze Automatic to niezawodna i solidna odmiana konopi, która daje plony przerastające oczekiwania. Jest rezultatem ambitnego projektu mającego na celu wprowadzenie hybrydy Haze i Skunk do świata roślin autokwitnących. Ta odmiana ma imponujące i bogate pochodzenie genetyczne, które przyczynia się do jej złożonych smaków i motywującego haju. Jej rodzice to uznane Amnesia Haze i Skunk, para nie do pobicia. Otrzymana roślina została skrzyżowana z genami ruderalis, aby dać jej wytrzymałość i cechy autokwitnienia. Royal Haze Automatic jest doskonałą kandydatką do uprawiania z nasionami w hurcie, z powodu jej szybkiego cyklu wzrostu i imponujących plonów. Twój zapas nigdy się nie wyczerpie!

EUFORIA I POPRAWA NASTROJU: DZIAŁANIE ROYAL HAZE AUTOMATIC

Połączenie Amnesia Haze, Skunk i genów ruderalis dało profil z przewagą genów sativa. Kwiaty Royal Haze Automatic wytwarzają THC sięgające około 15% i średnie poziomy CBD. Te czynniki dają psychoaktywne efekty, które są subtelne, jasne i bardzo przyjemne. Kilka buchów z jointa albo bonga da szybko działające efekty, które wywołają uczucie szczęścia i euforii. To odmiana do palenia z przyjaciółmi, kiedy masz ochotę na zabawną rozmowę i kupę śmiechu.

Royal Haze Automatic wytwarza profil terpenów, który zapewni cytrusowe, owocowe oraz ziołowe smaki i zapachy.

SZYBKIE ROŚLINY Z DUŻYMI KWIATAMI: UPRAWA ROYAL HAZE AUTOMATIC

Geny ruderalis w Royal Haze Automatic sprawiają, że pozostaje ona raczej nieduża i trzyma się blisko ziemi. To stwierdzenie jest prawdziwe dla roślin uprawianych indoor, które osiągają maksymalnie 85cm wysokości, jednakże rośliny uprawiane outdoor mogą osiągnąć zaskakujące 150cm. Royal Haze Automatic wytwarza wysokie i wąskie kwiaty udekorowane lśniącymi trichomami. Rośliny indoor dadzą zbiory do 350g/m², a rośliny uprawiane outdoor są zdolne do wytworzenia 130–180g na roślinę. Royal Haze Automatic szybko dojrzewa do zbiorów i pędzi od nasiona do zbiorów w jedynie 10 tygodni.

 • THC: 15%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 300 - 350 gr/m2
 • Plony Outdoor: 130 - 180 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 65 - 85 cm
 • Wysokość Outdoor: 120 - 150 cm
 • Kwitnienie: 5 - 7 tydzień
 • Miesiąc zbiorów: 10-12 tygodni po wykiełkowaniu
 • Tło Genetyczne: Amnesia Haze x Skunk x Ruderalis
 • Typ: Sativa 50% Indica 20% Ruderalis 30%
 • Działanie: Celebracyjny i podnoszący na duchu
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.