Regularne nasiona konopi

Regularne nasiona marihuany odgrywają kluczową rolę w hodowli cannabis. Wykorzystaj je, aby wyhodować zarówno męskie, jak i żeńskie rośliny oraz aby tworzyć własne odmiany i odporne klony, które skrócą czas uprawy.

5  Produkty
  • Amnesia Haze Regular
  • White Widow Regular
  • Critical Regular
  • Skunk XL Regular
  • Shining Silver Haze Regular

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Co to są regularne nasiona marihuany?

Regularne nasiona marihuany posiadają 50% szans na przekształcenie się w rośliny męskie lub żeńskie. Chociaż wielu hodowców dąży do uprawy wyłącznie roślin żeńskich, aby uzyskać jak najwięcej żywicznych pąków, regularne nasiona marihuany są niezbędne zarówno dla hodowców, jak i dla plantatorów, którzy lubią uprawiać rośliny zaczynając od klonów.

Regularne nasiona marihuany są zgodne z zamierzeniami natury. Jak nasiona występujące w naturze, nie ulegają manipulacji i dają możliwość uprawy roślin męskich produkujących pyłek.

Regularne nasiona marihuany a feminizowane nasiona marihuany

Regularne nasiona marihuany różnią się od nasion feminizowanych pod względem płci roślin, jakie mogą wykształcić. Podobnie jak w przypadku rzutu monetą, regularne nasiona mają równe szanse na wyrośnięcie na rośliny męskie lub żeńskie.

Dla odmiany, nasiona feminizowane na 99% wyprodukują rośliny żeńskie.

Dlaczego warto uprawiać regularne nasiona marihuany?

Regularne nasiona posiadają mocniejszą i bardziej odporną genetykę niż ich feminizowane odpowiedniki, dzięki czemu są doskonałe jako rośliny-matki, z których pobierane są sadzonki. Po ukorzenieniu, hodowcy mogą tworzyć klony, które wyrosną na dokładne repliki roślin, od których pochodzą.

Zdolność do produkcji roślin męskich i żeńskich pozwala hodowcom na produkcję zarówno kwiatów, jak i pyłku. Zbierając ten cenny materiał genetyczny od samców, możesz zacząć tworzyć własne odmiany marihuany w oparciu o ulubione cechy.