Poradnik uprawy konopi według Royal Queen Seeds

By Luke Sumpter


Rośliny cannabis polegają na szeregu składników odżywczych, które pomagają im wytwarzać energię, ułatwiają wzrost i wspomagają produkcję kwiatów. Odkryj najlepsze nawozy do konopi, które dbają o to, aby Twoje rośliny były mocne, zdrowe i wydajne.

KIEŁKOWANIE
WEGETATYWNA
KWITNIENIE
Exclamation triangle 15
Exclamation triangle 15
Phosphorus 15
Phosphorus 15
Phosphorus 15
Phosphorus 15
Easy Roots Rhizobacter
Easy Roots Mycorrhiza Mix
Bat Guano
Easy Boost Organic Nutrition
Easy Grow Booster Tablets
Easy Bloom Booster Tablets
Easy Combo Booster Pack
Easy Plus Micronutrients
Thicker Flowers
Bigger Flowers
Sweeter Flowers
(soil
preparation)
przesadzanie
przesadzanie
przesadzanie
przesadzanie
Exclamation triangle 24 Produkt niekompatybilny (chyba że jest stosowany w osobnych fazach wzrostu) Phosphorus 24 Duża zawartość fosforu (sprawdź „Uwagi specjalne” każdego produktu)

Cannabis Seed Booster

Rozpocznij swoją uprawę jak najlepiej dzięki naszemu Cannabis Seed Booster. Zaprojektowaliśmy ten produkt w celu optymalizacji kiełkowania i rozwoju siewek. Zawiera on mieszankę krzemu i kwasu fulwowego, które zwiększają wchłanianie składników odżywczych, aminokwasy i witaminy wzmacniające masę korzeniową, a także kluczowe mikroelementy. Formuła ta przyspiesza kiełkowanie, wzmacnia korzenie, a nawet aktywuje stare nasiona.

 • Jak stosować Cannabis Seed Booster:

Przed użyciem dobrze wstrząśnij i dodaj 30 kropli produktu do 1 litra wody o temperaturze pokojowej. Dokładnie wymieszaj i zużyj w ciągu jednego dnia od przygotowania. Stosuj w celu utrzymania nasion w wilgoci podczas procesu kiełkowania i w celu odżywiania siewek, zanim wypuszczą pierwsze liście.

Produkt kompatybilny z:
każdym innym nawozem konopnym RQS.

Nawóz płynny Bio-Grow

Nasz płynny nawóz Bio-Grow łączy niezbędne makroelementy z aminokwasami i materią organiczną, aby pobudzić wzrost roślin, jednocześnie zwiększając żyzność gleby. Dzięki stosunkowi NPK wynoszącemu 3-3-3 ta formuła zapewnia bujny wzrost liści przez całą fazę wegetatywną. Zastosuj ten produkt jako zraszacz korzeni w ramach standardowego nawożenia lub jako oprysk dolistny, aby szybko zaradzić oznakom niedoborów.

 • Jak stosować nawóz płynny Bio-Grow:

Przed użyciem dobrze wstrząśnij butelką, a następnie dodaj 1–2 ml produktu na litr wody. Dokładnie wymieszaj i zastosuj nawóz płynny Bio-Grow jako zraszacz gleby lub oprysk na liście.

Produkt kompatybilny z:
każdym innym nawozem konopnym RQS.
Uwagi specjalne:
aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj z naszą gamą organicznych składników odżywczych, Bio-Grow i Bio-Flowering Booster.

Płynny nawóz Bio-Bloom

Specjalnie zaprojektowany, aby pomóc roślinom konopi indyjskich rozwijać się w fazie kwitnienia, nasz płynny nawóz Bio-Bloom charakteryzuje się wysokim poziomem fosforu i potasu. Te związki pomagają stymulować powstawanie kwiatów i zwiększać produkcję żywicy do granic możliwości. Ciesz się większymi, smaczniejszymi i cięższymi pąkami w czasie zbiorów.

