Nasiona Honey Cream (Fast Flowering), ilość hurtowa

Uwielbiana za wspaniały smak oraz relaksujące efekty, Honey Cream to prawdziwa klasyka w Hiszpanii. Ta hybryda łączy w sobie geny indica z całego świata, dając wspaniałą, silna roślinę, która jest nietrudna w uprawie. Nasiona tego wariantu o szybkim czasie kwitnienia już teraz dostępne są w ilości hurtowej w Royal Queen Seeds!
Liczba nasion:
100x
€ 275.00
€ 275.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)

Nasiona Honey Cream (Fast Flowering), ilość hurtowa: ulubiona hiszpańska indica

Honey Cream to hybryda, która zawdzięcza wiele imponujących cech połączeniu genów indica z całego świata. Jako krzyżówka Maple Leaf Indica, White Rhino oraz BlueBlack, jest ona wyjątkowo mocną oraz odporną rośliną. Niecierpliwym hodowcom z pewnością spodoba się ta wspaniała odmiana o szybkim czasie kwitnienia! Honey Cream to bardzo popularna indica w Hiszpanii, gdzie została wyhodowana.

IDEALNA ABY SIĘ ZRELAKSOWAĆ: EFEKTY HONEY CREAM FAST FLOWERING

Honey Cream to jedna z tych odmian, po które sięgamy pod koniec długiego dnia. Jak możesz się spodziewać po najlepszej jakości odmianach indica, Honey Cream zapewnia mocne i bardzo relaksujące efekty. Zawarte w niej geny sativa wywołują również przyjemną euforię, która poprawi Ci nastrój oraz wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Odmiana ta łączy w sobie słodkie, karmelowe nuty i ziemiste tło, zapewniając bardzo intensywne doświadczenie. Dzięki jej złożonej genetyce pod jej słodkim aromatem znajduje się o wiele więcej nut smakowych do odkrycia.

SZYBKOŚĆ BŁYSKAWICY ORAZ DOSKONAŁE PLONY: UPRAWA HONEY CREAM FAST FLOWERING

Honey Cream Fast Flowering rośnie jak typowa hybryda typu indica: jej rośliny są krótkie, krzaczaste i posiadają szereg zbitych oraz bardzo żywicznych pąków. Jeśli należysz do osób niecierpliwych, możesz zebrać tę odmianę po 6–7 tygodniach kwitnienia. Jeśli jednak nie zależy Ci na czasie i chcesz, aby pąki rozwinęły pełną moc, zaleca się, aby dać jej dodatkowy tydzień lub więcej. Indoor możesz spodziewać się doskonałej wydajności i zbiorów do 550g/m²; a doświadczeni hodowcy mówią, że nawet więcej. Outdoor możesz zebrać do 675g na roślinę! Jeśli zależy Ci na szybkiej uprawie odmiany indica, koniecznie sprawdź Honey Cream Fast Flowering w ilości hurtowej od RQS!

 • THC: 18%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 500 - 550 gr/m2
 • Plony Outdoor: 450 - 500 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 100 - 160 cm
 • Wysokość Outdoor: 180 - 250 cm
 • Kwitnienie: 7 - 9 tygodnie
 • Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
 • Tło Genetyczne: BlueBlack x Maple Leaf Indica x White Rhino
 • Typ: Sativa 35% Indica 65%
 • Działanie: Haj psychodeliczny
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.