Nasiona ICE, ilość hurtowa

Indica Crystal Extreme, w skrócie ICE, zawdzięcza nazwę swojej, wydaje się największej zalecie: nadzwyczajnej produkcji żywicy, która sprawia, że jej rośliny wyglądają na oszronione. Ta niezrównana produkcja czyni ją idealną dla miłośników haszu i oferuje przyzwoite plony, dobry smak oraz uspokajające działanie. Nasiona dostępne są teraz w ilości hurtowej.
Liczba nasion:
100x
€ 275.00
€ 275.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)

Nasiona ICE, ilość hurtowa: supeżywiczna haszowa indica

ICE od Royal Queen Seeds łączy trzy kultowe potęgi konopne w (niemal) czystą hybrydę typu indica. Geny Afghani, Skunk i Northen Light zapewniają krzepkość, dobre zbiory i pierwszorzędne kwiaty. Największą zaletą ICE są bez wątpienia jej ogromnie, żywiczne pąki, które czynią tą odmianę doskonałą do wyrobu koncentratów i haszu.

BARDZO SPOKOJNE UPALENIE: DZIAŁANIE ICE

Z trzema klasycznymi odmianami indica jako rodzicami, ICE może zapewnić doświadczenie jakiego prędko nie zapomnisz. Już po kilku buchach palacze mogą cieszyć się mocno relaksującym upaleniem. Jako typowa odmiana wbijająca w kanapę najlepiej sprawdza się wieczorem. W smaku łączy ostre i ziemiste nuty z nutami mięty, dając gładkie i przyjemne palenie.

PROSTA W HODOWLI: UPRAWA ICE

Jak można się spodziewać, ICE rośnie jak typowa indica — energicznie, ale jest niska i krzaczasta. Indoor osiągnie jedynie 100cm wysokości, co czyni ją świetnym wyborem do niewielkich grow roomów. Za pomocą prostego toppingu możesz zmusić ją do rośnięcia jeszcze bardziej poziomo i zwiększyć plony. W typowej uprawie indoor możesz spodziewać się zbiorów rzędu 400–450g/m². ICE można również uprawiać outdoor, choć radzi sobie najlepiej w ciepłym i słonecznym klimacie południowym. W takich warunkach ICE może osiągnąć 150–200cm wysokości i dać zbiory rzędu 550g na roślinę. W uprawie outdoor będzie gotowa do zbiorów we wrześniu. Choć możesz zbierać plony już po ośmiu tygodniach kwitnienia, zalecamy dać jej parę tygodni więcej, aby zmaksymalizować produkcję żywicy.

Jeśli szukasz odmiany świetnej do haszu i koncentratów, wybierz ICE! Teraz możesz kupić nasiona ICE hurtowo od Royal Queen Seeds.

 • THC: 18%
 • CBD: Low
 • Plony Indoor: 400 - 450 gr/m2
 • Plony Outdoor: 500 - 550 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 80 - 120 cm
 • Wysokość Outdoor: 150 - 200 cm
 • Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Wrzesień
 • Tło Genetyczne: Afghan x Northern Light x Skunk
 • Typ: Sativa 10% Indica 90%
 • Działanie: Fizycznie ciężko upalony
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.