Nasiona Bubble Kush Automatic, Ilość Hurtowa

Bubble Kush Automatic sprawia, że klasyczny genotyp jest dostępny dla początkujących i zaawansowanych hodowców. Teraz nasiona dostępne w hurcie, więc hodowcy mogą uprawiać kilka z tych szybko rosnących roślin w tym samym czasie.
Wybierz liczba nasion
  • 100x
€ 350.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Bubble Kush Automatic: przyjemny i delikatny haj cielesny

Bubble Kush Automatic to tygiel różnych genotypów, odmiana która poprzez dogłębne krzyżowanie posiada geny indica, sativa i ruderalis. Odziedziczyła niektóre z najlepszych cech odmian rodzicielskich, co czyni ją atrakcyjną dla fanów oryginalnych klasyków. Bubble Gum została wykorzystana do nadania tej odmianie nagradzanego profilu terpenów bogatego w słodycz. Legendarny OG Kush dał ziemiste nuty i efekty rośliny indica. Na koniec, Royal Critical Automatic zapewnił szybki wzrost i odporne geny, co ułatwia hodowlę początkującym. Uprawianie tej odmiany na dużą skalę z wykorzystaniem nasion w ilości hurtowej zapewni wysokiej jakości zbiory w krótkim czasie.

TERAPEUTYCZNY HAJ CIELESNY: DZIAŁANIE BUBBLE KUSH AUTOMATIC

Dominacja genów indica w Bubble Kush Automatic oznacza, że działa ona głównie na ciało. Wartość THC na poziomie 16% zapewnia łagodne palenie, z którym poradzą sobie początkujący i pozwala na stosowanie z umiarem w ciągu dnia. Niedługo po zapaleniu i zaciągnięciu się tymi kwiatami użytkownicy mogą zauważyć zmniejszenie napięcia i naprężenia. Ta odmiana ma potencjalne zastosowanie terapeutyczne w uśmierzaniu bólu oraz zmniejszania niepokoju i potrzeba tylko kilku buchów, aby zauważyć poprawę nastroju. Podczas palenia tej odmiany warto mieć pod ręką kilka przekąsek, ponieważ jej zdolność do wywoływania gastrofazy nie powinna być niedoceniana.

ŚREDNIE PLONY I SZYBKI WZROST: UPRAWA BUBBLE KUSH AUTOMATIC

Jak na odmianę, która osiąga średnią wysokość rzędu 100cm, Bubble Kush Automatic oferuje dobre plony. Hodowcy używający nasion w ilościach hurtowych nie będą zawiedzeni. W uprawach indoor rośliny dadzą do 400g/m² i osiągną 70–100cm wysokości. Rośliny uprawiane outdoor na polach lub grządkach dadzą 170g na roślinę i wykorzystają większą przestrzeń rosnąc do 140cm wysokości. Kwiaty będą gotowe do przetworzenia po jedynie 7–8 tygodniach od wykiełkowania.

    Nobody has posted a review yet


    You can't post a review because you are not logged as a customer

    Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.