Odmiany marihuany Thai

Wszystkie nasze tajskie odmiany pochodzą od energetyzujących odmian sativa wywodzących się z gorących, tropikalnych regionów. Te potomkinie odmiany Thai dodadzą ci werwy, sprawią, że będziesz kreatywny i przykleją ci uśmiech do twarzy.

5  Produkty
  • Chocolate Haze
  • Royal AK
  • OG Kush
  • Northern Light
  • Blue Mystic

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Pochodzenie naszych tajskich odmian można prześledzić aż do ich przodków będących czystymi gatunkami sativa. Po swoich podróżach łowcy odmian sprowadzili tę genetykę do Stanów Zjednoczonych już w latach 70. Od tego czasu hodowcy stworzyli na jej podstawie wiele podnoszących na duchu odmian dostępnych obecnie na rynku.

Jak powstały nasze odmiany marihuany Thai?

Aby stworzyć naszą gamę odmian marihuany Thai, pozyskaliśmy oryginalną genetykę tajską i skrzyżowaliśmy ją z różnymi odmianami indica, aby stworzyć bardziej zwarte i zrównoważone rośliny. Ogólnie rzecz biorąc, nasze projekty hodowlane obejmowały odmiany Thai, Cannalope Haze, Afghan, Mexican, Pakistani Kush, Oregon Blueberry, Northern Light i Lemon Thai.

Zalety naszych odmian marihuany Thai

Zasiej nasiona naszych tajskich odmian jeśli szukasz produktywnego i energetyzującego haju. Rośliny te osiągają średnią wielkość i wytwarzają duże ilości pąków. Po zakonserwowaniu zapal fajkę wodną lub blanta z samego rana, aby cieszyć się efektami w ciągu dnia!