O Nas

Video id: 925826649

Nasza wizja i misja

Marihuana to potężna roślina. Przez lata była piętnowana, ale wierzymy w jej moc i początek pozytywnych zmian.

Tak prosta czynność, jak uprawa zbliża nas do natury i świata. Uspokaja umysł i pomaga wyciszyć codzienny stres.

Chcemy wspierać hodowców marihuany na całym świecie. Dzieląc się podstawową wiedzą, dążymy do powiększenia społeczności użytkowników i entuzjastów marihuany, pozostając jednocześnie wiernymi naszym podstawowym wartościom, jakimi są odpowiedzialność i nienaruszanie równowagi ekologicznej.

Jesteśmy Royal Queen Seeds

W RQS hodujemy zarówno ponadczasową klasykę, jak i najnowocześniejszą genetykę, skrupulatnie wybierając najbardziej satysfakcjonujące nasiona dla wszystkich hodowców.

Wszystkie nasiona są starannie wybierane, pochodzą z roślin organicznych i przechodzą rygorystyczne testy, aby spełnić najwyższe standardy współczynnika kiełkowania. To, co otrzymujesz, to nie tylko nasiona; to brama do podróży jaką jest wyjątkowa uprawa.

Nowa tożsamość, ta sama postawa

Podczas tej zmiany możesz zauważyć nasze ponadczasowe logo RQS obok nowego – będą one współistnieć przez jakiś czas, ale nie martw się!

Rozumiemy, że zmiana, szczególnie tak duża, może powodować niepewność – to odejście od tego, co znane. Może zastanawiasz się, po co te zmiany? Czy to ten sam bank nasion? Czy kolekcja nasion jest nadal nienaruszona?

Odpowiedź brzmi: zdecydowanie TAK!

Zaakceptuj tę transformację i obserwuj piękno naszej ewolucji.

RQS about us

Nasze korzenie

  • 2007: przed założeniem banku nasion firma RQS miała głęboką wiedzę i pasję do hodowli marihuany. W tamtym czasie nie było tak wielu hodowców, jak dzisiaj.
  • 2010: w odpowiedzi na zainteresowanie naszymi nasionami otworzyliśmy pierwszy sklep przy Damstraat w Amsterdamie, w Holandii.
  • 2011: uruchomiliśmy stronę internetową Royal Queen Seeds, oferującą wysokiej jakości nasiona feminizowane oraz przejrzystą i pomocną obsługę klienta. Naszym celem było spełnienie oczekiwań domowych hodowców marihuany w Europie.
  • 2016: otwieramy kolejny sklep i pierwsi klienci odwiedzili Carrer dels Tallers w Barcelonie, w Hiszpanii.
  • 2022: RQS kieruje się na wschód, do Bangkoku w Tajlandii – nasz sklep to czteropiętrowy budynek wyposażony w nasze najlepsze produkty, przestrzeń wypoczynkową, a nawet żywe rośliny!
  • 2023: nie tylko rozpoczęliśmy dystrybucję w Stanach Zjednoczonych, ale wprowadziliśmy też na rynek pierwsze prawdziwe nasiona hybryd F1!
  • 2024: rok rozpoczął się mocnym akcentem! Przyjęliśmy nowy wizerunek i logo, łącząc siły z wpływowymi partnerami, którzy podzielają naszą wizję.
Timeline Royal Queen Seeds

Nasz zespół

Nasz zespół to zróżnicowany zbiór pasjonatów, podobnych do każdego hodowcy, którego spotykamy. Jesteśmy dumnymi członkami tętniącej życiem grupy hodowców, z którymi łączy nas pasja do marihuany. Jesteśmy zaangażowani w inspirujący rozwój, zawsze chętnie oferujemy pomoc i edukację każdemu zainteresowanemu dołączeniem do naszej społeczności.

Poza RQS: społeczność konopna

Połącz się z nami na popularnych platformach mediów społecznościowych! Uwielbiamy być aktywni społecznie i promować wymianę wiedzy i doświadczeń. Interakcja z tobą jest podstawą naszej działalności – odpowiadanie na pytania, dzielenie się doświadczeniami lub po prostu czerpanie przyjemności z rozmów. Dołącz do nas w tej podróży. Rozwijaj się.

