Product successfully added to your shopping cart.
Check out
 

Informacja o przesyłce nasion marihuany

Jednym z najważniejszych punktów w obsłudze naszych wspaniałych klientów jest zapewnienie im jak najbardziej sprawnej i poufnej metody przesyłki. Usprawnianie zamówień dla naszych klientów oznacza terminowość dostaw, dbałość o zachowanie prywatności oraz obsługa z uśmiechem na ustach.

Jesteśmy zadowoleni, mogąc wysyłać swoje wysokiej jakości produkty do wielu krajów na całym świecie. Przed złożeniem zamówienia uprzejmie prosimy o sprawdzenie, czy wybrane produkty oraz kraj dostawy znajdują się w poniższej informacji o przesyłce.

Ważne jest dla nas, by nasi klienci otrzymywali przesyłki bezpiecznie i sprawnie. Korzystając z usługi śledzenia przesyłki, nasi klienci mogą z łatwością monitorować swoje zamówienia. Prosimy wybrać taką opcję wysyłki, która będzie najlepiej dopasowana do Twoich konkretnych wymagań.

Większość zamówień złożonych do godz. 12:00 na obszarze Holandii będzie dostarczona już kolejnego dnia roboczego. Klienci z krajów Unii Europejskiej mogą spodziewać się swojej paczki w ciągu 5 dni roboczych. Wysyłka zamówień do krajów spoza Unii Europejskiej może trwać dwa tygodnie lub dłużej.

Aby szybciej otrzymać paczkę, sugerujemy wybór firmy kurierskiej UPS wraz z opcją śledzenia przesyłki (Track and Trace). Po tym, jak zamówienie zostanie przygotowane do wysyłki i opuści nasz magazyn, otrzymasz numer przesyłki do jej śledzenia, dzięki czemu poznasz bardziej dokładną datę i czas doręczenia.

NOWOŚĆ: Przesyłka ekspresowa UPS! Dzięki tej usłudze klienci potrzebujący szybkiego doręczenia zamówienia, otrzymują przesyłkę już następnego dnia roboczego. Usługa ta jest dostępna wyłącznie na obszarze Unii Europejskiej.

Aby w dogodny sposób uzyskać informacje o przesyłce, należy zapoznać się z metodami wysyłki wymienionymi poniżej:

 Shipping nasiona konopi na całym świecie

 

Miejsca wysyłek międzynarodowych
Z wielką przyjemnością wysyłamy zamówienia do prawie wszystkich krajów świata, oprócz Norwegii i Australii. W celu uzyskania usług i produktów najwyższej jakości, prosimy sprawdzić, które produkty mogą być wysyłane do wybranego kraju, korzystając z poniższej tabeli. Dla własnej wygody z łatwością możesz sprawdzić oczekiwany czas dostawy oraz przypuszczalne koszty przesyłki.

Uwaga: Przyblizony czas dostawy do krajów europejskich to 3 do 15 dni biznesowych, dla pozostalych czesci swiata przyblizony czas dostawy to 5 do 20 dni biznesowych.  
   
Germany  
France  
Belgium  
Italy  
United Kingdom  
Spain  
Greece  
Poland  
Switzerland  
Finland  
Czech Republic  
Bulgaria  
Austria  
Ireland  
Sweden  
Denmark  
Croatia  
Slovenia  
Latvia  
Portugal  
Romania  
Luxemburg  
Slovakia  
Hungary  
Estonia  
Cyprus  
Malta  
Lithuania  
Canada  
Serbia  
Albania  
Bosnia and Herzegovina  
Macedonia  
Ukraine  
Liechenstein  
Andorra  
Turkey  
Montenegro  
Russian Federation  
Moldova  
Norway  
Iceland  
Isle of Man  
Monaco  
San Marino  Ochrona prywatności w trakcie wysyłki

Chętnie wysyłamy zamówienia, stosując jak najbardziej dyskretne opakowanie, aby zapewnić najwyższy stopień prywatności. Przykładowe paczki poniżej przedstawiają dokładnie, jak wygląda zewnętrzna strona paczki, którą otrzymasz. Jedyne informacje dostępne dla innych, to Twój adres, nasz adres (zwrotny) oraz niezbędne informacje pocztowe.
Discrete shipping of cannabis seeds and 420 merchandise


Diskrétní doručení

Wysyłka z usługą „Stealth shipping”

Royal Queen Seeds gwarantuje wyższy poziom dyskrecji wysyłek.

Teraz w sklepie Royal Queen Seeds możesz zamówić nasiona w zaplombowanym pudełku na płytę DVD. Oczekiwanie na dostawę nasion dla każdej osoby uprawiającej i palącej zioło jest koszmarem, może także być przyczyną zmartwień o paczkę i o to, jak ona wygląda. W sklepie Royal Queen Seeds bardzo poważnie traktujemy obawy naszych klientów, dlatego na swojej paczce znajdziesz jedynie adres i dane konieczne do wysyłki. Ale niektórzy mogą uważać, że opcja usługi „Stealth shipping” też jest niewystarczająca. Aby więc uspokoić najbardziej zaniepokojonych klientów, oferujemy obecnie przesyłkę nasion zakupionych w Royal Queen Seeds seeds w specjalnym opakowaniu.

W środku nie ma żadnych materiałów promocyjnych, faktury ani innej wzmianki łączącej przesyłkę z RoyalQueenSeeds.com. Zamówione nasiona (w oryginalnym opakowaniu) są opakowane w dodatkową kartkę wyglądającą podobnie jak te, które można znaleźć w zwyczajnym pudełku na płytę DVD, a następnie umieszczone w takim pudełku. Załączona płyta DVD nie jest atrapą, wraz z zamówieniem otrzymasz losowy wybrany film klasy B. Pudełko zostaje następnie zaplombowane w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa przed wścibskimi spojrzeniami.

Za ten wariant przesyłki pobieramy dodatkowo opłatę wynoszącą 5 euro.

Należy pamiętać, że darmowe prezenty, takie jak naklejki czy bibułki nie zostaną dodane do zamówienia w przypadku wyboru przesyłki z opcją Stealth Shipping.


Wyłączenie odpowiedzialności:
1. Doceniamy potrzeby naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im możliwie najlepszą obsługę. Dostarczenie dokładnych danych dotyczących płatności i dostawy w trakcie dokonywania zakupu pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Należy pamiętać, że Royal Queen Seeds nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe informacje dostarczone przez klienta. Błędne dane klienta skutkujące nieprawidłową dostawą, brakiem przesyłki, jej przetrzymaniem lub dodatkowymi opłatami pozostają w zakresie odpowiedzialności klienta.

2. Ponadto warunki przesyłki stanowią, że: Klient ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie zamówienia, które zostały wysłane i opuściły nasz magazyn. Royal Queen Seeds nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani za dodatkowe opłaty będące skutkiem zatrzymania przesyłki w ramach procedur wynikających z międzynarodowej obsługi celnej. Royal Queen Seeds przenosi na klienta pełną odpowiedzialność za przesyłki, które opuściły nasz magazyn.

All orders are posted free of charg'e