Nasiona Somango XL, ilość hurtowa

Somango XL to wielopłaszczyznowa odmiana, w której każda cecha jest niesamowita: wywołuje ona przyjemny, mocny haj i posiada tropikalnie słodki zapach oraz smak. Ta wszechstronna roślina może być łatwo uprawiana w każdym miejscu i nawet mniej doświadczeni hodowcy zostaną nagrodzeni sporymi plonami. Kup nasiona Somango XL w ilości hurtowej od RQS.
Liczba nasion:
100x
€ 350.00
€ 350.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (0)

Nasiona Somango XL, ilość hurtowa: słodka i łatwa w uprawie indica

Somango XL to skrzyżowanie tropikalnej Somango z dającą duże plony odmianą Critical 47, popularną wśród komercyjnych hodowców indoor. W 75% dominuje w niej indica, która łączy w sobie sensoryczne efekty Somango z ogromną mocą Critical. Pomimo ogromnych zbiorów, które nadały odmianie jej przydomek XL, jest ona wyjątkowo łatwa w utrzymaniu, co czyni ją również dobrą odmianą dla początkujących.

TROPIKALNY SMAK I ENERGETYZUJĄCY HAJ: EFEKTY SOMANGO XL

Samo spojrzenie na rośliny Somango XL wystarczy, aby krew zaczęła szybciej płynąć w żyłach — ale wszystko zaczyna się kiedy ją powąchasz, poczujesz jej smak i się zaciągniesz. Somango XL to tropikalna impreza dla naszych kubków smakowych, która pozwala rozkoszować się nutami mango, a jej dym jest łagodny oraz słodki. Jeśli chodzi o jej efekty — upalisz się do szpiku kości, ale bez doświadczania uczucia przyklejenia do kanapy, który zazwyczaj towarzyszy tak mocnym odmianom. Zawartość THC wynosząca 18% oznacza, że możesz wziąć więcej niż jeden czy dwa buchy; odmiana ta wywołuje euforyczny stan pełny energii, który sprawia, że jako jedna z niewielu odmian indica, Somango XL idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku wypadów jak i imprez.

BUŁKA Z MASŁEM : UPRAWA SOMANGO XL

Somango XL w połowie pochodzi od solidnej odmiany Critical, odwiecznego faworyta, szczególnie wśród hodowców indoor. Dzięki dużemu potencjałowi produkcyjnemu, który nie wymaga wielkiej opieki, Somango XL przechodzi przez etap wegetacji oraz kwitnienia z determinacją oraz łatwością. Jedna z rzeczy, na którą warto zwrócić uwagę jest dobra cyrkulacja powietrza, która pomoże zmniejszyć ryzyko pleśni — liście Somango XL są gęste, a jej pąki zwarte. Ta odporna odmiana rośnie na wysokość około 1 metra, a fazę kwitnienia kończy w 8–10 tygodni. Rośliny Somango XL są w stanie zapewnić plony w wysokości do 575g/m² indoor oraz do 600g na roślinę outdoor. Bez względu na to, jak małe masz doświadczenie w uprawie konopi, w hodowli tej odmiany nie ma rzeczy, która może się nie udać. Doświadczaj tropikalnych wibracji przez cały rok dzięki nasionom w ilości hurtowej z RQS!

 • THC: 18%
 • CBD: Medium
 • Plony Indoor: 525 - 575 gr/m2
 • Plony Outdoor: 550 - 600 gr/plant
 • Wysokość Indoor: 60 - 100 cm
 • Wysokość Outdoor: 120 - 200 cm
 • Kwitnienie: 8 - 10 tygodni
 • Miesiąc zbiorów: Późny wrzesień
 • Tło Genetyczne: Somango x Critical 47
 • Typ: Sativa 25% Indica 75%
 • Działanie: Upalający i silny
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.