Nasiona Diesel Automatic, ilość hurtowa

Niewielki rozmiar Diesel Autmatico, szybki wzrost oraz przyjemne efekty sprawiają, że ta odmiana idealnie nadaje się do uprawy z nasionami w ilości hurtowej. Nawet w przypadku ograniczonej przestrzeni, hodowcy będą w stanie osiągnąć imponujące plony.
 5.00/5 (2) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 300.00
€ 300.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Nasiona Diesel Automatic, ilość hurtowa: klarowne efekty oraz szybki wzrost

Diesel Automatic jest kulminacją odmiany NYC Diesel oraz genetyki Cannabis ruderalis. Ta odważna krzyżówka opracowana została w celu połączenia bogatego, ostrego smaku oraz efektów NYC Diesel z odmianą kwitnącą automatycznie. NYC Diesel to hybryda o dość równomiernej zawartości genów sativa oraz indica. Te smaczne i mocne geny wywodzą się pierwotnie z meksykańskich oraz afgańskich odmian landrace. Drugą wykorzystaną w krzyżówce odmianą rodzicielską była Quick One, pochodząca od Lowryder #2, która pomogła stworzyć podstawę nowoczesnych odmian kwitnących automatycznie. Ten projekt nie tylko sprawił, że ten profil genetyczny stał się bardziej dostępny oraz łatwiejszy w uprawie dla początkujących, ale także zapewnił, że ze względu na znacznie krótszy cykl wzrostu, aromatyczne oraz żywiczne pąki dostępne są do zbiorów o wiele wcześniej. Niewielki wzrost i stosunkowo duże plony sprawiają, że Diesel Automatic jest odmianą wydajną i idealną do uprawy przy użyciu nasion w ilości hurtowej.

ZIEMISTY SMAK ORAZ PRZEJRZYSTY HAJ: EFEKTY DIESEL AUTOMATIC

Krystaliczne kwiaty Diesel Auto przeanalizowano w laboratorium, wykazując, że posiadają one około 14% THC. Mimo że weterani, którzy lubią moczyć swoje wysokiej zawartości THC pąki w oleju haszyszowym mogą uznać tę odmianę za nudną, jest ona idealnym wyborem dla osób początkujących oraz tych, którym zależy na nieco łagodniejszych efektach psychoaktywnych. Co więcej, taka zawartość THC pozwala użytkownikom w pełni cieszyć się wyjątkowymi cechami odmiany i spalić całego blanta lub kilka razy napełnić bongo. Obecność genów sativa sprawia, że odmiana pobudza użytkowników umysłowo i wspomaga kreatywność i czujność. Diesel Automatic posiada również przyjemną kombinację terpenów, które wytwarzają nuty owoców cytrusowych i paliwa, dzięki czemu odmiana ma złożony i wciągający smak i aromat.

DYSKRETNA I PRODUKTYWNA: UPRAWA DIESEL AUTOMATIC

Diesel Automatic utrzymuje niewielki rozmiar przez cały czas trwania cyklu wzrostu, dzięki czemu jest bardzo dobrym wyborem dla osób, którym szczególnie zależy na dyskrecji. Rośliny uprawiane indoor osiągają wysokość od 40 do 70cm i mogą być łatwo uprawiane w zmodyfikowanych wieżach komputerowych, wiadrach oraz małych namiotach. Rośliny uprawiane outdoor osiągają do 60–110cm i łatwo się wtapiają w krajobraz ogrodu przy roślinach towarzyszących. Jeśli chodzi o wydajność, rośliny uprawiane indoor dają plony w wysokości do 375g/m², podczas gdy rośliny uprawiane outdoor oferują plony w wysokości do 110g na roślinę. Aby zapalić pąki tej odmiany wcale nie musisz czekać długo — od nasion do zbiorów, Diesel Automatic gotowa jest w zaledwie 10 tygodni. Wybierz nasiona w ilości hurtowej w celu wypełnienia grow roomu doskonałością Diesel!

 • THC: 14%
 • CBD: Low
 • Plony Indoor: 325 - 375 gr/m2
 • Plony Outdoor: 60 - 110 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 40 - 70 cm
 • Wysokość Outdoor: 60 - 110 cm
 • Kwitnienie: 5 - 7 tydzień
 • Miesiąc zbiorów: 10-12 tygodni po wykiełkowaniu
 • Tło Genetyczne: Quick one x (quick one x Diesel)
 • Typ: Sativa 40% Indica 30% Ruderalis 30%
 • Działanie: Mocny, wysoki haj

  By T. S. on 03/Jun/2019 :
  (5)

  Title : SUPER Diesel
  Comment : Einfach eine super einfache Sorte!!!

  By M. R. on 06/May/2019 :
  (5)

  Title : Diesel
  Comment : Great germination, stealth and quick shipping. satisfied


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.