Nasiona Skunk XL, Ilość Hurtowa

Obecnie, przepisy dot. marihuany zmieniają się na całym świecie. W wielu krajach, wielcy plantatorzy witają to z zadowoleniem, ponieważ mogą zaopatrywać swoich klientów w wysokiej klasy medykamenty, których ci ostatni potrzebują i na które zasługują. Z tego powodu, nasza firma rozszerza swoją ofertę o nasiona sprzedawane luzem.
 5/5 (7) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 275.00
€ 275.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (7)

Spośród wielu odmian dostępnych ostatnio, klasyczny Skunk XL należy do najlepszych. Szczep ten zawiera 75 procent sativy, a jego korzenie sięgają odmian meksykańskich, kolumbijskich i afgańskich. Zrewolucjonizował on uprawę konopi nowej generacji.

Szczep ten rośnie znakomicie zarówno w szklarniach, jak i na zewnątrz. Stosując 600 watowe żarówki, można oczekiwać zbiorów w granicach 65 i 75 gram z jednego krzewu lub 500 gram z metra kw. W ciepłych klimatach, jak Włochy, Hiszpania lub Kalifornia, można oczekiwać do 100 gram z krzewu rosnącego na zewnątrz. Skunk XL można również uprawiać w chłodniejszych klimatach, jak klimat Holandii lub Wielkiej Brytanii przy nieco ograniczonych zbiorach.

Krzew ten rośnie, jak marzenie. Jak na Sativę, nie rozgałęzia się zbytnio podczas kwitnienia i nie jest zbyt wymagający w uprawie. To sprawia, że Skunk XL jest idealnym krzewem do upraw zarówno glebowych, jaki hydroskopowych. Szczególnie nadaje się do zielonych farm morskich.

Aby zmaksymalizować smak, zbiory należy planować po siedmiu do ośmiu tygodniach. Wielu plantatorów, jednakże zbiera ten krzew po dziewięciu lub dziewięciu tygodniach, aby uzyskać większego "kopa" w paleniu. Z powodu krótkiego okresu kwitnienia, łatwości upraw i obfitych zbiorów, Skunk XL jest uważany obecnie za bardzo dochodowy.

Skunk XL słynie z mentalnego haju, który z wolna zaczyna pełzać po całym ciele. Palacze doceniają słodki, owocowy smak, który sprawia że zapalenie jointa staje się przyjemnym doświadczeniem. Ze względu na jego słodycz, szczep ten można dodawać do potraw.

Łatwość uprawy i popularność tej rośliny stanowią o dużych ilościach jej upraw. Kontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.

 • THC: 17%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 600 - 650 gr/m2
 • Plony Outdoor: 550 - 600 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 60 - 100 cm
 • Wysokość Outdoor: 160 - 200 cm
 • Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Październik
 • Tło Genetyczne: Skunk 1 x Afghan
 • Typ: Sativa 50% Indica 50%
 • Działanie: Kombinacja ciężkiego upalenia i haju

  By D. H. on 26/Aug/2019 :
  (5)

  Title : superr
  Comment : very nice seeds ..good quality. nice groww ;)

  By F. #. on 16/Aug/2019 :
  (5)

  Title : Very strong
  Comment : I like the strain very much, its perfect for newbis.

  By A. K. on 01/Jul/2019 :
  (5)

  Title : One of the best strains
  Comment : I ordered this strain in 100 pax. But there were 110 inside, so thank you guys from RQS, really nice gesture from you. I found this strain one of the best and my top 3 strains in RQS. Easy to grow. (also good for beginners) During flowering they stretch a little bit more beaucase of sativa genes. Flowers are dense and ful of resin. During five, six weeks of flowering I feed her heavy, really hungry girl:) I will definitely order this strain again. Like alway RQS team have done good job for this strain!

  By D. S. on 03/Dec/2018 :
  (5)

  Title : Suprise
  Comment : In Bulk order was more then 100 seeds.. Very nice suprise :)

  By M. R. on 06/Aug/2018 :
  (5)

  Title : Top
  Comment : Biggest but, top Pflanzen. Sehr viel Erträge.

  By Y. B. on 09/Feb/2018 :
  (5)

  Title : un délice
  Comment : une bonne graine qui produit correctement malgré mon inexpérience . un effet excellent (je ne consomme que pure) , un goùt exquis.

  By T. V. on 03/Jun/2014 :
  (4)

  Title : Nice space result ratio
  Comment : With not much space in my room, I could get an amazing amount of final product. The plants are not growing too high so its convenient for people like me without a lot of space. Recommand+++


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.