POLITYKA ZWROTÓW

Masz prawo zwrócić swoje zamówienie (lub jego część) w ciągu 14 dni od otrzymania go, bez podania przyczyny, pod warunkiem, że jest ono nadal fabrycznie zamknięte (z pewnymi wyjątkami).

Okres zwrotu wygasa po 14 dniach od dnia, w którym Ty (lub wyznaczona osoba trzecia inna niż przewoźnik) wszedłeś w posiadanie produktu. Jeśli zamówiłeś wiele produktów o różnych terminach dostawy w tym samym zamówieniu, okres uprawniający do 14 dni zwrotu upływa po otrzymaniu ostatniej części zamówienia.

Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za jakiekolwiek zmniejszenie wartości produktu wynikające z nieostrożnego obchodzenia się z nim lub używania produktu w sposób wykraczający poza konieczny do uzyskania jego funkcjonalności/stanu. Ponadto, wszystkie produkty otrzymane gratis z tym zamówieniem również muszą zostać zwrócone, w innym przypadku ich wartość (wedle wartości detalicznej) zostanie odjęta od zwróconej kwoty.

PROCES ZWROTU

Aby zwrócić przedmiot(y), musisz najpierw poinformować nasz zespół obsługi klienta za pomocą naszego formularza kontaktowego lub wysyłając wiadomość e-mail na poniższy adres:

SNORKEL SPAIN SLU
Apartado de Correos nº 146
08170 Montornès del Vallés
Barcelona
[email protected]
t. 34 93 737 98 46 (od 8:00 do 16:00)
VAT: ESB-65812810
Numer Coc: B-65812810

Możesz ewentualnie zwrócić nabyty/e produkt(y) za pomocą poniższego formularza. Należy jednak pamiętać, że koszty zwrotu zamówienia *nie * zostaną zwrócone, jeśli produkt zostanie odesłany bez uprzedniego powiadomienia.

WYJĄTKI

Prawo do zwrotu nie obejmuje następujących produktów:

  • Produkty, których oryginalna pieczęć została otwarta.
  • Produkty zwrócone po okresie zwrotu.
  • Waporyzatory lub fajki, które zostały otwarte po dostarczeniu (ze względu na zdrowie i higienę).
  • Waporyzatory zwracane w częściach w ramach gwarancji — wszystkie elementy zawarte w oryginalnym opakowaniu muszą zostać zwrócone.
  • Produkty łatwo psujące się.


PROCES ZWROTU PIENIĘDZY

Po skorzystaniu z prawa do zwrotu, wszystkie płatności (w tym koszty wysyłki) zostaną zwrócone w ciągu 14 dni. Jeśli zwróciłeś produkt bez uprzedniego powiadomienia, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu poniesionych kosztów wysyłki. Możemy również poprosić o kod śledzenia przesyłki, zanim zwrócimy płatność.

W zależności od oryginalnej metody płatności, zwrot zostanie dokonany w następujący sposób:

  • Przelew bankowy – Przelew bankowy;
  • Karta kredytowa – karta kredytowa (lub przelew bankowy, jeśli od płatności minęło więcej niż 30 dni);
  • BitCoin - Przelew bankowy.
  • BitCanna - Przelew bankowy.

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.