Odmiany marihuany Gorilla

Witaj w świecie odmian konopi Gorilla. Powstały one w ciągu ostatniej dekady w Stanach Zjednoczonych i stały się synonimem mocnego haju i imponujących zbiorów. Dlatego Gorilla jest podstawą wielu krzyżówek i odmian przedstawionych poniżej.

6  Produkty
  • Royal Gorilla
  • Royal Gorilla Auto
  • Mother Gorilla (Wcześniej Royal Madre)
  • Shogun
  • Triple G
  • Triple G Auto

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Odmiany Gorilla mają swoje korzenie w Gorilla Glue, potężnej roślinie marihuany, którą stworzył Joesy Whales na początku 2010 roku w Californii. Od tego czasu hodowcy na całym świecie wykorzystywali tę bestię jako genetyczny fundament do tworzenia silnych i smacznych odmian.

Jak stworzyliśmy nasze odmiany marihuany Gorilla

Nasza marihuana Gorilla ma najlepsze cechy, jakie ma do zaoferowania oryginalna odmiana, a nawet więcej! Stworzyliśmy naszą gamę przy użyciu elitarnych odmian macierzystych, takich jak Gorilla Glue #4, Chocolate Diesel, Chem's Sis, Sour Dubb, Cookies i Gelato 33.

Korzyści z uprawy odmian Gorilla

Odmiany rodzicielskie przekazały swoim potomkiniom słodkie i cukierkowe terpeny, ogromne poziomy THC i produktywną genetykę, która gwarantuje ogromną wydajność za każdym razem. Rośliny te są stosunkowo zwarte, ale zdolne do produkowania dużych i żywicznych pąków nawet w najmniejszych przestrzeniach.