Trustpilot

Odwiedź oficjalny sklep Royal Queen Seeds w Amsterdamie

W samym sercu Amsterdamu od kilku lat działa Royal Queen Seeds Store: mały sklepik, lecz bardzo wysoko wyspecjalizowany, zawsze pełen klientów, praktycznie od dnia otwarcia, nie tylko dzięki optymalnej lokalizacji, ale również dzięki zróżnicowanemu asortymentowi i wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach. Po masowym napływie zagranicznych turystów, wycieczek i odwiedzających, Royal Queen Seeds Store stał się punktem odniesienia hodowców z całej Europy.

Menu sklepu przystosowane jest do międzynarodowej wizji. Biorąc pod uwagę ciągle wzrastającą popularność, feminizowane nasiona są dzisiaj główną pozycją w menu. Royal Queen Seeds, nasiona z marką sklepu, są najważniejszymi i najtańszymi nasionami na rynku. Oczywiście nie brakuje bardzo znanych nazw, takich jak White Widow i Northern Lights, czy przykładu sukcesu hiszpańskiego, Critical lub tradycyjnego holenderskiego, Amnesia Haze. Wszystkie odmiany są uprawiane, ulepszane, stabilizowane i feminizowane przez ekspertów doświadczonych w uprawie i pracujących wyłącznie dla Royal Queen Seeds!

Amsterdam nasiona konopi sklep

Oferta międzynarodowa

W ofercie sklepu Royal Queen Seeds Store znajdują się najbardziej znane i cenione marki holenderskie, wśród których Sensi Seeds, Serious Seeds, High Quality Seeds, Black Label, Paradise Seeds i oczywiście Dutch Passion. Ponadto sklep zdecydował się włączyć do swojej oferty również kilku wybitnych kolegów zagranicznych, dzięki czemu obecnie dostępne są również nasiona Kannabia (Hiszpania) i specjalne ‘automatycznie kwitnące’ Lowryders (również te feminizowane!) di Joint Doctor z Włoch.

Dodatkową usługą Royal Queen Seeds Store, bardzo cenioną przez wielu klientów jest sprzedaż całego asortymentu nasion również online. Na stronie internetowej, bardzo łatwej w obsłudze, przedstawione są wszystkie produkty dostępne w sklepie.

DAMSTRAAT: Miejsce, którego nie można ominąć

Royal Queen Seeds Store jest więc stałym punktem programu, którego nie mogą ominąć wszystcy nabywcy nasion z całego świata. Kiedy jesteście w okolicy, odwiedźcie sklep i porozmawiajcie z naszymi wykwalifikowanymi sprzedawcami, z których jeden zna aż pięć języków! European Seed Bank nie jest tylko sklepem z nasionami, najłatwiejszym do znalezienia w całym Amsterdamie, lecz również bez wątpienia najbardziej korzystym cenowo.

Jak dojechać? Z placu Dam w kierunku Hotelu Krasnapolsky, ulicą Damstraat (ulica ze sklepami po prawej stronie hotelu), do pierwszego mostu, w kierunku "de Wallen". Tuż przed mostem, po prawej zobaczycie nasz sklep i zrozumiecie, że trafiliście w odpowiednie miejsce!

Royal Queen Seeds - Damstraat

Address Damstraat 46, 1012 JM, Amsterdam, Netherlands Tel / Fax 0031-(0)20-4205550 Godziny otwarciaMon / Fri: 10am - 10pm

 

HAARLEMMERSTRAAT: NOWY FIRMOWY SKLEP W AMSTERDAMIE

Witamy drugi sklep Royal Queen Seeds w Amsterdamie, a dokładnie sklep firmowy. Jeśli chcesz odwiedzić raj Royal Queen Seeds, gdzie jest wszystko co potrzebne hodowcy hobbyście, to zdecydowanie powinieneś odwiedzić nasz amsterdamski sklep przy Haarlemmerstraat. Znajdziesz tam wszystko - nasiona, waporyzery, młynki, bonga i najlepsze porady naszych dobrze poinformowanych pracowników.

 

Our cannabis store in the centre of Amsterdam

Jak do nas dotrzeć? Od zachodniej stronę dworca głównego idź w stronę '‘Albert-Heijn’ (Prins-Hendrikkade 20), dalej idź wzdłuż “Prins-Hendrikkade’ według rosnących numerów. Kiedy dojdziesz do końca ulicy przekrocz kanał i skręć w lewo w ‘Singel’, idź prosto i skręć w pierwszą w prawo i jesteś na ‘Haarlemmerstraat’ - teraz jedynie musisz dojść do numer 66B i dotarłeś do sklepu Firmowego Royal Queen Seeds.
Życzymy Ci miłej wizyty!

Royal Queen Seeds - Haarlemmerstraat

Address Haarlemmerstraat 66B, 1013 ET, Amsterdam, Netherlands Tel / Fax - Godziny otwarcia Mon / Fri: 10am - 10pm.