 • Jak stosować płynny nawóz Bio-Bloom:

Przed użyciem dobrze wstrząśnij butelką i dodaj 1–2 ml produktu na litr wody. Przed użyciem dokładnie wymieszaj i zastosuj jako zraszacz korzeni lub oprysk na liście.

Produkt kompatybilny z:
każdym innym nawozem konopnym RQS./td>
Uwagi specjalne:
aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj z naszą gamą organicznych składników odżywczych, Bio-Grow i Bio-Flowering Booster.

Ryzobakterie

Easy Roots Rhizobacter wykorzystuje moc dobroczynnych bakterii Bacillus w celu zwiększenia plonów, wzmocnienia profili kannabinoidowych i wzmocnienia odporności roślin na choroby. Dodatkowo w produkcie wykorzystano algi, które chronią pożyteczne bakterie przed podrażnieniami nawozem czy wahaniami pH. Algi zawierają również 60 niezbędnych minerałów śladowych, które ostatecznie stają się dostępne dla systemu korzeniowego.

 • Jak stosować Easy Roots Rhizobacter

Użyj Easy Roots Rhizobacter na początku cyklu wegetacyjnego. Dodaj go do mieszanki doniczkowej podczas napełniania pojemników lub donic. Dodaj 1 g suplementu na każdy litr gleby i dobrze wymieszaj. Na koniec możesz również wykorzystać Easy Roots Rhizobacter jako środek do zraszania korzeni przez cały cykl wzrostu. Wymieszaj 1 g produktu z 1 litrem wody i stosuj przez 21 dni.

Produkt kompatybilny z:
każdym innym nawozem konopnym RQS.
Ryzobakterie

Easy Roots Mycorrhiza Mix

Easy Roots Mycorrhiza Mix zawiera kilka gatunków grzybów, które łączą się z korzeniami i działają jako przedłużenie systemu korzeniowego. Uwalniają enzymy do gleby, aby rozkładać materię organiczną na składniki odżywcze i przenosić je do roślin.

 • Jak stosować Easy Roots Mycorrhiza Mix

Grzyby zawarte w Easy Roots Mycorrhiza Mix potrzebują systemu korzeniowego, więc dodaj produkt do gleby podczas przesadzania. Zrób dołek w nowej grządce lub pojemniku i wsyp 5 g zarodników na roślinę.

Produkt kompatybilny z:
Easy Boost, Rhizobacter, Easy Grow, Easy Plus, Easy Bloom.
Produkt niekompatybilny z:
Bat Guano (duża zawartość fosforu).
Easy Roots Mycorrhiza Mix

Bat Guano

Video id: 816911390

RQS Bat Guano to organiczne źródło kluczowych składników odżywczych i enzymów. Nie tylko karmi rośliny marihuany, ale także pomaga w utrzymaniu rozwoju drobnoustrojów glebowych.

 • Jak korzystać z Bat Guano RQS

Bat Guano służy jako wszechstronny nawóz do konopi. Możesz go używać w następujący sposób przez cały cykl wegetacyjny:

 • Dodaj do gleby: wymieszaj RQS Bat Guano z glebą na początku cyklu wzrostu. Dodaj 100 g Bat Guano na 15 l ziemi.
 • „Herbata”: możesz użyć guana nietoperzy do podlewania korzeni, aby dostarczyć wysoki poziom fosforu bezpośrednio do gleby. Wymieszaj łyżkę stołową guana na litr letniej wody. Pozostaw mieszankę na noc i stosuj ją raz w tygodniu.
 • Zaprawianie gleby: nanieś Bat Guano bezpośrednio na glebę. Rozsyp 100 g produktu na powierzchni gleby wokół każdej rośliny. Przykryj ściółką i dobrze podlej.
Produkt kompatybilny z:
Easy Boost, Rhizobacter, Easy Grow, Easy Plus.
Uwagi specjalne
Zachowaj ostrożność podczas stosowania razem z Easy Bloom, ponieważ jest on również bogaty w fosfor.
Produkt niekompatybilny z:
Easy Roots Mycorrhiza Mix (chyba że jest używany w oddzielnych fazach – np. Easy Roots podczas wzrostu i Bat Guano podczas kwitnienia).
Bat Guano

