Nasiona Royal Gorilla Automatic, Ilość Hurtowa

Royal Gorilla Automatic od Royal Queen Seeds to przełomowa odmiana autokwitnąca, która powstała z jednych z najlepszych genów z zachodniego wybrzeża USA. Teraz dostępna w ilościach hurtowych, w paczkach po 100 nasion.
Wybierz liczba nasion
  • 100x
€ 375.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Nasiona Royal Gorilla Automatic, ilość hurtowa: topowa autokwitnąca odmiana teraz dostępna w hurcie

Hybrydyzowana z najlepszych genów z zachodniego wybrzeża USA i dokładnie dostrojona pod kątem mocy, aromatu i zbiorów, Royal Gorilla Automatic to znak nowej ery w hodowli odmian autokwitnących. Hodowcy Royal Queen Seeds wzięli jedynie najlepsze i najmocniejsze odmiany ze swojego katalogu — Royal Gorilla i Royal Cookies — i po dodaniu genów ruderalis prezentują autokwitnącą odmianę jakiej jeszcze nie było. Ta spektakularna hybryda ma lepsze wyniki od wielu innych odmian autokwitnących i w 8 tygodni daje doskonałe pąki, z THC w wysokości 20% i ogromnymi ilościami żywicy.

POTĘŻNE DZIAŁANIE ROZWESELAJĄCE I RELAKSUJĄCE: EFEKTY ROYAL GORILLA AUTOMATIC

Royal Gorilla Automatic zawiera stężenie THC na poziomie 20%, dzięki czemu jest bardzo mocna, ale nie przytłaczająca. Jej wspaniałe geny, na które składają się indica, sativa i ruderalis dają świetne działanie, które jest zarówno umysłowe, jak i cielesne. Zaczyna od przyjemnej, wesołej euforii i powoli zmienia się w głęboko relaksujące upalanie, im dłużej palisz. Kiedy Royal Gorilla automatic pieści i koi Twoje ciało od stóp do głów, możesz cieszyć się wyborną kombinacją smaków, która łączy nuty diesla z nutami cytrusowymi, sosnowymi i owocowymi.

ŚWIETNE PĄKI W REKORDOWYM CZASIE: UPRAWA ROYAL GORILLA AUTOMATIC

Royal Gorilla Automatic to idealna odmiana do upraw indoor, choć możną ją również sadzić outdoor. Z optymalną wysokością rzędu 60–120cm indoor, jest wygodnie kompaktowa, ale jednocześnie na tyle duża, żeby zachwycić spektakularnymi zbiorami. Na głównej łodydze i kilku mocnych gałęziach bocznych wytwarza do 400g/m² pąków, które dojrzeją w jedynie 8–10 tygodni po zasadzeniu. Patrząc jedynie na te liczby, to może zbiory nie są rekordowe, ale ta odmiana nadrabia niewiarygodną ilością doskonałej żywicy, co czyni ją idealną do produktów żywnościowych oraz koncentratów. Ta niewymagająca odmiana dobrze nadaje się do toppingu i przycinania, wyjątkowo dobrze rosnąc w SOG. Outdoor, możesz spodziewać się zbiorów do 170g na roślinę. Ponieważ jest autokwitnąca, hodowcy mogą wielokrotnie zbierać plony w jednym sezonie.

Royal Gorilla Automatic to doskonały wybór, który Cię nie zawiedzie. To spektakularna hybryda autokwitnąca, która ma wszystko.

    Nobody has posted a review yet


    You can't post a review because you are not logged as a customer

    Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.