Nasiona Royal Moby, ilość hurtowa

Royal Moby od Royal Queen Seeds to holenderska wersja hiszpańskiego klasyka, legendarnego Moby Dicka. Ma psychoaktywne działanie czystej odmiany sativa, ale dzięki dodatkowi genów indica zachwyca szybkim czasem kwitnienia. Outdoor ta roślina może osiągnąć gigantyczny rozmiar dla prawdziwie potwornych plonów. Teraz dostępna hurtowo!
 5.00/5 (4) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 350.00
€ 350.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (3)

Nasiona Royal Moby, ilość hurtowa: jednym słowem, olbrzym

Royal Moby to krzyżówka Haze i White Widow, co czyni ją hybrydą z 65% genów sativa. Biorąc pod uwagę tą dominację nie jest niczym zaskakującym, że ta odmiana zapewnia prawdziwie spektakularne plony i przyjemny haj działający na umysł i ciało — niektórzy palacze określają go jako psychodeliczny. Jedyną cechą Royal Moby, która wskazuje na geny indica jest krótki czas kwitnienia, co czyni z niej marzenie każdego niecierpliwego miłośnika odmian sativa.

PSYCHODELICZNA SATIVA: DZIAŁANIE ROYAL MOBY

Haj wywoływany przez Royal Moby jest więcej niż astronomiczny. Jej geny Haze i zawartość THC na poziomie 21% czynią ją jedną z najmocniejszych odmian na rynku. Jej terpeny i kannabinoidy łączą się, aby zapewnić euforyczne doświadczenie, przez co Royal Moby jest uważana za idealną odmianę do palenia w ciągu dnia. W dodatku do jej podnoszącego nastrój działania terpeny Royal Moby są również odpowiedzialne za wytwarzanie ostrego, ziołowego smaku, któremu nie można odmówić. Wrażenie z palenia można chyba najlepiej określić jako jednocześnie gładkie i intensywne. Osoby szukające lepszej zabawy przekonają się, że Royal Moby świetnie nadaje się na imprezy.

PRAWDZIWY GIGANT: UPRAWA ROYAL MOBY

Dzięki dominacji genów sativa, Royal Moby może wyrosnąć na ogromną roślinę. Indoor zachowa rozsądne 80–140cm wysokości. Zasadź ją outdoor, a zacznie się zabawa. W optymalnych warunkach i przy dużej ilości światła słonecznego może osiągnąć do 3m. Hodowcy opowiadali nawet o 1kg paków na roślinę, choć do 700g na mniejszą roślinę jest bardziej typowe i wciąż imponujące! Indoor jej zbiory są również świetne, w końcu 550–600g/m² nie daje powodów do narzekań. Royal Moby potrzebuje tylko trochę więcej czasu na kwitnienie niż przeciętna indica, około 9–10 tygodni. Jeśli uprawiasz Royal Moby outdoor przygotuj się na zbiory późnym październikiem. Dla koneserów konopi szukających ogromnej odmiany z ogromnymi plonami oraz ogromną zawartością THC — ale krótkim czasem kwitnienia — Royal Moby to zdecydowanie świetny wybór! Nasiona w hurtowych ilościach zapewnią, że nigdy Ci ich nie zabraknie.

 • THC: 21%
 • CBD: Low
 • Plony Indoor: 550 - 600 gr/m2
 • Plony Outdoor: 650 - 700 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 80 - 140 cm
 • Wysokość Outdoor: 200 - 300 cm
 • Kwitnienie: 9 - 10 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Późny październik
 • Tło Genetyczne: Haze x White Widow
 • Typ: Sativa 65% Indica 35%
 • Działanie: Kombinacja ciężkiego upalenia i haju
 • Klimat: Cold
 • Smak: Spicy, Herbs

  By L. S. on 07/Jan/2020 :
  (5)

  Title : Super geiles Zeug
  Comment : Es kommen 110 anstatt 100 Samen + fast alle keimen + mega gutes Zeug Nur zu empfehlen !!

  By C. G. on 29/Mar/2019 :
  (5)

  Title : royal
  Comment : Très bon rendement, très bon investissement.

  By A. R. on 31/Dec/2018 :
  (5)

  Title : Bonne graine
  Comment : envoyé à temps devenues très grandes assez rapidement


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.