Nasiona Green Gelato, Ilość Hurtowa

Nasiona Green Gelato w hurcie oferują hodowcom możliwość uprawiania tych fantastycznych roślin na ogromną skalę. Nie będziesz zawiedziony soczystym smakiem i powalającym działaniem tego współczesnego arcydzieła.
 3.5/5 (3) Napisać recenzję
Wybierz liczba nasion
 • 100x
€ 450.00 brutto Na stanie
Dodaj do zapisanych produktów

Metody płatności: Visa, Master Card, Bank transfer i Bitcoin

Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Pytania (0)
 • Opinie (2)

Nasiona Green Gelato, ilość hurtowa: astronomiczne poziomy THC

Gelato to znany mrożony deser pochodzący z Włoch. Ten słodki i smakowity deser jest skrupulatnie tworzony przez kucharzy w wielu różnych smakach. Tak jak ten europejski delikates, Green Gelato jest pełna intensywnych smaków i została starannie stworzona metodą prób i błędów. Łaskoczące kubki smakowe nuty słodkości i cytrusów, wraz z ogromnymi poziomami THC zostały osiągnięte poprzez skrzyżowanie odmian Sunset Sherbet i Thin Mint Girl Scout Cookies. Uprawiaj tą odmianę z nasionami dostępnymi w hurcie, aby otrzymać niesłychanie mocne zbiory naładowane smakiem — idealne do potraw i ekstraktów.

PRZYGOTUJ SIĘ DO ODLOTU: DZIAŁANIE GREEN GELATO

Green Gelato ma zrównoważony profil genetyczny składający się w 55% z genów indica i w 45% z genów sativa. Psychoaktywne działanie, równomiernie rozłożone pomiędzy ciało i umysł to rezultat tej mieszanki genetycznej. Kwiaty tej odmiany są bardzo wydajne jeśli chodzi o kleistą żywicę, która wręcz wycieka z trichomów. Zawierając THC na poziomie 27%, ta odmiana daje haj, który daje o sobie znać już kilka sekund po zapaleniu i trwa godzinami. Działanie częściowo skupia się na ciele, wywołując stan fizycznego zrelaksowania i potencjalnej ulgi od bólu. Haj umysłowy, pomimo swojej mocy, pozostaje jasny i klarowny.

DUŻE ZBIORY ZBITYCH PĄKÓW: UPRAWA GREEN GELATO

Green Gelato daje małe i zwarte kwiaty o odcieniach pomarańczy, fioletu i zieleni. Ta odmiana produkuje te wyjątkowe kwiaty w ogromnych ilościach, niezależnie od tego, gdzie rośnie. Rośliny uprawiane indoor oferują znaczne zbiory rzędu 500–700g/m² i osiągają wysokość do 120cm. Będą gotowe po 8-10 tygodniach kwitnięcia. Posadzone outdoor zapewnią bardzo przyzwoite zbiory rzędu 800g na roślinę, dojdą do wysokości 200cm i będą gotowe do ścięcia i suszenia na początku października.


  By J. C. on 29/Nov/2019 :
  (5)

  Title : Great service
  Comment : Securely packaged, fast delivery. Great service.

  By M. B. on 28/Nov/2019 :
  (4)

  Title : Gelato
  Comment : Great product and huge croops only problem was label on the box with seed was broken so I'm not for sure is product inside was the right one.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Zadaj pytanie
Dziękujemy za Twoje pytanie, zostało ono wysłane do naszego zespołu.

Zadaj pytanie

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.