Informacje dotyczące wysyłki

Zapewnianie naszym klientom najlepszej i najbardziej dyskretnej wysyłki jest jednym z priorytetów naszej świetnej obsługi klienta. Wysyłanie zamówień do naszych szczęśliwych klientów oznacza dostarczanie zamówień na czas, zwracanie szczególnej uwagi na zachowanie ich prywatności o obsługa z uśmiechem. Wszystkie nasiona są wysyłane z naszego magazynu w Hiszpanii. Jest niezbędnym, abyś podał nam obowiązujące -prawdziwe dane do wysyłki - imię i adres, w przeciwnym wypadku nie możemy zagwarantować, że przesyłka zostanie skutecznie dostarczona.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc wysyłać do wielu krajów na całym świecie. Przed złożeniem zamówienia uprzejmie radzimy sprawdzić, czy wybrane produkty i Twój kraj znajdują się w informacji o wysyłce poniżej. W tej chwili dostępne są dwie opcje wysyłki:

Darmowa Wysyłka

 • Dostarczenie zajmuje od 3 do 15 dni roboczych.
 • Dostarczamy nasze produkty tylko na adresy prywatne lub do punktów odbioru UPS Access Point. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za przesyłkę, jeśli jako adres dostawy wybierzesz skrzynkę pocztową, paczkomat, punkt odbioru Relay, firmę spedycyjną lub miejsce ogólnodostępne.
 • Dane do śledzenia przesyłki zostaną wysłane na Twój zarejestrowany adres email, gdy przesyłka zostanie nadana - sprawdź swój folder ze spamem. Śledzenie przesyłki będzie uaktualniane od momentu, gdy dotrze do kraju przeznaczenia, co czasem zajmuje do 10 dni roboczych.
 • Kurier dostarczy Twoją przesyłkę pod wskazany adres i zostawi kartkę z informacją, jeśli Cię nie zastanie. Zwróć uwagę, że w niektórych przypadkach kurier może zostawić Twoje zamówienie w Twojej skrzynce pocztowej w celu przyspieszenia dostarczenia.
 • Ustalenie dokładnej daty i czasu pierwszego dostarczenia jest niemożliwe. Kurier nie zadzwoni do Ciebie, ab sprawdzić, czy będziesz w domu.
 • Nasz hiszpański Partner wyśle zamówienie do Twojego kraju, gdzie zostanie przejęte i dostarczone przez lokalną firmę kurierską odpowiednią dla Twojego kraju.

Prosimy zwrócić uwagę, że nasza usługa Darmowej Wysyłki jest tymczasowo niedostępna dla Szwecji. Standardowa Wysyłka UPS i UPS Access Point działają jak zwykle.

UPS (Wysyłka Standardowa)

 • Czas dostarczenia i koszt mogą ulec zmianie w zależności od kraju docelowego przesyłki. Informacje na ten temat będą zawarte przed finalizacją zamówienia, podczas przejścia do kasy.
 • Aktualizacje Śledzenia Przesyłki - gdy przesyłka zostanie przez nas wysłana otrzymasz wszystkie informacje niezbędne do jej śledzenia na swój adres email. Będziesz cały czas wiedzieć, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.
 • Zamówienia powyżej 500€ mogą skorzystać ze Standardowej Wysyłki UPS za darmo.
 • Usluga od drzwi do drzwi: UPS odbierze Twoje zamówienie z naszego magazynu i dostarczy je do Ciebie.

            Ta usługa nie jest dostępna dla Wielkiej Brytanii.

Pakowanie

W zależności od poziomu dyskrecji, jakiego potrzebujesz, mamy dwa dostępne sposoby pakowania:

 • Pakowanie Standardowe: BEZPŁATNE
 • Dyskretne Pudełko DVD: 5€

Uwaga:  Obie metody wysyłki zajmą tyle samo czasu, by dotrzeć do Ciebie. Jedyna różnica to poziom dyskrecji twojej paczki.

Pakowanie StandardowePackagesLR

Dyskretne Pudełko

Kraje, do których wysyłamy

Jeśli twojego kraju nie ma na liście poniżej, to oznacza, że nie prowadzimy tam wysyłki - na razie!

Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia Lithuania, Luxemburg, Macedonia, Malta, Monaco Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, United Kingdom
 
Klienci z Wielkiej Brytanii
Do Wielkiej Brytanii możemy wysyłać jedynie nasiona marihuany. Na chwilę obecną niemożliwe jest wysyłanie innych towarów. Wpływa to również na nasze zasady dotyczące gratisów — możemy wysyłać tylko darmowe nasiona, a nie inne darmowe produkty, które zwykle znajdują się w zestawie.
Z powodu Brexitu wszystkie zamówienia do Wielkiej Brytanii podlegają opłatom celnym i opłatom importowym stosowanym przez brytyjskie organy celne. Otrzymasz e-mail od Royal Mail z dalszymi instrukcjami lub będziesz musiał uregulować te opłaty kurierowi przed otrzymaniem przesyłki.

Disclaimer

1. Royal Queen Seeds nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowe dane podane przez klienta. Nieprawidłowe dostarczenie, jego brak, zatrzymanie paczki lub opłaty z tego powodu pozostają odpowiedzialnością klienta.
2. W momencie, gdy przesyłka opuszcza nasz magazyn odpowiada za nią klient. Royal Queen Seeds nie ponosi odpowiedzialności za zawartość paczki albo jakiekolwiek zarzuty prawne, jakie mogłyby wyniknąć w przypadku zatrzymania paczki przez jakiekolwiek międzynarodowe służby celne.

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.