Royal Gorilla Bulk Seeds

Royal Gorilla to wielokrotnie nagradzana hybrydowa odmiana konopi od Royal Queen Seeds. Kupuj hurtowo i poczuj miłość. Każda paczka zawiera 100 nasion.
 5.00/5 (1) Write a review
Liczba nasion:
100x
€ 350.00
€ 350.00 brutto In stock
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin i Cash

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (1)

Royal Gorilla Jest Już Legendarna: Kupuj Hurtowo Od Royal Queen Seeds

ROYAL GORILLA

Royal Gorilla od Royal Queen Seeds to nowoczesna odmiana konopi idąca przez świat jak burza. Wygrała Cannabis Cup 2014 i Cannabis World Cup w kategorii najlepszej hybrydy. Geny Gorilli to bogaty w THC przypadek, który swoje istnienie zawdzięcza bardziej teorii chaosu, niż starannemu krzyżowaniu.

Jej amerykański przodek to wybryk natury, który powstał w podobny sposób do odmian typu **Cheese. Zupełnie nowy genotyp powstał spontanicznie ze znanych rodziców. Sławni hodowcy Josey Whales i Lona Watie przypadkowo wystawili Sour Dubb na działanie hermafrodyty Chem Sister. Powstałe nasiona zostały następnie wykiełkowane. Normalnie, geny hermafrodytów są wyrzucane, albowiem są niepożądane w jakichkolwiek odmianach.
**Cheese - https://www.royalqueenseeds.com/search?search_query=Cheese&orderby=position&orderway=desc

COŚ WYJĄTOWEGO

Kiedy pojawiła się Gorilla, Whales i Watie wiedzieli, że trafili na coś wyjątkowego. Rośliny produkowały ogromne ilości żywicy, a pierwsze testy wykazywały zawartość THC na poziomie 25% i więcej! Niektóre fachowo uprawiane egzemplarze osiągały nawet zadziwiające 30%. Brzmi to jak przepis na wbicie się w kanapę, ale ta hybryda 50/50 daje też euforię, która otworzy Ci oczy.

Początkowe nuty cytrusowe ustępują potem posmakowi sosnowemu i ziemistemu. Pozostający w ustach pyszny słodki, kwiatowy posmak wskazuje na rozkosz, jaką przyniesie ta marihuana światowej klasy. Ta bogata w żywicę odmiana jest doskonała do wszelkich metod ekstrakcji. Z jej pomocą możesz stworzyć najmocniejsze przysmaki do jedzenie, do celów rekreacyjnych, jak również medycznych.

ŻYWICA I JESZCZE WIĘCEJ ŻYWICY

W tej odmianie chodzi o świetną żywicę. Plony są przyzwoite, ale ilość i jakość żywicy jest nie z tego świata. Liczne trichomy zakrzywiają światło i po dobrym curingu pąki są lepkie i błyszczące. Dzięki takim ilościom życicy Royal Gorilla jest odporna na patogeny i szkodniki. Uprawiana outdoor jest odporna, a indoor nie przysparza kłopotów. Hodowcy wybierający odmianę Gorilla od Royal Queen Seeds nigdy nie są zawiedzeni.

   

  By D. H. on 23/Oct/2018 :
  (5)

  Title : Wow
  Comment : Tolle robuste Pflanze mit riesigen Buds die sehr lecker sind. Top


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