• High Journal
  • High Journal
  • High Journal
  • High Journal

High Journal

Co najczęściej robisz na haju? Odłóż na chwilę pilota do telewizora i telefon i popuść wodze fantazji. Pisz, rysuj oraz snuj marzenia z High Journal od Royal Queen Seeds. Pal i bądź kreatywny!
(1)
Napisz recenzję
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł84.68

zł84.68 (-0%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

High Journal: palenie już nigdy nie będzie takie samo!

High Journal od Royal Queen Seeds daje miłośnikom konopi okazję na zanurzenie się w bogatym sensorycznym i refleksyjnym środowisku. To więcej niż zwykły dziennik. Ten zeszyt daje użytkownikom szansę, aby przelali swoje myśli na papier, ale oferuje również inne projekty.

Czemu by nie spróbować napisać trzywersowego „haj-ku”? Nie masz nastroju do pisania? Nie martw się! Po prostu przeskocz parę stron do przodu i narysuj kilka portretów. Jeśli wolisz kolorować, stwórz piękną mandalę, faliste wzory czy psychoaktywne rysunki. Moglibyśmy na tym poprzestać, ale to nie wszystko.

High Journal daje Ci również szansę na nazwanie oraz opisanie Twojej własnej odmiany, poznanie przepisu na Space Cake i zaplanowanie podróży do miejsc, które zawsze chciałeś odwiedzić (nie martw się, zaznaczyliśmy nawet obszary, gdzie konopie są obecnie legalne).

Zmień zwykłe sesje palenia we wciągający projekt, który rozpali Twoją kreatywność i pasję. High Journal został starannie stworzony, aby polepszyć Twój nastrój oraz wesprzeć Cię w kreatywnej aktywności. Starannie wyprodukowany w Hiszpanii, High Journal powstaje z wysokiej klasy papieru oraz ma atrakcyjny srebrny wzór na okładce.    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.