• Easy Start
 • Easy Start

Easy Start

Nieważne, jeśli brak Ci talentu do ogrodnictwa, z zestawem do kiełkowania nasion Easy Start osiągniesz świetne rezultaty. Easy Start zawiera tacę z dwudziestoma doniczkami na sadzonki wypełnionymi glebą oraz aktywujące nasiona mikroorganizmy — Bacto, aby osiągnąć najlepsze wskaźniki kiełkowania.
 4.5/5 (311) Napisać recenzję
€ 6.95
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

Zestaw do kiełkowania Easy Start to pewny, organiczny sposób na zapewnienie udanego kiełkowania. Został stworzony, aby pomóc hodowcom z różnym doświadczeniem osiągnąć najlepsze rezultaty od samego początku uprawy.

EASY START: Niezawodne kiełkowanie ekologiczne

Zestaw do kiełkowania Easy Start zawiera tackę z dwudziestoma indywidualnymi donicami już wypełnionymi glebą oraz opakowanie Bacto — specjalne bakterie aktywujące nasiona. Te pożyteczne bakterie pomogą Twoim nasionom obudzić się do życia, inicjując proces kiełkowania. W ten sposób zestaw Easy Kit może zapewnić maksymalny sukces.

EASY START KONTRA STARTER KIT

Zestaw Easy Start jest optymalny, jeśli masz już Starter Kit, albowiem nasze Zestawy Startowe zawierają propagator do kontrolowania wilgotności. Choć możesz używać Easy Start bez dodatków, to zawarty jest on też w naszych Zestawach Startowych, aby maksymalnie wszystko ułatwić. Dlatego Easy Start świetnie się sprawdza, jako zamiennik części Twojego Zestawu Startowego. Zwróć również uwagę, że Easy Start nie zawiera żadnych nasion, w przeciwieństwie do naszych Zestawów Startowych, w których znajdują się 3 nasiona. Więc jeśli szukasz bardziej kompletnego zestawu, gdzie możesz zacząć uprawiać nasiona od razu, toStarter Kit może być najlepszą opcją. Sprawdź nasz Starter Kit z odmianą feminizowaną i Starter Kit z odmianą autokwitnącą.

EASY START: NAJLEPSZY START DLA TWOICH NASION KONOPI

Oto, jak używać zestawu do kiełkowania Easy Start:

 1. Po pierwsze, odmierz 1 litr letniej wody (około 25°C) i rozpuść w niej zawartość opakowania Bacto (bakterii aktywujących). Poczekaj, aż Bacto całkowicie się rozpuści. Wlej mieszankę Bacto do doniczek w tacce Easy Start.
 2. Umieść jedno nasiono konopi w każdej, wcześniej wypełnionej, dziurze w doniczkach Easy Start. Użyj ołówka, śrubokręta lub innej spiczastej rzeczy, aby delikatnie wepchnąć nasiona na głębokość około 5mm. Nakryj nasiona odrobiną gleby.
 3. Umieść zestaw Easy Start w ciepłym miejscu, ale utrzymuj z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
 4. Jeśli stosujesz zestaw Easy Start bez propagatora z Zestawu Startowego, to doniczki z glebą szybciej wyschną. Dlatego ważne jest utrzymywanie gleby w wilgoci przez cały czas. Dotykaj gleby w regularnych odstępach czasu, aby sprawdzić, czy wciąż jest wilgotna i w miarę potrzeb delikatnie spryskuj ją wodą. Nie pozwól, aby gleba wyschła.
 5. Twoje nasiona wykiełkują w ciągu 3–7 dni.
 6. Możesz kiełkować nasiona po ciemku, ale zapewnij sadzonkom dostęp do światła o lekkim lub średnim natężeniu, jak tylko wyjdą z gleby.
 7. Kiedy sadzonki osiągną wysokość 2–3cm, możesz je przesadzić do pojemników, w których będą rosły do dorosłości. Aby przesadzić, delikatnie wysuń sadzonki z plastiku. Nie musisz usuwać ziemi, która jest przyczepiona do młodych roślin — tak naprawdę najlepiej tego unikać, aby nie uszkodzić delikatnych korzonków. Po prostu wsuń sadzonki do podłoża, które stosujesz i Twoje konopie są gotowe do dalszego wzrostu!

Teraz możesz usiąść i cieszyć się naturalnym cudem życia! Tym oraz zapewnieniem substancji odżywczych, podlewaniem i tak dalej — ale to już inna sprawa.


  By G. L. on 27/Mar/2020 :
  (5)

  Title : Perfetto
  Comment : Germogliano al 100%

  By M. B. on 27/Mar/2020 :
  (5)

  Title : Best germination
  Comment : The best there is

  By E. S. on 26/Mar/2020 :
  (5)

  Title : Magnifique
  Comment : Très pratique à l’utilisation je vais re passer une commande

  By F. G. on 12/Mar/2020 :
  (4)

  Title : bien
  Comment : 4 jours et les semis montrent le bout de leurs nez

  By F. P. on 12/Mar/2020 :
  (5)

  Title : Indispensable pour assurer une bonne germination
  Comment : L'achat de ce kit et le respect des instructions garantissent le succès

  By P. H. on 06/Mar/2020 :
  (5)

  Title : genial
  Comment : livraison rapide et germination au top

  By R. P. on 06/Mar/2020 :
  (5)

  Title : recommendation
  Comment : Easy to use. Super results.

  By M. G. on 24/Feb/2020 :
  (5)

  Title : Great option
  Comment : Works great, hands free trustworthy germination. Perfect.

  By E. T. on 06/Feb/2020 :
  (5)

  Title : Werkt goed
  Comment : Werkt goed de bakjes maar zal meer zaden bestellen want sommige zaden overleven het niet helemaal. Voor de rest tevreden.

  By B. B. on 16/Jan/2020 :
  (5)

  Title : easy start
  Comment : works wonders

  By A. M. on 16/Jan/2020 :
  (5)

  Title : Sprouting Guaranteed
  Comment : 30ºC, 200cc lukewarm water mixed with 1gram of michorryza, keep the soil wet, wait 3 days.

  By B. C. on 20/Jan/2020 :
  (4)

  Title : cover the seeds
  Comment : I did not cover the seeds with dirt. Should I have ? Good germination in any case, 4 out of 5 seeds did

  By R. M. on 03/Jan/2020 :
  (5)

  Title : Best Germination
  Comment : Excelent product. Recomended

  By M. M. on 02/Jan/2020 :
  (5)

  Title : Ideal für Anfänger - und auch für alle Anderen
  Comment : Ein Produkt das so simpel ist, dass man einfach nichts falsch machen kann. Ideal also für Anfänger, sowie Leute wie mich, die sich, aufgrund allgemeinere Faulheit, gerne den ersten Schreitt sparen. Und hier ist schon alles fertig vorbereitet. UNd kosten tuts auch nicht die Welt. Nice...

  By D. F. on 30/Dec/2019 :
  (5)

  Title : cool
  Comment : bien arrivée très pratique j en recommanderais d autres merci QRS aux tops .COOL


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.

Kategorie

Disclaimer

Wszystkie nasiona konopi sprzedawane przez Royal Queen Seeds są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego przez osoby dorosłe (w wieku powyżej 18 lat). Nie dostarczamy nasion na dużą skalę ani hodowcom komercyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeśli zajdą podejrzenia, że ten warunek został naruszony.