Nasiona marihuany feminizowane

Nasz obszerny wybór feminizowanych nasion marihuany został fachowo wyhodowany, aby produkować wyłącznie żeńskie rośliny cannabis. Żeńskie rośliny marihuany zapewniają hodowcom zbiory kwiatów bogatych w kannabinoidy.

 • Shogun
  Shogun
  € 27.00 € 27.00
 • Triple G
  € 32.50 € 32.50
 • Cookies Gelato
  € 30.50 € 30.50
 • El Patron
  € 32.50 € 32.50
 • Sweet Zkittlez
  € 30.50 € 30.50
 • AMG - Amnesia Mac Ganja
  € 30.50 € 30.50
 • North Thunderfuck
  € 27.00 € 27.00
 • Green Punch
  € 29.00 € 29.00
 • Sherbet Queen
  € 25.00 € 25.00
 • Wedding Gelato
  € 32.50 € 32.50
 • Legendary Punch
  € 29.00 € 24.65
 • Royal Gorilla
  € 27.00 € 27.00
 • Fat Banana
  € 25.00 € 25.00
 • Purple Queen
  € 20.00 € 20.00
 • Royal Cookies
  € 27.00 € 27.00
 • Kush Banner 3
  € 29.00 € 29.00
 • Green Gelato
  € 32.50 € 32.50
 • Ice
  Ice
  € 20.00 € 20.00
 • White Widow
  € 20.00 € 20.00
 • Fruit Spirit
  € 20.00 € 20.00
 • Power Flower
  € 20.00 € 20.00
 • Shining Silver Haze
  € 23.00 € 23.00
 • Amnesia Haze
  € 27.00 € 27.00
 • Blue Mystic
  € 20.00 € 20.00

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

CO TO SĄ NASIONA FEMINIZOWANE?

Feminizowane nasiona są genetycznie modyfikowane tak, aby wyrosły z nich tylko żeńskie rośliny i praktycznie zawsze tak się właśnie dzieje (99,9%).

Feminizowane nasiona są zwykle zaprojektowane do produkcji roślin fotoperiodycznych. Fotoperiodyczne rośliny marihuany kwitną w zależności od ilości światła/ciemności. W naturze, rośliny cannabis kwitną pod koniec lata, kiedy dni stają się krótsze. W uprawie indoor konopie indyjskie utrzymywane są w fazie wegetatywnej, dopóki hodowca nie będzie gotowy do wywołania kwitnienia poprzez skrócenie ekspozycji na światło.

FEMINIZOWANE NASIONA MARIHUANY W SKRÓCIE

 • Duża ilość kannabinoidów w porównaniu z męskimi roślinami cannabis. Odmiany są często hodowane w celu uzyskania maksymalnej siły i aromatu.
 • Nasiona są w 99,9% feminizowane, więc rośliny praktycznie zawsze są płci żeńskiej.
 • Nie trzeba sprawdzać płci roślin ani usuwać roślin męskich.
 • Feminizowane odmiany są zwykle odmianami fotoperiodycznymi, co oznacza, że polegają na cyklu świetlnym.

Wszystkie feminizowane nasiona marihuany w Royal Queen Seeds są odpowiednio oznaczone i sklasyfikowane jako takie, więc przy zakupie nie będziesz miał co do tego wątpliwości.

Everything You Need To Know About Feminized Cannabis Seeds

KTO WYKORZYSTUJE ODMIANY FEMINIZOWANE I DLACZEGO?

 • Osoby stosujące marihuanę rekreacyjnie lubią uczucie upalenia, relaksu, euforii lub polepszenie samopoczucia wywoływane przez odmiany feminizowane. Biorąc pod uwagę ogromną różnorodność dostępnych opcji, można znaleźć zarówno odmiany oferujące relaks wieczorem, jak i energetyzujące efekty w ciągu dnia, w zależności od tego, czego potrzebujesz.
 • Osoby, które używają marihuany do celów holistycznych, wybierają również feminizowane odmiany ze względu na ich wyraźne efekty. Mogą oni odkryć, że THC poprawia ich nastrój oraz pomaga im się uspokoić w napiętych sytuacjach lub po prostu eliminuje symptomy przypadłości, z którymi mają do czynienia.

ODMIANY SATIVA, INDICA, HYBRYDY I RUDERALIS

Istnieje kilka różnych rodzajów lub podgatunków marihuany.

W przeszłości uważano, że działanie marihuany zależy od tego, do jakiej rodziny należy odmiana.

Uważano, że odmiany indica wywołują uczucie „upalenia”, podczas gdy odmiany sativa wytwarzają energetyzujące efekty, które lepiej nadają się na dzień. Ostatnio jednak rośnie liczba dowodów, że efekty danej odmiany mają więcej wspólnego z jej profilem terpenowym — nie z podgatunkiem, do którego należy.

