Royal Gorilla Bulk Seeds

Royal Gorilla to wielokrotnie nagradzana hybrydowa odmiana konopi od Royal Queen Seeds. Kupuj hurtowo i poczuj miłość. Każda paczka zawiera 100 nasion.
 4.5/5 (4) Napisać recenzję
Liczba nasion:
100x
€ 350.00
€ 350.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin i Cash

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (3)

Royal Gorilla Jest Już Legendarna: Kupuj Hurtowo Od Royal Queen Seeds

ROYAL GORILLA

Royal Gorilla od Royal Queen Seeds to nowoczesna odmiana konopi idąca przez świat jak burza. Wygrała Cannabis Cup 2014 i Cannabis World Cup w kategorii najlepszej hybrydy. Geny Gorilli to bogaty w THC przypadek, który swoje istnienie zawdzięcza bardziej teorii chaosu, niż starannemu krzyżowaniu.

Jej amerykański przodek to wybryk natury, który powstał w podobny sposób do odmian typu **Cheese. Zupełnie nowy genotyp powstał spontanicznie ze znanych rodziców. Sławni hodowcy Josey Whales i Lona Watie przypadkowo wystawili Sour Dubb na działanie hermafrodyty Chem Sister. Powstałe nasiona zostały następnie wykiełkowane. Normalnie, geny hermafrodytów są wyrzucane, albowiem są niepożądane w jakichkolwiek odmianach.
**Cheese - https://www.royalqueenseeds.com/search?search_query=Cheese&orderby=position&orderway=desc

COŚ WYJĄTOWEGO

Kiedy pojawiła się Gorilla, Whales i Watie wiedzieli, że trafili na coś wyjątkowego. Rośliny produkowały ogromne ilości żywicy, a pierwsze testy wykazywały zawartość THC na poziomie 25% i więcej! Niektóre fachowo uprawiane egzemplarze osiągały nawet zadziwiające 30%. Brzmi to jak przepis na wbicie się w kanapę, ale ta hybryda 50/50 daje też euforię, która otworzy Ci oczy.

Początkowe nuty cytrusowe ustępują potem posmakowi sosnowemu i ziemistemu. Pozostający w ustach pyszny słodki, kwiatowy posmak wskazuje na rozkosz, jaką przyniesie ta marihuana światowej klasy. Ta bogata w żywicę odmiana jest doskonała do wszelkich metod ekstrakcji. Z jej pomocą możesz stworzyć najmocniejsze przysmaki do jedzenie, do celów rekreacyjnych, jak również medycznych.

ŻYWICA I JESZCZE WIĘCEJ ŻYWICY

W tej odmianie chodzi o świetną żywicę. Plony są przyzwoite, ale ilość i jakość żywicy jest nie z tego świata. Liczne trichomy zakrzywiają światło i po dobrym curingu pąki są lepkie i błyszczące. Dzięki takim ilościom życicy Royal Gorilla jest odporna na patogeny i szkodniki. Uprawiana outdoor jest odporna, a indoor nie przysparza kłopotów. Hodowcy wybierający odmianę Gorilla od Royal Queen Seeds nigdy nie są zawiedzeni.


  By L. T. on 10/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Top class
  Comment : What can you say, never had an issue with these sellers, great germ rate 19 out of 20 germd, very strong sperms, that was after 36hrs. very happy.... lets see what they become on week 4....

  By P. G. on 29/Apr/2019 :
  (4)

  Title : Quality seeds from a first-rate supplier
  Comment : Extremely pleased with my purchase of Royal Gorilla seeds. Will certainly buy from Royal Queen Seeds again and am happy to try other strains.

  By D. H. on 23/Oct/2018 :
  (5)

  Title : Wow
  Comment : Tolle robuste Pflanze mit riesigen Buds die sehr lecker sind. Top


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.