Nasiona Fruit Spirit, ilość hurtowa

Nie wszystkie krzewy są równe. Niektóre rodzaje są wynikiem długich poszukiwań idealnych walorów palenia. Fruit Spirit jest takim przykładem wysublimowanego szczepu, uzyskanego z nasion.
Liczba nasion:
100x
€ 275.00
€ 275.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)

Gładkiemu hajowi Fruit Spirit odczuwanemu w głowie towarzyszy jeden z najsłodszych smaków, jakie są spotykane w szczepach konopi. Fruit Spirit został skompilowany dla palaczy, którzy poszukują skończoności smaku. Nowi klienci, którzy zaczęli palić po liberalizacji przepisów, również uwielbiają ten smak. Fruit Spirit rozwija śnieżne pąki, które smakują jak świeże borówki. Fruit Spirit zawiera 60 procent Sativa in 40 procent Indica, dokładnie zmieszanych wg przepisów legalności sprzedaży i potencjalnych detalistów. Jest to wspaniały szczep. Posiada wspaniały smak, aromat, haj i doskonałą wydajność.

Uprawiany
pod dachem, Fruit Spirit osiąga tylko 1 metr wysokości. Taki ograniczony wzrost Fruit Spirit pod dachem czyni go idealnym rozwiązaniem w przypadku masowych upraw na małej przestrzeni. Fruit Spirit ma pąki w kształcie gojących się ran, co dodaje mu uroku i zwiększa stosunek zbioru do przestrzeni upraw. Stosunkowo krótki czas kwitnienia również zwiększa potencjał tego szczepu. Fruit Spirit wykazuje również zalety w uprawach na zewnątrz osiągając 2 metry wysokości. W przypadku upraw na zewnątrz, krzew ten najlepiej rośnie w ciepłych, dobrze nasłonecznionych obszarach, nawet z nadmiarem słońca. Fruit Spirit po prostu pożera światło.

Wypróbuj Fruit Spirit już dziś
Przekonaj się, co koneserzy marihuany cenią w oszałamiającym smaku tego szczepu Fruit Spirit jest owocem pełnych poświęcenia eksperymentów, ciekawości, botanicznych innowacji oraz popytu wśród konsumentów. W dobie legalności marihuany, Fruit Spirit zapowiada się mistrzem wagi ciężkiej wśród innych szczepów będących w sprzedaży. Pełna gęba jagód i przyjemny, mentalny haj. Fruit Spirit jest niepokonany.

 • THC: 18%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 375 - 425 gr/m2
 • Plony Outdoor: 475 - 525 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 80 - 120 cm
 • Wysokość Outdoor: 175 - 220 cm
 • Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
 • Tło Genetyczne: Blueberry x White Widow
 • Typ: Sativa 60% Indica 40%
 • Działanie: Haj (słodki w smaku)
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.