Product successfully added to your shopping cart.
Check out
 

Czy chcesz rozpocząć autoryzowaną sprzedaż nasion od Royal Queen Seeds?
Royal Queen Seeds jest w trakcie ciągłego poszukiwania nowych, profesjonalnych punktów sprzedaży, chętnych do nawiązania stałej współpracy. W nasze produkty zaopatrujemy tylko i wyłącznie placówki mniej lub bardziej powiązane z tematem konopi indyjskich np. sklepy z produktami do upraw lub konsumpcji produktów powstałych z tych roślin. Oferujemy atrakcyjne marże handlowe oraz bardzo interesujące możliwości post sprzedażowe. Naszych sprzedawców zaopatrujemy również bardzo hojnie w różnego rodzaju materiały promujące naszą markę.

Na stanowiskach reprezentantów handlowych pracują u nas bardzo kompetentni ludzie. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem z nami stałej współpracy, możliwa jest wizyta jednego z nich w Twoim punkcie handlowym, w celu szczegółowego przedyskutowania ewentualnej umowy.

Kombinacja atrakcyjnej marży i wysokiej, gwarantującej satysfakcję klienta, jakości produktu z naszymi metodami współpracy z partnerami handlowymi, czyni Royal Queen Seeds bardzo atrakcyjną marką, która może przynieść Twojemu sklepowi wymierne korzyści. Nie należy zapominać, że nasze logo jest już rozpoznawalne na całym świecie, nie tylko w Europie.

Zalety współpracy z Royal Queen Seeds:
- szybka dostawa na terenie całej Europy;
- stała dostępność 99% zawartości naszego katalogu;
- darmowe materiały promocyjne dla Twojego sklepu;
- atrakcyjne marże handlowe na nasze produkty;
- w ofercie mamy tylko świeże, najwyższej jakości nasiona konopi indyjskich;
- nie wymagamy osiągnięcia żadnego progu zamówienia minimalnego;
- wystawiamy faktury na przelew z opóźnionym terminem płatności;
- gwarancja 100% skuteczności kiełkowania.
Royal Queen Seeds Spain