O Nas

About Royal Queen Seeds

Nasza wizja i misja

Uwielbiamy dzielić się naszą pasją do marihuany z gorliwymi hodowcami. Naszym celem jest oferowanie najlepszej genetyki. Wspieramy każdego hodowcę.

Nasze motto jest proste: Jeśli masz pasję, możesz uprawiać genetykę wysokiej jakości!

Wierzymy w konopie oraz ich potencjał i chcemy pomóc hodowcom i konsumentom dowiedzieć się więcej o tej potężnej roślinie.

Robimy to poprzez hodowlę i poszukiwanie najlepszych genów, które zadowolą wszystkich konsumentów cannabis, dzielimy się naszą wiedzą o uprawie, obalamy mity i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi badaniami i osiągnięciami. Staramy się również tworzyć i pomagać społecznościom hodowców i entuzjastów cannabis oraz inwestujemy czas i zasoby, aby wspierać rozwój w sektorze cannabis.

Video id: 744092291
  • Hodowla

W RQS naszym celem jest dostarczanie tylko najlepszych genów i zaspokajanie potrzeb wszystkich hodowców. Wszystkie nasze nasiona są ręcznie zbierane z ekologicznie uprawianych roślin oraz testowane pod kątem czystości genetycznej. Codziennie testujemy nasze nasiona również po to, aby zapewnić wiodący w branży współczynnik sukcesu kiełkowania. Dostarczamy najczystsze produkty CBD dostępne na rynku i współpracujemy z ekologicznymi, nienaruszającymi równowagi środowiska producentami.

  • Innowacja

W Royal Queen Seeds nigdy nie przestajemy się rozwijać. Dzięki naszej nowej marce RQS Pro pracujemy nad rozwojem wysokiej jakości nasion na profesjonalny rynek, które także poprawią genetykę dostępną dla każdego hodowcy.

Jako liderzy w dziedzinie medycznej oraz rekreacyjnej marihuany, dysponujemy narzędziami i mocą do kształtowania przyszłości uprawy cannabis. Dzięki innowacjom i kreatywności dokonujemy pozytywnych zmian w społeczności cannabis na całym świecie.

Dążymy do bardziej stabilnej i czystej genetyki z korzyścią zarówno dla odmian marihuany, jak i dla konsumentów. Jesteśmy tak samo podekscytowani zieloną przyszłością świata, jak każdy z naszych cennych klientów.

Our Vision and Mission

  • Nasz zespół

Nasz zespół RQS jest pełen entuzjazmu i pasji. Jesteśmy zapalonymi hodowcami, którzy lubią dzielić się miłością do marihuany i wiedzą na jej temat i zawsze chętnie pomagamy i edukujemy każdego klienta.

  • Media społecznościowe

Możesz nas znaleźć na popularnych platformach społecznościowych. Często sponsorujemy i organizujemy konkursy w najbardziej popularnych społecznościach cannabis.

Pozostawanie w kontakcie z naszymi klientami i dzielenie się z nimi wiedzą jest dla RQS kluczowe. Najnowsze technologie komunikacyjne pozwalają nam na bezpośrednią interakcję z naszymi hodowcami oraz budowanie zaufania do naszej marki i naszych ekspertów.

Royal Queen Seeds Instagram Royal Queen Seeds Facebook
Royal Queen Seeds Tik Tok Royal Queen Seeds X-Twitter
Royal Queen Seeds Youtube Royal Queen Seeds LinkedIn

Zachowanie równowagi ekologicznej

Jako liderzy w dziedzinie uprawy marihuany, ponosimy dużą odpowiedzialność za środowisko, dlatego promujemy ekologiczne i zrównoważone metody uprawy roślin. Używamy organicznych źródeł konopi siewnych, że słońce jest najlepszym i najbardziej naturalnym wyborem światła dla naszych ogrodników.

