Nasiona Royal Cheese Automatic, ilość hurtowa

Odmiany Cheese są bardzo popularne wśród koneserów konopi ze względu na ich wyjątkowy smak, który bardzo różni się od innych odmian. Aby zaspokoić zapotrzebowanie na łatwą w uprawie oraz wyjątkową odmianę Cheese kwitnącą automatycznie, Royal Queen Seeds prezentuje Royal Cheese Automatic. Nasiona dostępne w ilości hurtowej!
 5.00/5 (2) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 275.00
€ 275.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Royal Cheese Automatic, ilość hurtowa – kultowa odmiana Cheese w wersji auto

Pomimo tego, że Cheese istnieje na rynku już prawie trzy dekady, nadal jest jednym z faworytów wśród społeczności konopnej. I nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że żadna inna odmiana konopi nie może pochwalić się tak kultowym smakiem czy aromatem. Hodowcy Royal Queen Seeds postanowili wziąć tę słynną odmianę i udoskonalić ją nieco za pomocą genów ruderalis, sprawiając, że uprawa tej rośliny jest prosta i przyjemna! Jako solidny i wydajny egzemplarz, Royal Cheese Automatic wcale nie musi ukrywać się w cieniu swoich przodków.

RELAKSUJĄCA, PODNOSZĄCA NA DUCHU... I TEN SMAK! EFEKTY ROYAL CHEESE AUTOMATIC

Największą zaletą Royal Cheese Automatic jest z pewnością jej unikalny smak będący mieszanką kwaśnej ziemistości, sera, oraz przypraw, który nadał oryginalnej odmianie Cheese jej legendarny status. Oprócz tego odmiana zdobywa punkty dzięki świetnym efektom. Przy 15 procentach THC, Royal Cheese Automatic wywołuje mocne uczucie upalenia, które jest relaksujące, a także dla równowagi podnoszące na duchu i euforyczne. Wiadomo również, że jej działanie stymuluje apetyt i w większych dawkach może świetnie sprawdzić się przed snem.

MAŁA ROŚLINA, WYJĄTKOWE PLONY: UPRAWA ROYAL CHEESE AUTOMATIC

Indoor Royal Cheese Automatic rzadko rośnie na więcej niż jeden metr wysokości, więc zasadniczo zmieści się w każdym dowolnym miejscu. Nie pnie się dużo bardziej do góry jeśli uprawiana jest outdoor, co czyni ją doskonałym kandydatem do miejsc takich jak balkon czy taras. I wcale nie jest mało wydajna. Uprawiana w dobrych warunkach indoor może dać aż do 475g/m², oraz do 210g na roślinę outdoor. Wszystko to możliwe jest w rekordowym czasie: zbiory następują po 10 tygodniach od momentu wykiełkowania nasion. Jeśli masz ochotę na Cheese, ale w łatwiejszej odsłonie, zalecamy zakup nasion Royal Cheese Automatic w ilości hurtowej.

 • THC: 15%
 • CBD: Low
 • Plony Indoor: 425 - 475 gr/m2
 • Plony Outdoor: 160 - 210 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 60 - 100 cm
 • Wysokość Outdoor: 60 - 120 cm
 • Kwitnienie: 5 - 7 tydzień
 • Miesiąc zbiorów: 10-12 tygodni po wykiełkowaniu
 • Tło Genetyczne: Cheese x Royal Critical x Ruderalis
 • Typ: Sativa 30% Indica 50% Ruderalis 20%
 • Działanie: Fizyczny

  By B. K. on 25/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Amazing
  Comment : Very good seeds, good quality

  By T. S. on 17/May/2017 :
  (5)

  Title : Cheese
  Comment : Fast shiping. Five seeds it were not germinate. Ten seeds had not come from earth yet, but all the others were.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.