Nasiona Bubblegum XL, ilość hurtowa

Bubblegum XL zapewnia koneserom konopi idealną równowagę genów. Ta odmiana wykazuje lekką dominacją genów sativa, jest relaksująca i polepsza nastrój, a w smaku znakomicie łączy słodkie i ziemiste nuty. Jej średni rozmiar sprawia, że można ją uprawiać praktycznie wszędzie. Nasiona możesz kupić w dużych ilościach tutaj, aby mieć pewność, że nigdy Ci jej nie zabraknie.
Liczba nasion:
100x
€ 325.00
€ 325.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)

Nasiona Bubblegum XL, ilość hurtowa: wspaniała i wszechstronna hybryda

Bubblegum XL należy do nowego pokolenia genotypów, w których nie chodzi tylko o szalony poziom THC. Ta krzyżówka wydajnej Power Plant i wyjątkowej Santa Maria charakteryzuje się przyjemnie zrównoważonym hajem, co czyni ją świetnym paleniem na każdą okazję. Ta hybryda z dominacją genów sativa jest bardzo prosta w uprawie, więc jest odpowiednia dla wszystkich hodowców, niezależnie od doświadczenia.

ORZEŹWIAJĄCA I RELAKSUJĄCA: DZIAŁANIE BUBBLEGUM XL

Bubblegum XL skłania się delikatnie w stronę genów sativa (60% sativa). Daje świetny haj, który łączy orzeźwiającą energię odmian sativa z relaksującym działaniem odmian indica. Podnosząca na duchu, motywująca oraz wywołująca uczucia kreatywności, a zarazem relaksująca — Bubblegum XL jest po prostu idealna na każdą okazję. Przy paleniu Bubblegum XL poczujesz przyjemne połączenie ziemistych i słodkich nut, które doskonale pasuje do jej zrównoważonego działania.

PRZYSTOSOWUJE SIĘ DO NIEMAL KAŻDEGO ŚRODOWISKA: UPRAWA BUBBLEGUM XL

Bubblegum XL sprawdzi się w każdym grow roomie, ale jest również świetna outdoor. W uprawie indoor kwitnie przez 8–9 tygodni i może dać do 500g/m² ciasno zbitych i bardzo żywicznych pąków. Ponieważ ta roślina nie osiągnie więcej niż 80–140cm, jest wyjątkowo dobrym wyborem do niedużych upraw indoor. Outdoor rośliny mogą osiągać do 2m wysokości i w optymalnych warunkach dają nawet 450g na roślinę. Jeśli uprawiasz Bubblegum XL w wilgotnym klimacie pamiętaj o tym, że jest ona podatna na pleśń. Outdoor, będzie ona gotowa do zbiorów w październiku. Jeśli w życiu i konopiach szukasz równowagi, z Bubblegum XL nie możesz się pomylić.

 • THC: 19%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
 • Plony Outdoor: 400 - 450 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 80 - 140 cm
 • Wysokość Outdoor: 160 - 200 cm
 • Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Październik
 • Tło Genetyczne: Power Plant x Santa Maria
 • Typ: Sativa 60% Indica 40%
 • Działanie: Relaksujący i pełen aromatu
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.