Bardziej wyraźne różnice między różnymi odmianami marihuany można zauważyć w ich wzroście i morfologii:

 • Odmiany indica to niewysokie, krzaczaste rośliny, które posiadają szerokie liście. Często są one dość wytrzymałe i rosną w wielu środowiskach.
 • Odmiany sativa rosną wyższe, smuklejsze i posiadają cienkie, długie liście. Te rośliny kochają słońce i najlepiej sprawdzają się w gorącym klimacie. Czas kwitnienia jest zwykle dłuższy w porównaniu do odmian indica.

Obecnie większość odmian marihuany nie jest ani czystymi odmianami sativa, ani indica. Są to raczej hybrydy, łączące atrybuty genów indica i sativa, a ich cechy wzrostu są różne.

Istnieje także inny, często pomijany, gatunek marihuany, zwany Cannabis ruderalis. Odmiany ruderalis są podobne do chwastów i rosną dziko w północnych regionach naszego globu, takich jak Syberia. Co ciekawe, odmiany ruderalis są naturalnie automatycznie kwitnące. W rezultacie, hodowcy mogą wykorzystać genetykę ruderalis do tworzenia odmian automatycznie kwitnących z klasycznych odmian fotoperiodycznych.

JAK UPRAWIAĆ FEMINIZOWANE ODMIANY MARIHUANY

Wspominaliśmy już, że nasiona feminizowane są łatwiejsze w uprawie niż regularne nasiona.

INDOOR KONTRA OUTDOOR

Growing Indoors vs Outdoors Cannabis Plants

Podczas uprawy indoor konieczna jest manualna regulacja harmonogramu światła/ ciemności. Hodowcy zwykle robią to, gdy rośliny osiągną odpowiednią wysokość (około ½ pożądanej wysokości końcowej). Ze względu na to, że rośliny często wyciągają się we wczesnym etapie fazy kwitnienia, potrzebują wystarczająco dużo miejsca, aby odpowiednio rosnąć.

Aby zainicjować kwitnienie feminizowanej odmiany marihuany indoor, hodowca powinien przełączyć światła na harmonogram 12/12. Dłuższy okres ciemności symuluje warunki jesienne i powoduje, że rośliny zaczynają kwitnąć.

Outdoor, zasadnicze znaczenie ma zasadzenie feminizowanej odmiany marihuany w optymalnym klimacie i we właściwym sezonie. Dlaczego? Ze względu na to, że godziny światła zmieniają się w zależności od pory roku, a rośliny potrzebują określonego harmonogramu światła, aby dobrze rosnąć. Aby zaspokoić tę potrzebę, zwykle powinieneś posadzić je wiosną (po przymrozkach) i zebrać jesienią.

OPTYMALNA TEMPERATURA ORAZ WILGOTNOŚĆ DO UPRAWY FEMINIZOWANYCH ODMIAN CANNABIS

Ogólnie rzecz biorąc, feminizowane odmiany marihuany lubią umiarkowaną temperaturę, około 21°C. Wszelkie skrajności mogą prowadzić do zahamowania wzrostu i innych problemów.

Optymalny poziom wilgotności dla roślin marihuany będzie zależeć od etapu, na jakim się znajdują w ich cyklu życia. Z reguły, sadzonki i rośliny w fazie wegetatywnej preferują bardziej wilgotne środowisko. Zmniejsz wilgotność względną do 40–50%, gdy rośliny wejdą w etap kwitnienia, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia pleśni.

JAKIEGO RODZAJU GLĘBĘ NALEŻY STOSOWAĆ DO FEMINIZOWANYCH NASION MARIHUANY?

W przypadku marihuany najlepiej sprawdza się gleba bogata w składniki odżywcze, która jest także dobrze napowietrzona i przepuszczalna. Większość gleb, które można kupić w sklepie, jest już zoptymalizowana pod kątem uprawy cannabis. Jeśli chcesz wykorzystać naturalną glebę, możesz ją wzbogacić za pomocą perlitu, kokosu, wermikulitu, kompostu lub biohumusu, aby lepiej pasowała do potrzeb marihuany.

JAKIE SKŁADNIKI ODŻYWCZE POWINIENEŚ UŻYWAĆ DO FEMINIZOWANYCH ODMIAN MARIHUANY?

Na początek, potrzebują one azotu, fosforu oraz potasu, trzech głównych „makroskładników”. Oprócz tego, potrzebują także różnych mikroelementów, a w tym wapnia, żelaza, magnezu, miedzi itd.

Komercyjne nawozy cannabis zwykle zawierają wszystkie wymagane makro i mikroelementy, ale upewnij się, że dokarmiasz swoje rośliny zgodnie z zalecanymi dawkami (lub nawet podajesz im dawki nieco mniejsze).