Easy Boost

Pojedyncza dawka Easy Boost Organic Nutrition zapewni roślinom konopi wystarczającą ilość składników odżywczych na 10–12 tygodni. Dodaj ten suplement do gleby, aby zapewnić doskonały poziom azotu, fosforu, potasu i magnezu.

 • Jak stosować Easy Boost Organic Nutrition

Po prostu zmieszaj granulki Easy Boost z glebą. Dodaj 50–100 g produktu na każde 20 l gleby.

Produkt kompatybilny z:
Każdym innym nawozem konopnym RQS.
Easy Boost

Easy Grow

Easy Grow zawiera mieszankę azotu organicznego, innych kluczowych składników odżywczych i organicznych biostymulatorów, które optymalizują wzrost i witalność. Tabletki te współdziałają z Easy Boost, aby zapewnić roślinom najlepszy możliwy start.

 • Jak korzystać z Easy Grow

Aby odżywić rośliny w fazie wegetatywnej, po prostu rozpuść 1 tabletkę Easy Grow w 3–5 l wody. Mieszankę należy stosować raz na 7 dni. Możesz przechowywać roztwór przez 7 dni. Po upływie tego czasu zalecamy przygotować nową mieszankę Easy Grow.

Produkt kompatybilny z:
Każdym innym nawozem konopnym RQS.
Easy Grow

Easy Bloom

Easy Bloom dostarcza wszystkich składników odżywczych, których rośliny konopi potrzebują podczas kwitnienia i zawiera między innymi fosfor, potas, wapń i magnez.

 • Jak używać Easy Bloom

Zacznij stosować tabletki wspomagające kwitnienie Easy Bloom, gdy Twoje rośliny zaczną kwitnąć. Jedną tabletkę należy rozpuścić w 5–8 l wody i stosować raz na siedem dni. Możesz przechowywać tę mieszankę do 10 dni, a następnie przygotuj świeżą partię. Przestań używać Easy Bloom na dwa tygodnie przed zbiorami, podczas wypłukiwania kwiatów.

Produkt kompatybilny z:
Każdym innym nawozem RQS odpowiednim dla fazy kwitnienia konopi.
Uwagi specjalne
Obserwuj, jak Twoje rośliny reagują, gdy używasz Easy Bloom razem z Bat Guano, ponieważ oba produkty są bogate w fosfor.
Easy Bloom

Easy Plus

Easy Plus pomaga zapobiegać niedoborom mikroelementów podczas cyklu wegetacyjnego. Chociaż niedobory tych substancji są stosunkowo rzadkie, jeśli się pojawią, mogą mieć wpływ na zdrowie roślin i plony.

 • Jak korzystać z Easy Plus

Dodaj 1 tabletkę Easy Plus do 5–8 l wody. Używaj roztworu co 10 dni i nie stosuj w te same dni, co Easy Grow i Easy Bloom.

Produkt kompatybilny z:
Każdym innym nawozem konopnym RQS.
Easy Plus

Thicker Flowers

Szukasz szybkiego sposobu na zwiększenie rozmiaru kwiatów? Thicker Flowers działa jak organiczny płynny stymulator, który poprawia rozwój kwiatów oraz plony. Ten nawóz zawiera wysoki poziom fosforu i potasu – dwóch najważniejszych składników odżywczych w okresie kwitnienia.

 • Jak używać Thicker Flowers

Możesz zacząć używać Thicker Flowers w pomieszczeniach po przełączeniu cyklu oświetlenia na 12 godzin światła i 12 godzin ciemności. Jeśli chodzi o uprawę na zewnątrz lub hodowlę odmian automatycznych indoor, zacznij stosować ten produkt, gdy zauważysz pierwsze oznaki kwitnienia.

