Odmiany marihuany Cheese

Odkryj odmiany Cheese RQS, uwielbiane przez osoby, które szukają połączenia spokoju i euforii. Oryginalna odmiana Cheese pojawiła się na rynku w latach 80., w tajemniczych okolicznościach. Poznaj najlepsze potomkinie tego angielskiego klasyka, aby delektować się charakterystycznym smakiem i otulić się w ich wyjątkowo ostry zapach.

5  Produkty
  • Royal Cheese (Fast Flowering)
  • Blue Cheese
  • Royal Cheese Auto
  • Blue Cheese Auto
  • Fast Eddy Automatic CBD

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Odmiany Cheese należą do najbardziej szanowanych odmian marihuany. Pochodzą z w Wielkiej Brytanii – obszaru objętego stosunkowo surowym zakazem stosowania i uprawy marihuany. Pomimo tego, hodowcy wykorzystali fenotyp Skunk #1 do wyprodukowania jednej z najbardziej śmierdzących odmian.

Jak powstały nasze odmiany Cheese?

Nasi wykwalifikowani hodowcy wykorzystali genetykę Cheese, aby stworzyć zupełnie nową gamę odmian Cheese. Zaczynając od Cheese, Afghani, Old School Skunk i Juanita la Lagrimosa, stworzyli kilka mocnych odmian, które ociekają żywicą.

Zalety naszych odmian Cheese

Nasze odmiany marihuany Cheese są przeznaczone dla palaczy, którzy kochają odprężający haj. Są pełne THC i mircenu – przepis na zaczerwienione oczy, chichoty i głęboki relaks. Pomijając efekty, te odmiany zachowują zwartą strukturę, dzięki czemu nadają się do dyskretnej uprawy w pomieszczeniach.