Ekskluzywna promocja online: Darmowe Nasiona Konopi i Gadżety Konopne

DARMOWE NASIONA

€ 25,- 1 Darmowe Nasiono
€ 50,- 3 Darmowe Nasiona
€ 75,- 5 Darmowych Nasion
€ 110,- Darmowych Nasion
€ 135,- 10 Darmowych Nasion
€ 200,- 15 Darmowych Nasion
€ 260,- 20 Darmowych Nasion
€ 325,- 25 Darmowych Nasion
€ 390,- 30 Darmowych Nasion
€ 455,- 35 Darmowych Nasion
€ 520,- 40 Darmowych Nasion
€ 585,- 45 Darmowych Nasion
€ 650,- 50 Darmowych Nasion
€ 715,- 55 Darmowych Nasion
€ 780,- 60 Darmowych Nasion
Otrzymasz losowo wybrane opakowanie z kolekcji Royal Queen Seeds
 

FREE MERCHANDISE

€ 25,- Tick_2 NA NA  
€ 50,- Tick_2 Tick_2 NA  
€ 75,- Tick white_3 Tick white_3 Tick white_3  
€ 110,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
€ 135,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
€ 200,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
€ 260,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
€ 325,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
€ 390,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
€ 455,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
€ 520,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
€ 585,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
€ 650,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
€ 715,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
€ 780,- Tick_2 Tick_2 Tick_2  
  Grinder Smoking Paper Lighter  
 

Darmowe nasiona

RQS oferuje losowo wybrane darmowe nasiona do *kwalifikujących się zakupów dokonanych w naszym sklepie internetowym. Po prostu złóż zamówienie na kwotę 25 euro, aby otrzymać jedno darmowe nasiono. Z każdym osiągniętym progiem (powyżej 25 euro) liczba nasion wzrasta, do maksimum 60 darmowych nasion! Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z tabelami poniżej. Wszystkie nasiona są wybierane losowo z katalogu Royal Queen Seeds. 

Darmowe gadżety konopne

Wraz z naszą promocją darmowych nasion mamy szereg gadżetów, które można zdobyć za darmo przy *kwalifikujących się zakupach w naszym sklepie internetowym. Zamówienia na minimum 25 euro otrzymają darmowy młynek. Z każdym osiągniętym progiem (powyżej 25 euro) będą dodawane bletki oraz zapalniczki. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z tabelami poniżej.

  • Promocja Darmowe Nasiona i Darmowe Gadżety Konopne Royal Queen Seeds nie jest dostępna w połączeniu z innymi ofertami lub zniżkami.
  • Koszty wysyłki i dyskretnej wysyłki nie wliczają się do progu kwoty zamówienia.
  • Waporyzatory są wykluczone z programu gratisów Royal Queen Seeds.

Do zamówień z Wielkiej Brytanii dodawane są jedynie darmowe nasiona. Otrzymanie gratisów takich jak bletki, zapalniczki oraz młynki nie jest możliwe.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące promocji Darmowe Nasiona lub Darmowe Gadżety Konopne, nie czekaj i skontaktuj się z członkiem naszego zespołu obsługi klienta.

Nasiona

Free feminized cannabis seeds with your order

Darmowe nasiona to te, które prawdopodobnie przyciągnęły Twoją uwagę. Darmowe nasiona są wybierane na chybił trafił. Jednak nie ma o co się martwić. Nasiona te pochodzą z naszych najlepszych odmian, takich jak Amnesia Haze, Critical, Royal Moby, White Widow czy też innych nagradzanych szczepów. Cała zabawa polega na próbie rozpoznania, który jest który. Niemniej jednak, będzie to wspaniała niespodzianka.

 

Naklejki

Free RQS Grinder with every cannabis seed order

Kolejnym naszym przedmiotem kolekcjonerskim dołączonym do prawie każdej przesyłki są naklejki. Na naklejkach znajduje się logo Royal Queen Seeds oraz fantastyczna ilustracja jednego z licznych szczepów marihuany, jakie sprzedajemy. To małe dzieło sztuki będzie fantastycznie wyglądać na każdej twardej powierzchni.

 
 

Bibułki i filtry (ustniki)

Free smoking papers and rolling papers

Oferowane przez nas bibułki i filtry gwarantują fantastyczne doznania. Są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić równe, niespieszne palenie. Dzięki temu masz czas na delektowanie się i zażywanie zioła. Występują w rozmiarze 4,5 na 10,8 cm i nie wpływają na smak Twojego ulubionego szczepu. Dzięki ustnikowi możesz bez poparzenia ust wykorzystać każdą jedną drobinę delikatnego towaru zwiniętego w skręta.

 

Zapalniczki

Free RQS Lighter

Zapalniczki przez długi czas były kojarzone ze stylem 420 Lifestyle. Są ku temu słuszne powody. Zapalniczka ta ma podłużny kształt, dzięki któremu z łatwością można ją trzymać. Zapalniczka Royal Queen Seeds występuje w eleganckim, czarnym kolorze, posiada logo naszej firmy, numer do biura, adres strony internetowej oraz adres e-mail. Jest to jedna z najbardziej ulubionych zapalniczek wśród palaczy marihuany.

 

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.