Możesz używać Thicker Flowers codziennie podczas podlewania. Najlepsze wyniki zobaczysz, jeśli zastosujesz się do poniższych dawek:

 • tydzień 1: 0,1 ml/l;
 • tydzień 2: 0,2 ml/l;
 • tydzień 3: 0,3 ml/l;
 • tydzień 4: 0,4 ml/l;
 • tydzień 5: 0,5 ml/l;
 • tydzień 6: 0,6 ml/l.

Gdy nadejdzie siódmy tydzień, zacznij zmniejszać ilość o 0,1 ml każdego tygodnia i przestań stosować 1–2 tygodnie przed zbiorami, aby przepłukać rośliny.

Produkt kompatybilny z:
Każdym innym nawozem konopnym RQS.
Uwagi specjalne
Należy pamiętać, że używanie Thicker Flowers w połączeniu z Easy Bloom i Bat Guano może prowadzić do nadmiaru fosforu w glebie.

Bigger Flowers

Bigger Flowers dostarcza wiele pożytecznych składników odżywczych i stymulatorów wzrostu. Chociaż rośliny konopi nie potrzebują tej formuły, aby przetrwać, pomoże ona odblokować ich pełny potencjał genetyczny, zwiększyć plony i poprawić jakość kwiatów.

 • Jak używać Bigger Flowers

Bigger Flowers pomaga roślinom osiągnąć pełny potencjał przez cały cykl wegetacyjny. W fazie wegetatywnej należy dodawać 1 ml na litr wody i aplikować co dwa dni. Podczas kwitnienia postępuj zgodnie z poniższym harmonogramem:

 • tydzień 1: 0,5 ml/l;
 • tygodnie 2–3: 0,8 ml/l;
 • tydzień 4: 1 ml/l.

Pozostań przy dawce 1 ml na litr, dopóki nie zdecydujesz się na płukanie roślin przed zbiorami.

Sweeter Flowers

Sweeter Flowers pomaga zwiększyć strukturalny wzrost i rozwój. Zawiera niezbędne aminokwasy, które służą jako budulce białek, a także potas, który pomaga regulować produkcję białka w roślinach.

 • Jak używać Sweeter Flowers

Zacznij stosować Sweeter Flowers w piątym tygodniu kwitnienia, przestrzegając poniższych dawek:

 • tydzień 5: 0,4 ml/l;
 • tydzień 6: 0,7 ml/l;
 • tydzień 7: 0,8 ml/l;
 • tydzień 8: 1 ml/l.

Przestań używać Sweeter Flowers na około dwa tygodnie przed zbiorami, aby przepłukać rośliny.

Produkt kompatybilny z:
Każdym innym nawozem konopnym RQS.

Easy Roots Trichoderma

Easy Roots Trichoderma to naturalna, organiczna metoda na wzmocnienie zdrowia roślin. Jako grzyby, które wspierają wzrost roślin, grzyby Trichoderma wspierają krążenie substancji odżywczych w ziemi, sprawiając, że kluczowe minerały są łatwiej dostępne dla konopi. Oprócz wzmacniania wzrostu, grzyby Trichoderma zwalczają patogeny i zapobiegają chorobom korzeni.

 • Jak stosować grzyby Trichoderma

Zaszczep te grzyby poprzez zmieszanie 1–2 g proszku Trichoderma z wodą i nasyć glebę. Aby utrzymać zdrową populację, należy podawać 0,5–1 g proszku co 30 dni.

Ważne: grzyby Trichoderma mogą konkurować z grzybami mikoryzowymi w glebie. Jeśli stosujesz Easy Roots Mycorrhiza Mix podczas przesadzania, poczekaj dwa tygodnie zanim zastosujesz grzyby Trichoderma, aby dać grzybom mikoryzowym czas na zasiedlenie.

