RQS Haarlemstraat Shop

Odwiedź Oficjalny Sklep Royal Queen Seeds W Amsterdamie

W samym sercu Amsterdamu od kilku lat działa Royal Queen Seeds Store: mały sklepik, lecz bardzo wysoko wyspecjalizowany, zawsze pełen klientów, praktycznie od dnia otwarcia, nie tylko dzięki optymalnej lokalizacji, ale również dzięki zróżnicowanemu asortymentowi i wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach.

Po masowym napływie zagranicznych turystów, wycieczek i odwiedzających, Royal Queen Seeds Store stał się punktem odniesienia hodowców z całej Europy.

Menu sklepu przystosowane jest do międzynarodowej wizji. Biorąc pod uwagę ciągle wzrastającą popularność, feminizowane nasiona są dzisiaj główną pozycją w menu. Royal Queen Seeds, nasiona z marką sklepu, są najważniejszymi i najtańszymi nasionami na rynku. Oczywiście nie brakuje bardzo znanych nazw, takich jak White Widow i Northern Lights, czy przykładu sukcesu hiszpańskiego, Critical lub tradycyjnego holenderskiego, Amnesia Haze.

Wszystkie odmiany są uprawiane, ulepszane, stabilizowane i feminizowane przez ekspertów doświadczonych w uprawie i pracujących wyłącznie dla Royal Queen Seeds!

DAMSTRAAT: Miejsce, którego nie można ominąć

Royal Queen Seeds Store jest więc stałym punktem programu, którego nie mogą ominąć wszystcy nabywcy nasion z całego świata. Kiedy jesteście w okolicy, odwiedźcie sklep i porozmawiajcie z naszymi wykwalifikowanymi sprzedawcami, z których jeden zna aż pięć języków! European Seed Bank nie jest tylko sklepem z nasionami, najłatwiejszym do znalezienia w całym Amsterdamie, lecz również bez wątpienia najbardziej korzystym cenowo.

Royal Queen Seeds Store

Jak dojechać? Z placu Dam w kierunku Hotelu Krasnapolsky, ulicą Damstraat (ulica ze sklepami po prawej stronie hotelu), do pierwszego mostu, w kierunku "de Wallen". Tuż przed mostem, po prawej zobaczycie nasz sklep i zrozumiecie, że trafiliście w odpowiednie miejsce!

RQS Damstraat Shop
Royal Queen Seeds Store to prawdziwy przystanek dla nabywców nasion z całego świata.

Haarlemmerstraat: Nowy Firmowy Sklep W Amsterdamie

Witamy drugi sklep Royal Queen Seeds w Amsterdamie, a dokładnie sklep firmowy. Jeśli chcesz odwiedzić raj Royal Queen Seeds, gdzie jest wszystko co potrzebne hodowcy hobbyście, to zdecydowanie powinieneś odwiedzić nasz amsterdamski sklep przy Haarlemmerstraat. Znajdziesz tam wszystko - nasiona, waporyzery, młynki, bonga i najlepsze porady naszych dobrze poinformowanych pracowników.

Royal Queen Seeds Store

Jak do nas dotrzeć? Od zachodniej stronę dworca głównego idź w stronę '‘Albert-Heijn’ (Prins-Hendrikkade 20), dalej idź wzdłuż “Prins-Hendrikkade’ według rosnących numerów. Kiedy dojdziesz do końca ulicy przekrocz kanał i skręć w lewo w ‘Singel’, idź prosto i skręć w pierwszą w prawo i jesteś na ‘Haarlemmerstraat’ - teraz jedynie musisz dojść do numer 66B i dotarłeś do sklepu Firmowego Royal Queen Seeds. Życzymy Ci miłej wizyty!

 

AMSTERDAM RQS Stores

RQS Damstraat 46, 1012 JM Amsterdam Google Maps LinkRQS Damstraat 46, 1012 JM Amsterdam Google 360º Tour
RQS Haarlemmerstraat 66B, 1013 ET Amsterdam Google Maps LinkRQS Haarlemmerstraat 66B, 1013 ET Amsterdam

Więcej sklepów firmowych RQS

RQS Barcelona

Lokalizator sklepów

  • Znajdź więcej sklepów firmowych RQS
  • Znajdź naszych pośredników sprzedaży i partnerów

Znajdź sklep RQS

 

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.