O nas

Royal Queen Seeds to jeden z najszybciej rozwijających się hodowców marihuany w Europie. Dostarczamy duży asortyment sfeminizowanych, automatycznie kwitnących i medycznych nasion, oferując przystępne ceny oraz ich szybką i dyskretną przesyłkę.

W RQS czerpiemy dumę z zaopatrywania domowych hodowców na całym świecie w odmiany z najwyższej półki. Nasza unikalna genetyka jest owocem 20 lat doświadczeń w hodowli i uprawie. Nasze nasiona wygrały wiele nagród, w tym wysoko cenione Highlife and High Times Cannabis Cups.

Wszystkie nasze nasiona są zbierane ręcznie z upraw ekologicznych i sprawdzane pod względem ich genetycznej czystości. Każdego dnia testujemy również nasiona w celu upewnienia się, że ich moc kiełkowania spełnia normy. Po upewnieniu się, że jakość nasion jest wystarczająca, są one pakowane i wysyłane w wysokiej jakości opakowaniach, zapewniających bezpieczeństwo w transporcie.

W naszym sklepie posiadamy również doskonałe oferty na olej CBD, składniki odżywcze dla waszych roślin, pakiety startowe oraz ciekawy wybór artykułów RQS, w tym odzież, akcesoria palacza i inne. Oprócz tego, regularnie aktualizujemy nasz blog konopny, z obszernymi artykułami na temat uprawy konopi, kultury oraz innych wiadomości z branży.

Wybór RQS da wam gwarancję tego, że otrzymujecie genetykę o najwyższej jakości. Działamy na tym rynku z jednego, głównego powodu – dzielenia się naszą pasją do uprawy konopi z hodowcami takimi jak ty. Zapoznajcie się z naszym katalogiem i przygotujcie się na dodanie do swojej kolekcji genetyki z najwyższej półki.

Poniżej znajdziecie w podpunktach tylko kilka zalet nasion od RQS:

  • Wszystkie nasze nasiona są bardzo szczegółowo badane w kierunku zachowania jak największej czystości genetycznej.
  • Wszystkie dostępne w sprzedaży nasiona RQS są wyselekcjonowane ręcznie.
  • Podczas procesu krzyżowania roślin przykładamy wielką wagę do zachowania najważniejszych cech każdego z użytych gatunków.
  • Wszystkie nasze rośliny matki uprawiane są ekologicznie bez nawozów sztucznych.
  • Każda partia nasion testowana jest przez nas pod kątem siły kiełkowania.
  • Nasze nasiona są pakowane próżniowo w celu zagwarantowania ich jak najdłuższej świeżości.
  • Nasiona RQS są sprzedawane w bardzo wytrzymałych opakowaniach w celu ochrony przed uszkodzeniami np. w transporcie.


Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji dotyczących naszych produktów lub chcesz się z nami podzielić swoim doświadczeniem z nimi, możesz śmiało kontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą e-mail. Załoga Royal Queen Seeds pozostaje zawsze do Twojej dyspozycji.

Z najlepszymi życzeniami,

Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds Spain

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.