Nasiona Diesel Automatic, Ilość Hurtowa

Wybór rodzaju konopi może nie być łatwy, jednak Diesel Automatic jest doskonałą opcją w każdych warunkach. Jej zwarty kształt stanowi idealne rozwiązanie dla dyskretnych plantatorów, uprawiana przez zawodowych plantatorów osiąga potencjał, który oferuje duże ilości wysokich, jakościowych pąków, szczególnie na dużych, otwartych przestrzeniach, co sprawia, że jest idealna dla dużych upraw.
 5.00/5 (2) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 300.00
€ 300.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Diesel Automatic dostarcza efektu, smaku i aromatu, który bardzo przypomina New York City Diesel. Same pąki i efekty obserwowane przez stałych palaczy tego szczepu są bardzo podobne do oryginalnych efektów New York City Diesel. Jednakże, krzyżówka z Lowryder #2 (Quick), umożliwiła nam osiągnięcie genetyki auto-kwitnienia, w celu wzbogacenia i poprawy procesu uprawy.

Z powodu krzyżówki z Quick, plantatorzy Diesel Automatic mogą oczekiwać szybszego wzrostu. Od wysadzenia do kwitnienia upływa 7-8 tygodni, natomiast zbiory możliwe są już po tygodniu kwitnienia. Genetyczne manipulacje na liniach auto-kwitnienia umożliwiają roślinom skierowanie ich energii na szybką produkcję obfitości pąków, co daje doświadczonym plantatorom większe zbiory, niż oryginalny New York City Diesel. Ci, którzy palili oba te rodzaje, zgadzają się, że smak Diesel Automatic jest lepszy i bardziej wypośrodkowany, niż smak New York City Diesel.

Zwarty kształt tych roślin sprawia, że stanowią doskonałą opcję dla dyskretnych plantatorów uprawianą w małych tunelach. Plantatorzy tacy mogą oczekiwać wzrostu 40-70 cm i 375 gram suszu z metra kw. Jednakże, większe uprawy zewnętrzne mogą liczyć na lepsze rezultaty. Plantacje zewnętrzne (zwłaszcza dzikie) umożliwiają 110 cm wzrostu i 110 gram z krzewu. Jeśli doświadczony plantator zapewni więcej miejsca tym roślinom, jego rezultaty będą prawdopodobnie jeszcze większe.

Diesel Automatic łączy oryginalny smak z czystym, wyraźnym efektem New York City Diesel przy wszystkich zaletach wygodnej i szybkiej uprawy oraz auto-kwitnienia Quick, co stanowi wspaniałą opcję dla wszelkich plantatorów oraz oferuje wszelkiego typu poziomy doświadczeń.

 • THC: 14%
 • CBD: Low
 • Plony Indoor: 325 - 375 gr/m2
 • Plony Outdoor: 60 - 110 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 40 - 70 cm
 • Wysokość Outdoor: 60 - 110 cm
 • Kwitnienie: 5 - 7 tydzień
 • Miesiąc zbiorów: 10-12 tygodni po wykiełkowaniu
 • Tło Genetyczne: Quick one x (quick one x Diesel)
 • Typ: Sativa 40% Indica 30% Ruderalis 30%
 • Działanie: Mocny, wysoki haj

  By T. S. on 03/Jun/2019 :
  (5)

  Title : SUPER Diesel
  Comment : Einfach eine super einfache Sorte!!!

  By M. R. on 06/May/2019 :
  (5)

  Title : Diesel
  Comment : Great germination, stealth and quick shipping. satisfied


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.