Produkt kompatybilny z:
Każdym innym nawozem konopnym RQS.

Algi

Algi pochodzą z oceanu, ale są bardzo pożyteczne dla roślin. Są pełne azotu, fosforu, magnezu, potasu i żelaza, więc zapewniają kluczowe składniki odżywcze, które pomagają wzmocnić wzrost i produktywność roślin konopi. Algi nie tylko odżywiają rośliny, ale też pomagają mikrobom, co z czasem polepsza urodzajność gleby.

 • Jak stosować algi

Na każdy litr wody dodaj 1 g alg.

Produkt kompatybilny z:
Każdym innym nawozem konopnym RQS.

SuperVit

SuperVit to starannie dobrana formuła witamin i aminokwasów, która wspiera wzrost konopi oraz pomaga im radzić sobie ze stresem. Witaminy B1, B2, B3, B4, B6 i kwas foliowy pomagają stymulować metabolizm roślin oraz produkcję chlorofilu, a aminokwasy (budulce białek) takie jak glicyna, L-leucyna i L-tyrozyna zwiększają plony, produkcję żywicy oraz tolerancję na stres. Ogólnie SuperVit zapewnia większe i bardziej produktywne rośliny.

 • Jak stosować SuperVit

Zmieszaj jedną kroplę SuperVit z 4,5 l wody, lub dwie krople z 4,5–9 l wody i stosuj przy każdym podlewaniu.

Produkt kompatybilny z:
Każdym innym nawozem konopnym RQS.

Korzystanie z nawozów do konopi RQS na zewnątrz: Royal Gorilla

Teraz, gdy znasz już jedne z najlepszych dostępnych nawozów dla konopi indyjskich, nadszedł czas, aby wprowadzić tę wiedzę w życie! Najpierw pokażemy, jak używać tych produktów podczas uprawy na zewnątrz. Jako przykład użyjemy Royal Gorilla. Jeśli cenisz sobie wysoki poziom THC, wypróbuj tę odmianę!

Kwiecień

W tym przykładzie nasz sezon wzrostu rozpoczyna się 18 kwietnia i potrwa 26 tygodni. Zaczynamy!

Najpierw wykiełkuj nasiona. Skorzystaj z Easy Start, aby zwiększyć tempo kiełkowania i zapewnić siewkom najlepszy możliwy start. Twoje rośliny wykiełkują po 3–7 dniach. Trzymaj je w kubeczkach z zestawu startowego, aż osiągną wysokość 3–5 cm i rozwiną pierwsze pary prawdziwych liści.

Maj

W maju siewki zaczną szybciej rosnąć, co oznacza wczesny etap fazy wegetatywnej. Przygotuj nowe doniczki, przesadź rośliny i obserwuj, jak rosną!

Przygotuj mieszankę gleby, do której przesadzisz swoje siewki. Weź trochę domowego kompostu lub kilka worków zwykłej ziemi doniczkowej. Następnie dodaj 50–100 g Easy Boost na każde 20 l gleby. Dodaj 20 g Rhizobacter do mieszanki, a następnie 5 g Mycorrhiza Mix. Pamiętaj, aby dokładnie wymieszać te składniki. Twoje siewki mają już prawie wszystko, czego potrzebują do rozwoju przez kilka następnych tygodni. Odpowiednio je podlewaj oraz trzymaj pod mocnym światłem przez co najmniej 16 godzin każdego dnia.

