Nasiona Power Flower, Ilość Hurtowa

Power Flower to prawie czysta sativa, wywodząca się od legendarnej odmiany Power Plant z Republiki Południowej Afryki. Zasłużyła sobie na swoje imię nie tylko dzięki dużym plonom, ale także dzięki potężnym i energetyzującym efektom. Power Flower dostępna jest już w ilościach hurtowych.
 5.00/5 (1) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 275.00
€ 275.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (1)

Nasiona Power Flower, ilość hurtowa: łatwa, mocna, wydajna sativa

Power Flower to nasz hołd dla Power Plant, legendarnej odmiany sativa pochodzącej z Republiki Południowej Afryki, która stała się bardzo popularna w amsterdamskich kafejkach. Roślina słynie z tego, że jest jedną z pierwszych komercyjnych upraw o wysokiej wydajności, co z kolei nadało jej status ulubieńca wśród wielu hodowców konopi. Jednak Power Flower to nie tylko potęga pod kątem produkcji. Entuzjaści marihuany polubili ją również za jej energetyzujące efekty.

OŻYWIAJĄCE I ENERGETYZUJĄCE: EFEKTY POWER FLOWER

Power Flower to orzeźwiająca roślina. Po pierwsze ma wspaniały smak, który doskonale łączy w sobie słodkie i kwaśne nuty cytrusowe, bazujące na smaku świeżej sosny. Ten odświeżający smak pasuje idealnie do energetyzujących efektów, które są inspirujące oraz przyjemne. Dzięki tym efektom, Power Flower to doskonały wybór do palenia w ciągu dnia, który poprawia nastrój i sprawia, że każda wykonywana czynność jest o wiele przyjemniejsza. Jest to również świetny wybór do palenia w towarzystwie.

SUPERSZYBKA I SUPERPRODUKTYWNA: UPRAWA POWER FLOWER

Uprawiaj Power Flower indoor, a jej rośliny nie osiągną dużo więcej niż 1m wysokości, co czyni je świetnym wyborem do uprawy w pomieszczeniach. W świetle o mocy 600W możesz spodziewać się do 500–550g/m² plonów. Odmianę można również hodować outdoor, niezależnie od klimatu, chociaż najlepiej radzi sobie w ciepłych regionach i klimacie śródziemnomorskim. Przy dobrych warunkach outdoor i przy wystarczająco dużej ilości słońca możesz oczekiwać plonów w wysokości do 550 gramów na roślinę. Soczyste pąki Power Flower dojrzewają w zaledwie 8 tygodni, co jest szczególnie godne uwagi biorąc pod uwagę fakt, ze jest to w 88% odmiana sativa. Outdoor odmiana gotowa jest do zbiorów w październiku. Power Flower nie tylko posiada szybki czas kwitnienia, ale także jest bardzo łatwa w utrzymaniu, co czyni ją doskonałym wyborem dla początkujących hodowców. Jednak niezależnie od tego, czy posiadasz doświadczenie, czy jesteś dopiero nowicjuszem, polecamy Ci zakup nasion Power Flower w ilości hurtowej od RQS, abyś mógł doświadczać jej podnoszących na duchu, energetyzujących efektów przez cały rok!

 • THC: 19%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
 • Plony Outdoor: 450 - 500 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 80 - 120 cm
 • Wysokość Outdoor: 160 - 200 cm
 • Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Październik
 • Tło Genetyczne: South African Sativas
 • Typ: Sativa 88% Indica 12%
 • Działanie: Mocny, wysoki haj

  By M. V. on 15/Jul/2019 :
  (5)

  Title : Power plant
  Comment : Is voor commerciële telers een musthave! Bezorging is altijd goed verzorgd, ontkiemen bijna allemaal. Het is een sterk soortje welke bij veel mensen gelieft blijft.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.