Nasiona Northern Light, ilość hurtowa

Northern Light to niezwykle popularny klasyk cannabis, który wciąż należy do ulubieńców hodowców na całym świecie. Uwielbiają oni tę wielokrotnie nagradzaną odmianę indica, ponieważ jest łatwa w uprawie, a jednocześnie niezawodnie dostarcza dobre plony najwyższej jakości pąków. Nasiona Northern Light w ilości hurtowej już teraz dostępne od Royal Queen Seeds.
 4.5/5 (3) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 300.00
€ 300.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (3)

Nasiona Northern Light, ilość hurtowa: światowej sławy klasyk cannabis

Żadna inna odmiana konopi nie miała tak głębokiego wpływu na współczesną genetykę konopi, jak wielokrotnie nagradzana Northern Light. Jej dokładne pochodzenie genetyczne pozostaje tajemnicą, ale uważa się, że została stworzona na zachodnim wybrzeżu USA przy użyciu jedenastu różnych roślin, prawdopodobnie lokalnych odmian afgańskich i tajskich. Od czasu gdy pojawiła się na scenie konopnej na początku lat osiemdziesiątych, jej genetyka była podstawą dla wielu najlepszych odmian konopi.

MARZENIE KAŻDEGO WIELBICIELA ODMIAN INDICA: EFEKTY NORTHERN LIGHT

Northern Light firmy Royal Queen Seeds to stuprocentowa odmiana indica. Dla entuzjastów marihuany oznacza to, że podczas palenia doświadczą sławnego przyklejenia do kanapy. Jest to wspaniała odmiana na wieczór dla osób, które chcą się zrelaksować oraz odprężyć. Northern Light łączy w sobie ziemisty smak z nutami sosny i pyszną słodyczą, tworząc oldschoolowy smak, który obecnie trudno znaleźć na rynku.

NIESKOMPLIKOWANA ODMIANA: UPRAWA NORTHERN LIGHT

Mimo że Northern Light to w pełni odmiana indica, podczas uprawy wykazuje ona pewne cechy roślin sativa – takie jak długie oraz cienkie liście o szerokich międzywęźlach. Ale jak każda prawdziwa indica, rośliny Northern Light utrzymują swój wzrost w ryzach, nie przekraczając 120cm i sprawiając, że łatwo jest je okiełznać. Uprawiana indoor przy świetle o mocy 600W zapewnia nawet do 500g/m² plonów w ciągu krótkiego, 8–10-tygodniowego okresu kwitnienia.

Northern Light może być również uprawiana outdoor, chociaż preferuje ona ciepły, słoneczny klimat, typowy dla Południowej Europy lub Kalifornii. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji oraz dobrym składnikom odżywczym rośliny mogą urosnąć do 220cm wysokości; pąki gotowe są do zbioru pod koniec września, a odmiana zapewnia nawet do 625g plonów na roślinę. Jeśli chcesz ją uprawiać w chłodniejszych klimatach Europy, zaleca się hodowanie jej indoor lub w szklarni.

Chcesz wyhodować prawdziwą legendę konopi? Z Northern Light od Royal Queen Seeds nie może się to nie udać. Nasiona już teraz dostępne w ilości hurtowej.

 • THC: 18%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 500 - 550 gr/m2
 • Plony Outdoor: 575 - 625 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 100 - 160 cm
 • Wysokość Outdoor: 180 - 220 cm
 • Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Późny wrzesień
 • Tło Genetyczne: Northern Light S1
 • Typ: Sativa 0% Indica 100%
 • Działanie: Kombinacja ciężkiego upalenia i haju

  By S. J. on 06/Apr/2018 :
  (4)

  Title : recommended
  Comment : good strain. 90% germination

  By T. J. on 13/Oct/2017 :
  (5)

  Title : Bulk123
  Comment : Fast, exceptional delivery and stealthy, I had 100 percent germination success within the first 48 hours, thank you royal queen for your service and quality

  By B. I. on 05/Jul/2017 :
  (5)

  Title : Recommended
  Comment : 110 seeds are shipped with each order. Over 99% germination rate in peat/perlite


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.