Korzystanie z nawozów do konopi RQS na zewnątrz: Royal Gorilla

Czerwiec

Do tego czasu pojawi się mnóstwo liści. Z pomocą drobnoustrojów, Twoje rośliny będą czerpać dobroć ze składników odżywczych, których dostarczyłeś na początku. Teraz musisz zacząć karmić je ponownie, aby upewnić się, że nie doświadczają żadnych braków. Zastosuj następujące składniki odżywcze przez resztę fazy wegetatywnej, aby utrzymać silne i zdrowe rośliny:

 • Easy Grow: należy rozpuścić jedną tabletkę w 3–5 l wody i stosować raz na 7 dni.
 • Easy Plus: ten nawóz dostarcza kluczowych mikroskładników odżywczych, pomagając unikać jakichkolwiek niedoborów. Należy rozpuścić jedną tabletkę w 5–8 l wody i stosować co 10 dni. Tylko upewnij się, że nie używasz Easy Plus tego samego dnia, w którym karmisz rośliny Easy Grow.
 • Bigger Flowers: dodaj 1 ml tego produktu do każdego litra wody i stosuj co dwa dni, aby zapewnić roślinom dodatkowe składniki odżywcze i stymulatory wzrostu.
 • Rhizobacter: zastosuj kolejną dawkę Rhizobacter na początku czerwca. Pierwotna kolonia powinna już być dobrze rozwinięta, ale warto dodać więcej produktu, ponieważ system korzeniowy nadal rośnie. Dodaj 1 g na każdy litr wody i stosuj jako zraszacz korzeni.

Aby zachować spójność i uniknąć używania niektórych produktów w te same dni, zaznaczaj dni karmienia każdą formułą w kalendarzu.

Lipiec

Kontynuuj zgodnie z powyższym schematem karmienia. Rośliny konopi utrzymują dość równomierny apetyt w fazie wegetatywnej. Kontynuuj nawożenie i obserwuj, jak wytwarzają soczyste, zielone liście wachlarzowe.

Dodaj kolejną dawkę Rhizobacter (1 g) podczas podlewania korzeni na początku lipca, aby pobudzić kolonizację systemu korzeniowego i poprawić wymianę składników odżywczych między roślinami a pożytecznymi bakteriami.

Korzystanie z nawozów do konopi RQS na zewnątrz: Royal Gorilla

Sierpień: tygodnie 1–4 fazy kwitnienia

Już za chwilę wszystko stanie się jeszcze bardziej ekscytujące! W miarę jak dni stają się coraz krótsze, Twoje rośliny Royal Gorilla zaczną kwitnąć. Rośliny marihuany mają w tym czasie inne potrzeby, wymagając więcej niektórych składników odżywczych, a mniej innych.

⇢ Tydzień 1

Czas zamienić nawozy do wegetacji na te przeznaczone do fazy kwitnienia. Użyj następujących produktów, aby uzyskać najlepsze wyniki:

 • Bat Guano: dodaj na powierzchnię ziemi Bat Guano. Wykorzystaj 100 g produktu na każdą z doniczek, lekko przyklep i dobrze podlej. Zapewni to źródło fosforu i materii organicznej, które będą rozkładać się przez całą fazę kwitnienia, jednocześnie odżywiając rośliny i glebę.
 • Easy Bloom: ten organiczny nawóz zwiększy poziom fosforu i potasu podczas kwitnienia. Należy dodać 1 tabletkę na 5–8 l wody i stosować raz na 7 dni.
 • Easy Plus: możesz nadal stosować tę samą dawkę Easy Plus i z tą samą częstotliwością. Po prostu unikaj używania go w te same dni, co Easy Bloom.
 • Bigger Flowers: musisz zmienić sposób stosowania tego nawozu w fazie kwitnienia. W pierwszym tygodniu kwitnienia stosuj 0,5 ml na litr wody co dwa dni.
 • Thicker Flowers: dodawaj 0,1 ml produktu na litr wody i stosuj każdego dnia podczas podlewania.
 • Rhizobacter: zastosuj kolejną dawkę Rhizobacter (1 g ), aby poprawić produkcję kannabinoidów podczas kwitnienia.

⇢ Tydzień 2

Utrzymuj podawanie Easy Bloom i Easy Plus. Zwiększ dawkę Bigger Flowers do 0,8 ml na litr wody, a Thicker Flowers do 0,2 ml na litr.

