Nasiona Royal Creamatic, Ilość Hurtowa

Royal Queen Seeds z dumą oferuje nasiona Royal Creamatic luzem; naszą najnowszą wersję z kolekcji auto-kwitnących szczepów, obok tradycyjnie oferowanych pakietów po jednym, trzy, pięć i dziesięć nasion. Royal Creamatic jest ceniony za jego słodki, karmelowy smak, któremu towarzyszą silne efekty fizyczne. Przy zawartości 15% THC oraz średnim poziomie CBD, ten mały krzew jest prawdziwym rarytasem.
 3.00/5 (1) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 275.00
€ 275.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (1)

Royal Creamatic jest mieszanką genetyczną najlepszych, auto-kwitnących odmian Royal Queen oraz Cream Caramel. Przodkowie tego hiszpańskiego szczepu Indica, to Maple Leaf Indica, White Rhino oraz Blue Black. Taka kombinacja genów nadaje Royal Creamatic walory piorunującej mieszanki, zapewniając łatwość uprawy, zwartą sylwetkę, szybkie zbiory oraz słodki, karmelowy smak i aromat, cenione przez wielu koneserów.

W przypadku tego krzewu, Royal Queen oferuje najwyższą możliwą jakość. Jest to szczep nie tylko auto-kwitnący, ale również feminizowany, co sprawia, że wszystkie krzewy produkują pąki żeńskiego rodzaju.

Plantatorzy uwielbiają zwartą sylwetkę Royal Creamatic, który osiąga 60 do 80 cm pod dachem i daje imponujące 400-450 gram z metra kw. Uprawy zewnętrzne Royal Creamatic osiągają 80 do 100 cm wzrostu i dają 115-165 gram z suchego krzewu.

Nasiona Royal Creamatic kiełkują w ciągu 48 godzin, a rośliny są gotowe do zbioru w ciągu siedmiu do ośmiu tygodni od kiełkowania. Zatem, Royal Creamatic idealnie nadaje się do upraw łączonych ze szczepami o późniejszych zbiorach, jak również stanowi idealny krzew dyskretnych upraw szklarniowych.

Krzewy Royal Creamatic produkują gęste, żywicą pokryte pąki, które stanowią główną masę rośliny, przy bardzo nielicznych małych listkach. Plantatorzy uwielbiają bogate zbiory, które ten mały krzew oferuje.

Aromat i smak Royal Creamatic kojarzą się ze cukiernią, efekty są zadowalające dzięki najlepszemu hajowi typu Indica w połączeniu z relaksacją ciała, bez powalającego efektu.

Palacze cenią ten mały krzew za ogólnie doskonałe doświadczenia oraz niebiański smak i aromat. Plantatorzy również cenią Royal Creamatic. Krzewy te cieszą się dużą popularnością i są doskonałym uzupełnieniem wszelkich kolekcji.

Zamówienia hurtowe można realizować z poziomu naszej strony kontaktowej z wieloma opcjami płatności i wysyłki.

 • THC: 15%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 400 - 450 gr/m2
 • Plony Outdoor: 115 - 165 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 60 - 80 cm
 • Wysokość Outdoor: 80 - 100 cm
 • Kwitnienie: 5 - 7 tydzień
 • Miesiąc zbiorów: 10-12 tygodni po wykiełkowaniu
 • Tło Genetyczne: Cream Caramel x Ruderalis
 • Typ: Sativa 10% Indica 60% Ruderalis 30%
 • Działanie: Relaksujący i pełen aromatu

  By E. P. on 12/Apr/2019 :
  (3)

  Title : Genetiche strane
  Comment : Alcune si sviluppano in maniera strana con foglie deformi, probabilmente per una genetica non ancora ottimale


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Royal Creamatic Smoke Report

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Royal Creamatic Smoke Report

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.