Zwróć także uwagę na fakt, że konopie indyjskie mają inne wymagania na etapie wegetacji i kwitnienia. Z tego powodu, często dostępne są dwa rodzaje nawozów cannabis: jeden przeznaczony jest do etapu wegetatywnego, a drugi do kwitnienia.

JAKĄ WODĘ POTRZEBUJĄ FEMINIZOWANE ODMIANY CANNABIS?

Podczas podlewania marihuany uprawianej w glebie, ważne jest, aby wykorzystywany roztwór wody/ składników odżywczych posiadał optymalny poziom pH wynoszący około 6–7. W przeciwnym razie, Twoje rośliny marihuany nie będą w stanie pobierać składników odżywczych, nawet, jeśli będą one tam obecne. Na szczęście, poziom pH wody z kranu można odpowiednio dostosować za pomocą kilku kropli odpowiedniego produktu.

Feminizovaná Semena Marihuany: Pytania i odpowiedzi

JAK DUŻO CZASU POTRZEBA NA UPRAWĘ FEMINIZOWANEJ ODMIANY CANNABIS?
Niezależnie od tego, czy hodujesz marihuanę indoor, czy outdoor, czas uprawy, jak zawsze, zależy od odmiany. Niektóre odmiany, takie jak indica, rosną stosunkowo szybko i posiadają krótki okres kwitnienia, który wynosi 6–7 tygodni. Inne odmiany, takie jak na przykład Haze, potrzebują dwa razy więcej czasu na kwitnienie.

Jeśli zależy Ci na jak najszybszym przeprowadzeniu zbiorów, postaw na odmiany szybko kwitnące lub feminizowane odmiany kwitnące automatycznie. Niektóre z nich będą gotowe do zebrania zaledwie 60 dni po wykiełkowaniu.
CZY MOŻESZ UPRAWIAĆ RÓŻNE ODMIANY FEMINIZOWANE W TYM SAMYM GROW ROOMIE?
Możliwe jest uprawianie różnych odmian w jednym grow roomie, ale najpierw musisz nabyć trochę doświadczenia.

Jest ono potrzebne dlatego, że różne odmiany rosną na różną wysokość, posiadają różne wymagania żywieniowe oraz będą gotowe po upływie innego czasu. Konieczne może być także zastosowanie technik mających na celu trening roślin (przycinanie, cropping, itd.), aby wykształcić i utrzymać równomierny baldachim.
Dlaczego marihuana produkuje terpeny?
Rośliny cannabis, a także inne gatunki, wytwarzają te aromatyczne substancje, jako naturalną obronę przed szkodnikami oraz w celu przyciągania zapylaczy. Dowodem na to jest również tendencja marihuany do rozwijania intensywniejszych związków aromatycznych podczas inwazji szkodników.
Co to jest sinsemilla?
„Sinsemilla” to hiszpańskie słowo oznaczające „bez nasion”.

Obecnie marihuana to praktycznie zawsze sinsemilla, więc słowo straciło swoje pierwotne znaczenie. Warto jednak o tym terminie pamiętać, ponieważ czasami jest on używany do opisywania wysokiej jakości marihuany.
Co to są hermafrodyty?
Oprócz dwóch typowych płci roślin marihuany, może ona także być hermafrodytą. Roślina będzie wtedy wykazywać cechy zarówno żeńskie, jak i męskie. Objawia się to podczas dojrzewania roślin, gdy rozwijają zarówno pąki, jak i woreczki pyłkowe.
Najczęstszym powodem takiego rozwoju wydarzeń jest nadmierny stres u roślin.

Może to być spowodowane przerwą w okresie ciemności podczas etapu kwitnienia, która spowoduje „ponowny etap wegetacji”, lub innymi czynnikami stresowymi znajdującymi się w środowisku, w tym szkodnikami, ekstremalnymi temperaturami i zmianami wilgotności.
Co to są odmiany landrace?
Odmiany landrace to rodzaj marihuany, który powstał w naturalnym środowisku. Można również powiedzieć, że są to czyste, oryginalne odmiany marihuany. Niektóre odmiany landrace powstały w regionie Hindukuszu w Afganistanie i Pakistanie, ale można je również znaleźć w Afryce, Azji, Ameryce Południowej, Rosji oraz na Jamajce.

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.

FILTRY
TYP UPRAWY
Plon
Plony
Wysokość
Height
Kwitnienie
THC
CBD
Typ
Klimat

Kategorie

Disclaimer

Nasiona marihuany mogą być swobodnie dystrybuowane w UE zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Jednak zapoznanie się z lokalnymi przepisami i regulacjami jest Twoim własnym obowiązkiem przed złożeniem zamówienia.