⇢ Tydzień 3

Zastosuj składniki odżywcze w takich samych ilościach, jak w drugim tygodniu kwitnienia. Zwiększ dawkę Thicker Flowers do 0,3 ml na litr wody.

⇢ Tydzień 4

Utrzymuj karmienie Easy Bloom i Easy Plus. Zwiększ dawkę Bigger Flowers do 1 ml na litr wody. Utrzymuj tę dawkę do momentu przepłukiwania roślin przed zbiorami. Zwiększ dawkę Thicker Flowers do 0,4 ml na litr wody.

Korzystanie z nawozów do konopi RQS na zewnątrz: Royal Gorilla

Wrzesień: tygodnie 5–8 fazy kwitnienia

Twoje rośliny Royal Gorilla będą kontynuować fazę kwitnienia we wrześniu. Postępuj zgodnie z poniższym schematem, aby doprowadzić do zbiorów.

⇢ Tydzień 5

Teraz możesz zacząć włączać Sweeter Flowers do swojego harmonogramu karmienia, aby dostarczyć roślinom dodatkowe aminokwasy i potas. Zacznij od podawania 0,4 ml na litr wody podczas podlewania. Zwiększ dawkę Thicker Flowers do 0,5 ml na litr.

⇢ Tydzień 6

Zwiększ dawkę Sweeter Flowers do 0,7 ml na litr wody, a dawkę Thicker Flowers do 0,6 ml na litr.

⇢ Tydzień 7

Zwiększ dawkę Sweeter Flowers do 0,8 ml na litr wody. Zmniejsz dawkę Thicker Flowers do 0,5 ml na litr.

⇢Tydzień 8

Zwiększ dawkę Sweeter Flowers do 1 ml na litr wody i utrzymuj tę ilość do momentu płukania roślin. Zmniejsz dawkę Thicker Flowers do 0,4 ml na litr.

Październik: czas zbiorów i wypłukiwanie

Już prawie czas spróbować owoców Twojej pracy! Zapewnij swoim roślinom ostatnią dawkę nawozu w postaci następujących składników odżywczych. Podawaj im Easy Bloom w tych samych ilościach, zastosuj ostatnie porcje Sweeter Flowers w ilości 1 ml na litr wody oraz Thicker Flowers w ilości 0,4 ml na litr. Zbierz kwiaty Royal Gorilla 16 października. Rozpocznij płukanie roślin dwa dni po ostatnim karmieniu, 1 października.

Korzystanie z nawozów do konopi RQS na zewnątrz: Royal Gorilla

Używanie nawozów RQS w uprawie indoor Green Gelato Automatic

Jeśli wolisz uprawiać rośliny w pomieszczeniach, teraz przeprowadzimy Cię przez proces stosowania nawozów cannabis firmy RQS w tym środowisku. Jako przykład użyjemy Green Gelato Automatic. Ta odmiana z dominacją genów sativa rośnie z dużą szybkością i oferuje wysoki poziom THC oraz bukiet smacznych terpenów. Korzystaj z naszych odżywek i suplementów, aby odmiana była silna, zdrowa i produktywna. Pamiętaj tylko, że odmiany automatycznie kwitnące wymagają mniej składników odżywczych niż ich odpowiedniki fotoperiodyczne. Zauważysz, że zmniejszyliśmy o połowę poniższe składniki odżywcze, aby zaspokoić te szybkie rośliny.

Tydzień 1: kiełkowanie

Po pierwsze, musisz wykiełkować swoje nasiona. Zalecamy korzystanie z Easy Start, aby zapewnić nasionom optymalne środowisko i zwiększyć wskaźnik kiełkowania. Wysiej nasiona i poczekaj 3–7 dni, aż przebiją się przez glebę.

