Nasiona Royal Cheese Fast Flowering, ilość hurtowa

Cheese to legendarna odmiana konopi pochodząca z Wielkiej Brytanii. Jest ulubienicą koneserów marihuany, którzy uwielbiają jej wyraźnie piżmowy, serowy smak. Ta szybko kwitnąca wersja skraca czas oczekiwania na zbiory, dzięki czemu będziesz zbierać plony w rekordowym czasie. Teraz możesz zakupić nasiona tej odmiany w ilościach hurtowych od RQS.
 5.00/5 (1) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 275.00
€ 275.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (1)

Nasiona Royal Cheese Fast Flowering, ilość hurtowa: szybka legenda konopi

Royal Cheese Fast Flowering opiera swoje genetyczne pochodzenie na oryginalnej odmianie Skunk #1. Zespół hodowców z Londynu odkrył na nowo oryginalną odmianę i postanowił wzmocnić jej wyjątkowy smak dzięki selektywnemu krzyżowaniu. Super śmierdzący i niezaprzeczalnie wyjątkowy wynik tego projektu można było nazwać tylko i wyłącznie Cheese. W krótkim czasie ta wyjątkowa odmiana wygrała niezliczone ilości pucharów i zyskała prawdziwie legendarny status wśród entuzjastów konopi. Royal Cheese Fast Flowering wynosi tą genetykę na wyższy poziom, przyspieszając cykl życia roślin.

NIESAMOWICIE MOCNY HAJ I LEGENDARNY SMAK: EFEKTY ROYAL CHEESE FAST FLOWERING

Charakterystyczny ostry aromat Cheese w Royal Cheese Fast Flowering jest tylko jedną z wyjątkowych cech odmiany — przynajmniej tak wyjątkową jak jej niesamowicie mocny haj. Nie będziesz potrzebować wiele, zanim całkowicie zatopisz się w totalnej relaksacji na kanapie. Zaleca się palenie tej 60% odmiany indica wieczorem, ponieważ wywołuje senność. Oczywiście w towarzystwie jej ostrego aromatu pojawia się ostry smak — to prawdziwa gratka dla każdego konesera.

DBAJ O NIĄ, A NAGRODZI CIĘ WSPANIAŁYMI PLONAMI: UPRAWA ROYAL CHEESE FAST FLOWERING

Indoor Royal Cheese Fast Flowering osiąga wysokość do 1m, dzięki czemu jej rośliny są bardzo łatwe w uprawie. Outdoor przy dużej ilości słońca może osiągnąć nawet 2m. Nie jest szczególnie trudna w uprawie, ale lubi być dobrze odżywiona i nawodniona. Jeśli uprawiać ją będziesz indoor, zalecamy Ci rozważenie dobrej filtracji powietrza ze względu na jej bardzo ostry zapach. Indoor możesz spodziewać się zbiorów w wysokości do 500g/m², a pojedyncze rośliny uprawiane outdoor są w stanie zapewnić do 600g na roślinę. Aby dojrzeć, Royal Cheese Fast Flowering potrzebuje tylko 6–8 tygodni. Jeśli pozwolisz jej na nieco dłuższy czas kwitnienia, pozbawisz ją nieco smaku, ale za to nabierze więcej mocy. Masz ochotę na uprawę prawdziwej legendy konopi? Sprawdź Royal Cheese Fast Flowering autorstwa Royal Queen Seeds. Nasiona już teraz dostępne w ilościach hurtowych!

 • THC: 17%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 250 - 300 gr/m2
 • Plony Outdoor: 550 - 600 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 60 - 100 cm
 • Wysokość Outdoor: 130 - 200 cm
 • Kwitnienie: 7 - 9 tygodnie
 • Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
 • Tło Genetyczne: Old School Skunk x Afghani
 • Typ: Sativa 40% Indica 60%
 • Działanie: Kombinacja ciężkiego upalenia i haju

  By M. K. on 11/Feb/2019 :
  (5)

  Title : germination
  Comment : good germination rate 76/80 plants are looking healthy


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.