Royal Queen Seeds Instagram Royal Queen Seeds Facebook
Royal Queen Seeds Tik Tok Royal Queen Seeds X-Twitter
Royal Queen Seeds Youtube Royal Queen Seeds Youtube

Potrzeba innowacji

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pionierami i wprowadziliśmy na rynek nasiona hybryd F1. Nasiona te, dostępne teraz dla hodowców domowych, charakteryzują się lepszą jednorodnością, wysokimi plonami i wyjątkową mocą. Ale skoro wciąż możemy się rozwijać, dlaczego mielibyśmy na tym poprzestać?

Słowo o nienaruszaniu równowagi ekologicznej

Kochamy naturę, więc wierzymy w wywieranie pozytywnego wpływu poprzez promowanie organicznych i zrównoważonych metod uprawy. Stopniowo przechodzimy od stosowania tworzyw sztucznych do produkcji naszych gratisów do materiałów nadających się do recyklingu i aktywnie udostępniamy treści na temat metod uprawy organicznej.

Budowanie bardziej ekologicznej przyszłości to droga, którą jesteśmy gotowi podążać, badając po drodze nowe możliwości ulepszeń.

Nagrody RQS

Oto niektóre z naszych osiągnięć na przestrzeni lat.

Royal Queen Seeds Trophy Room

Gdzie nas znaleźć

Oprócz naszego sklepu internetowego mamy również dwie fizyczne lokalizacje w sercach europejskich miast związanych z marihuaną.

W pierwszym sklepie stacjonarnym RQS w sercu Amsterdamu przy Damstraat oferujemy obszerny wybór imponującej genetyki. Nasza najnowsza lokalizacja w Barcelonie urządzona jest w stylu muzeum marihuany, więc możesz podziwiać egzotyczne czy nowoczesne bonga i kupić popularną i klasyczną genetykę.

Przyjdź spotkać się z naszym przyjaznym personelem i zaopatrzyć się w nasiona i inne akcesoria!

Royal Queen Seeds Shops

Marihuana jest najważniejsza

Historia marihuany, w szczególności jej konsumpcji i uprawy, była burzliwa i ekscytująca. Konopie indyjskie, uprawiane i spożywane przez osoby uważane za „subkulturę”, cieszą się obecnie szeroką akceptacją i doświadczyły ogromnego wzrostu popularności we współczesnym społeczeństwie.

Entuzjaści marihuany to obecnie zwykli ludzie, którzy po prostu uwielbiają się rozwijać i uczyć. Czy jesteś już częścią tej społeczności?

Otázky a Odpovědi: O Royal Queen Seeds

📍 Kde Se Nacházejí Obchody Royal Queen Seeds?
V současnosti máme tři kamenné obchody, dva z nich v Amsterdamu (Damstraat a Haarlemmerstraat) a jeden v Barceloně, na Carrer de Tallers.
🏠 Kde Se Nachází Sídlo RQS?
Royal Queen Seeds operuje online a také v kamenných obchodech v Nizozemsku a ve Španělsku. Naše sídlo naleznete v Barceloně. V budoucnu plánujeme otevřít další kamenný obchod.
🌱 Mohu Si Koupit Semínka Od Royal Queen Seeds?
Naše produkty zasíláme do celé Evropy. Koupě konopných semínek je většinou zcela legální. K dispozici máme standardní doručení, UPS Standard doručení a také doručení do UPS access pointu. K dispozici je také diskrétní balení, což znamená, že všechna vaše semínka jsou bezpečně a diskrétně zabalena v DVD obalu.
📥 Jak Mohu Kontaktovat Společnost Royal Queen Seeds?
Pokud máte nějaké otázky či připomínky, tak nás vždy můžete kontaktovat skrze kontaktní formulář na naší stránce Kontaktujte nás.

Alternativně nám můžete zavolat či napsat klasický email. Přátelský tým společnosti Royal Queen Seeds vám je k dispozici!

Email: [email protected]
t. 34 93 737 98 46 (od 8:00 do 16:00 SEČ)
DIČ (VAT number): ESB-65812810
Coc Number: B-65812810

SNORKEL SPAIN SLU
Apartado de Correos nº 146
08170 Montornès del Vallés
Barcelona


Grow Higher!

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.