RQS Haarlemstraat Shop

Odwiedź Oficjalny Sklep Royal Queen Seeds W Amsterdamie

W samym sercu Amsterdamu od kilku lat działa Royal Queen Seeds Store: mały sklepik, lecz bardzo wysoko wyspecjalizowany, zawsze pełen klientów, praktycznie od dnia otwarcia, nie tylko dzięki optymalnej lokalizacji, ale również dzięki zróżnicowanemu asortymentowi i wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach.

Po masowym napływie zagranicznych turystów, wycieczek i odwiedzających, Royal Queen Seeds Store stał się punktem odniesienia hodowców z całej Europy.

Menu sklepu przystosowane jest do międzynarodowej wizji. Biorąc pod uwagę ciągle wzrastającą popularność, feminizowane nasiona są dzisiaj główną pozycją w menu. Royal Queen Seeds, nasiona z marką sklepu, są najważniejszymi i najtańszymi nasionami na rynku. Oczywiście nie brakuje bardzo znanych nazw, takich jak White Widow i Northern Lights, czy przykładu sukcesu hiszpańskiego, Critical lub tradycyjnego holenderskiego, Amnesia Haze.

Wszystkie odmiany są uprawiane, ulepszane, stabilizowane i feminizowane przez ekspertów doświadczonych w uprawie i pracujących wyłącznie dla Royal Queen Seeds!

DAMSTRAAT: Miejsce, którego nie można ominąć

Royal Queen Seeds Store jest więc stałym punktem programu, którego nie mogą ominąć wszystcy nabywcy nasion z całego świata. Kiedy jesteście w okolicy, odwiedźcie sklep i porozmawiajcie z naszymi wykwalifikowanymi sprzedawcami, z których jeden zna aż pięć języków! European Seed Bank nie jest tylko sklepem z nasionami, najłatwiejszym do znalezienia w całym Amsterdamie, lecz również bez wątpienia najbardziej korzystym cenowo.

Royal Queen Seeds Store

Jak dojechać? Z placu Dam w kierunku Hotelu Krasnapolsky, ulicą Damstraat (ulica ze sklepami po prawej stronie hotelu), do pierwszego mostu, w kierunku "de Wallen". Tuż przed mostem, po prawej zobaczycie nasz sklep i zrozumiecie, że trafiliście w odpowiednie miejsce!

RQS Damstraat Shop
Royal Queen Seeds Store to prawdziwy przystanek dla nabywców nasion z całego świata.
 

AMSTERDAM RQS Stores

RQS Damstraat 46, 1012 JM Amsterdam Google Maps LinkRQS Damstraat 46, 1012 JM Amsterdam Google 360º Tour

Więcej sklepów firmowych RQS

RQS Barcelona

Lokalizator sklepów

  • Znajdź więcej sklepów firmowych RQS
  • Znajdź naszych pośredników sprzedaży i partnerów

Znajdź sklep RQS

 

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.