Spend over €80 and receive 5 extra seeds. Use code 98THC Now.

By RQS Editorial Team

Stworzona przez nas mieszanka Royal OG Kush zdobyła najwyższe noty na konkursie Highlife Cup 2013. Aby stworzyć tę bogatą w THC mieszankę o maślanym posmaku, wykorzystaliśmy wyłącznie najlepsze szczepy marihuany. Mając nadzieję na coraz większe sukcesy w przyszłości, nasz bank nasion stale rozwija się, dbając przy tym o najwyższą jakość.

Ze względu na nasze prace nad szczepem Kush, przedstawiciele jury Highlife Cup zwrócili uwagę na olbrzymią popularność tej odmiany. Współzawodnictwo na tym miejscu z innymi odmianami konopi, takimi jak Amnesia Haze czy White Widow jest praktycznie nieuczciwe. Obecnie w nowych konkursach bardziej sensowny wydaje się podział marihuany ze względu na ekstrakcję haszyszu, poza tym umożliwi to wprowadzenie większych urozmaiceń w tej branży.

Ten szczególny konkurs pozostaje w dalszym ciągu jednym z najbardziej prestiżowych w Holandii. Mając świadomość olbrzymiego znaczenia dobrej jakości marihuany, przedstawiciele komisji Highlife Cup uczciwie analizują wyjątkowe szczepy oferowane przez wielu profesjonalnych hodowców konopi w całym regionie. Uznanie nas za najlepszego konkurenta jest dowodem naszego zaangażowania i gorliwości w branży handlu marihuaną.

Highlife Cup korzysta z metody podwójnej ślepej próby, by dzięki temu podjąć sprawiedliwą i bezstronną decyzję o odmianach marihuany i haszyszu. Żaden z testerów nie wydaje swojej opinii o danym szczepie na podstawie typu czy reputacji danej firmy. Ponieważ każdy szczep przechodzi szczegółowe badania, słaba jakość bardzo szybko wychodzi na światło dzienne. Po zakończeniu testowania wszystkich szczepów, dodaje się i porównuje informacje na temat drażliwości dla gardła bądź uciążliwego skołowacenia towarzyszącym danym szczepom. Nasz specjalistyczny hasz Kush przeszedł zwycięsko wszystkie testy, a nawet wykroczył poza oczekiwania komisji, czym zapewnił sobie zwycięstwo i zdobył upragniony zaszczyt. Tam, gdzie do tej pory dominowała marihuana, nasz ekstrakt haszyszu zaskoczył wszystkich swoją chwalebną wygraną. 

OG Kush Blend highlife cannabis cup winning BHO Extract
Nasz specjalistyczny hasz Kush przeszedł zwycięsko wszystkie testy, a nawet wykroczył poza oczekiwania komisji, czym zapewnił sobie zwycięstwo i zdobył upragniony zaszczyt.
 

Nie sposób pominąć znaczenia tego zwycięstwa. Korzystając z techniki BHO w czasie ekstrakcji, gromadzimy skoncentrowane olejki naturalne, jakie znajdują się w konopiach indyjskich. Używamy wysokiej jakości butanu, dlatego też olejki są wydobywane bez niszczenia ich struktury molekularnej. Mając to na uwadze, koncentrat haszyszu i THC pozostają jak najbardziej naturalne, by dzięki temu mogły mieć możliwie najlepsze zastosowanie lecznicze. Tworzenie naszego nagrodzonego haszyszu oznacza, że Wy, nasi lojalni klienci, macie kolejną opcję stosowania konopi indyjskich.

Każdy z nas próbował wszystkich tych szczepów, które są drażliwe dla gardła Ekstrakcja olejków eterycznych z haszyszu przy użyciu techniki BHO sprawia, że drażliwość ta praktycznie znika. A dla osób cierpiących na daleko posunięte choroby, każdy lek przynoszący ukojenie jest błogosławieństwem.

Oprócz szczepów przeznaczonych do wytwarzania haszyszu, nadal oferujemy wszystkie odmiany medycznej marihuany w postaci najlepszych nasion konopi, jakie tylko są dostępne. Jakość zaczyna się od wysokiego wskaźnika kiełkowania nasion pochodzących z naszego banku. Inne firmy mogą mieć niskie standardy produkcji, natomiast my wyróżniamy się uprawą nasion konopi, podobnie jak Ty.

Kup u nas nasiona konopi i w prosty sposób stwórz swój własny ogród. W przeszłości trudno było wykiełkować nasiona, zostawić je, by urosły i dały sadzonki oraz zapasy marihuany. Dzięki odmianom automatycznie kwitnącym możesz bez problemów założyć profesjonalną plantację. O oferowane przez nas odmiany możesz zapytać każdego z naszych współpracowników.

Każdy ze szczepów wymaga nieco innego poziomu pielęgnacji. Zapewniamy kluczowe informacje potrzebne do wyhodowania najlepszych roślin wszystkim zainteresowanym hodowcom – od początkujących do tych zaawansowanych. Nasi klienci są dla nas absolutnym priorytetem.

Dzięki prowadzonym przez nas doświadczeniom, znaleźliśmy się w czołówce firm zajmujących się uprawą konopi indyjskich. Oferujemy zioło i haszysz w postaci wielu odmian medycznej marihuany mogących zaspokoić niemal każde zapotrzebowanie. Wygrana w konkursie Highlife Cup odzwierciedla jedynie nasze zaangażowanie w działalność w tej branży. Nasi specjaliści nieustannie pracują nad nowymi technikami hybrydyzacji i ekstrakcji oraz metodami upraw, które sprawią, że zwyczajne pąki zabłysną.

buy CBD oil online

Pochodząca z Północnej Kalifornii odmiana szybko stała się znana na całym świecie ze względu na swój bardzo charakterystyczny zapach i silny efekt. OG Kush jest wyjątkowa i trudno ją porównać z innymi odmianami marihuany.

Buy O.G. Kush
 

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.