Nasiona Royal AK, ilość hurtowa

Wielbiciele konopi pewnie już zgadli, że Royal AK to wersja osławionej AK-47 od hodowców Royal Queen Seeds. Jest podstawową odmianą dla hodowców na całym świecie, sławę zawdzięczając wielkim plonom mocnych pąków. Nasza odmiana zachowuje wielkie zbiory i oferuje hodowcom bezkonkurencyjną jakość. Teraz możesz kupić nasiona Royal AK hurtowo tutaj!
Liczba nasion:
100x
€ 300.00
€ 300.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (1)
 • Opinie (0)

Nasiona Royal AK, ilość hurtowa: wielokrotnie nagradzana klasyka konopi

Jest kilka wersji, które opisują jak AK-47 zyskała swoją nazwę. Jedna z nich mówi, że jej uderzające działanie uczyniło ją sławną wśród wczesnych palaczy. Nic dziwnego, że popularność AK-47 wystrzeliła (wybaczcie żart) i odmiana zdobyła wiele nagród — i to nie tylko ze względu na swoją moc. Z silnym pochodzeniem genetycznym, które jest uważane za połączenie odmian kolumbijskich, meksykańskich, tajlandzkich oraz afgańskich, jest wyjątkowo prosta w uprawie, ale zachwyca świetnymi plonami.

DOBRE POŁĄCZENIE UPALENIA I HAJU: DZIAŁANIE ROYAL AK

Royal AK to w 60% sativa i w 40% indica, przez co łączy bardzo relaksujące upalenie z przyjemnym, umysłowym hajem odmian sativa. Zawierając 19% THC może nie jest już najmocniejsza odmianą, ale wciąż jest wystarczająco silna, żeby wysłać palacza na kanapę (a potem do lodówki) po zaledwie kilku buchach. Ma mocny aromat, który łączy jagodowe nuty z nutami diesla, a przy paleniu poczujesz, jak ziemiste, drzewne i słodkie nuty zachwycają Twoje podniebienie.

PROSTA, NICZYM 1,2,3: UPRAWA ROYAL AK

Wśród świetnych cech Royal AK są jej solidne geny, które zawdzięcza odmianom z całego świata. To daje jej niezwykłą żywotność, która pozwala jej tolerować błędy hodowców i warunki odbiegające od idealnych. Jej wysokie zbiory są legendarne: indoor, gdzie zachowa wygodną wysokość 80–140cm, może w optymalnych warunkach zapewnić do 575g/m². W uprawie outdoor może osiągnąć 170cm wysokości i dać imponujące 650g na roślinę. Royal AK można z powodzeniem uprawiać w różnych rodzajach podłoża i dobrze się adaptuje do różnych metod treningu. Z powodu jej krzepkiej natury jest również idealna dla początkujących hodowców konopi. Zacznij uprawiać jedną z najbardziej uznanych konopnych legend z nasionami Royal AK w hurcie od RQS!

 • THC: 19%
 • CBD: Low
 • Plony Indoor: 525 - 575 gr/m2
 • Plony Outdoor: 600 - 650 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 80 - 140 cm
 • Wysokość Outdoor: 130 - 170 cm
 • Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
 • Tło Genetyczne: Columbian, Mexican, Thai & Afghan
 • Typ: Sativa 60% Indica 40%
 • Działanie: Kombinacja ciężkiego upalenia i haju
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Alberto | 2018-09-23 20:51:22

Semi tutti femminilizzati?

Royal Queen Seeds Team

All our seeds are feminized.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.