Czekając cierpliwie, przygotuj mieszankę gleby. Automaty najlepiej się rozwijają w lekkiej i przewiewnej glebie. Poniższy przepis zapewnia idealne podłoże dla tych szybkich roślin:

 • 3 części mchu torfowego,
 • 3 części kompostu,
 • 2 części wstępnie zwilżonego perlitu,
 • 1 część wstępnie zwilżonego wermikulitu.

Po wymieszaniu powyższych składników, dodaj 50–100 g Easy Boost i 20 g Rhizobacter na każde 20 l gleby i dobrze wymieszaj. Następnie napełnij swoje pojemniki.

Używanie nawozów RQS w uprawie indoor Green Gelato Automatic

Tydzień 2: rozpoczyna się faza wegetatywna

Do tej pory Twoje siewki powinny mieć około 3–5 cm wysokości i parę małych, prawdziwych liści. Rosną, więc potrzebują nowego domu. Zrób dołki na środku gleby w nowych pojemnikach. Dodaj 5 g Mycorrhiza Mix do każdego dołka, aby zaszczepić system korzeniowy pożytecznymi drobnoustrojami. Umieść siewki w nowych doniczkach i podlej je.

Tydzień 3

Twoje rośliny zbliżają się już do końca fazy wegetatywnej! W tym tygodniu daj im nawóz, który zasili ostatnie dni wzrostu liści. Jedną tabletkę Easy Grow należy rozcieńczyć w 7–10 l wody i stosować raz na 7 dni. W tym czasie możesz również potraktować swoje rośliny stymulatorami wzrostu. Dodaj 0,5 ml Bigger Flowers do każdego litra wody i aplikuj co dwa dni, aż do rozpoczęcia kwitnienia.

Tydzień 4: rozpoczyna się kwitnienie

Mówiliśmy, że Green Gelato Auto szybko rośnie! Witamy w fazie kwitnienia. Będziesz musiał zmienić proporcje składników odżywczych, ponieważ rośliny będą potrzebowały więcej fosforu i potasu. Użyj poniższej mieszanki, aby uzyskać optymalne wyniki:

 • Bat Guano: udekoruj każdą z donic 50 g Bat Guano, aby zapewnić roślinom fosfor.
 • Easy Bloom: dodaj 1 tabletkę do 12–16 l wody i używaj raz na 7 dni przez cały okres kwitnienia.
 • Bigger Flowers: stosuj 0,25 ml na litr wody co dwa dni.
 • Thicker Flowers: stosuj 0,05 ml na litr każdego dnia podlewania.
Używanie nawozów RQS w uprawie indoor Green Gelato Automatic

Tydzień 5

Twoje kwitnące rośliny powinny teraz wyglądać świetnie! Wprowadź następujące modyfikacje w swoim harmonogramie karmienia, aby zachować ich zdrowie:

 • Utrzymuj Easy Bloom jak poprzednio.
 • Zwiększ dawkę Bigger Flowers do 0,4 ml na litr wody.
 • Zwiększ ilość Thicker Flowers do 0,1 ml na litr wody.

Tydzień 6

Nadszedł czas na podanie roślinom kolejnej dawki Rhizobacter, aby utrzymać ich korzenie w zdrowiu. Nasyp 1 g proszku na powierzchnię gleby wokół korzeni w każdej doniczce. Zwiększ dawkę Thicker Flowers do 0,15 ml na litr wody.

Tydzień 7

Będziesz musiał ponownie trochę zwiększyć ilość składników odżywczych. Ta ostatnia dawka pomoże w tworzeniu kwiatów i syntezie kannabinoidów. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • Utrzymuj dawkę Easy Bloom jak poprzednio.
 • Zwiększ dawkę Bigger Flowers do 0,5 ml na litr wody.
 • Zwiększ dawkę Thicker Flowers do 0,2 ml na litr wody.

Tydzień 8: przepłukiwanie i zbiory

Używanie nawozów RQS w uprawie indoor Green Gelato Automatic

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Grow Guide Topic Finder

eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37823 recenzji