Video id: 733881361
  • Konopie są najważniejsze

Historia cannabis, a zwłaszcza jej konsumpcji i uprawy, jest burzliwa i ekscytująca. Wcześniej odrzucane przez główny nurt i omawiane, uprawiane oraz konsumowane tylko przez osoby, które uważane były za członków „subkultury”, konopie indyjskie są obecnie powszechnie akceptowane i obserwujemy ogromny wzrost ich popularności we współczesnym społeczeństwie.

Entuzjaści cannabis nie są już „buntownikami”, są to różni ludzie. W RQS robimy wszystko, co w naszej mocy, by zjednoczyć wszystkich z naszą filozofią: „Wspólna uprawa!”. Zależy nam na dzieleniu i szerzeniu miłości do roślin cannabis.

  • Sklepy RQS

Oprócz naszego sklepu internetowego jesteśmy również fizycznie obecni w sercach dwóch europejskich stolic konopi, gdzie mamy trzy sklepy.

W pierwszym sklepie RQS w samym sercu Amsterdamu, na Damstraat, oferujemy obszerne menu z imponującą genetyką. A nasza najnowsza lokalizacja w Barcelonie, w Hiszpanii, jest stylizowana na muzeum cannabis, dzięki czemu podczas zakupów możesz podziwiać egzotyczne bonga do palenia i dabowania.

Przyjdź i poznaj nasz przyjazny personel i zaopatrz się w nasiona i akcesoria!

Historia RQS

RQS Storyline

Zanim powstał nasz bank nasion marihuany w 2007 roku, posiadaliśmy już wieloletnią wiedzę i pasję do hodowli marihuany. Z powodu ogromnego zainteresowania naszymi odmianami, w 2010 roku otworzyliśmy nasz pierwszy sklep w Amsterdamie, przy Damstraat.

W 2011 roku uruchomiliśmy stronę internetową Royal Queen Seeds. A w 2016 roku powitaliśmy pierwszych klientów w naszym sklepie przy Carrer de Pelai w Barcelonie, w Hiszpanii.

Obecnie RQS działa w 17 krajach w Europie i oferuje ponad 90 wysokiej jakości odmian marihuany, sprzęt do uprawy, porady, wiedzę i wiele więcej!

Pytania i odpowiedzi: Slów kilka o RQS

📍 Gdzie znajdują się sklepy Royal Queen Seeds?
Obecnie posiadamy trzy stacjonarne sklepy, dwa sklepy w Amsterdamie (Damstraat i Haarlemmerstraat) i jeden w Barcelonie, Carrer de Tallers.
🏠 Gdzie znajduje się siedziba RQS?
Royal Queen Seeds prowadzi działalność internetową i stacjonarną w Holandii i Hiszpanii, z siedzibą w Barcelonie. W najbliższej przyszłości planowane jest otwarcie czwartego sklepu.
🌱 Czy mogę kupić nasiona od Royal Queen Seeds?
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Europy oraz Chile. Pozyskiwanie nasion marihuany jest całkowicie legalne. Oferujemy bezpłatną standardową wysyłkę, standardową wysyłkę UPS i dostawę do punktów odbioru UPS. Oferujemy również dyskretne opakowanie, co oznacza, że Twoje nasiona zostają starannie zamknięte i dostarczone w pudełku DVD.
📥 Jak mogę skontaktować się z Royal Queen Seeds?
Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania lub uwagi, zawsze możesz skontaktować się z nami, wysyłając nam wiadomość za pośrednictwem naszej strony kontaktowej.

Alternatywnie, możesz również skontaktować się z nami telefonicznie lub wysłać wiadomość e-mail. Przyjazny zespół Royal Queen Seeds jest do Twojej dyspozycji!

E-mail:
[email protected]
t. 34 93 737 98 46 (od 8:00 do 16:00 CET)
VAT: ESB-65812810
Numer Coc: B-65812810

SNORKEL SPAIN SLU
Apartado de Correos nº 146
08170 Montornès del Vallés
Barcelona


Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds Spain

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.