• Konopne mydło peelingujące
  • Konopne mydło peelingujące
  • Konopne mydło peelingujące

Konopne mydło peelingujące

Nasze wegańskie konopne mydło peelingujące zawiera masło shea, olej z nasion konopi i łuski nasion konopi, dzięki którym Twoja skóra będzie nawilżona, jedwabiście gładka i odżywiona. Możesz zawiesić te konopne mydło pod prysznicem, aby wykorzystać złuszczające właściwości łusek nasion konopi i kwasy tłuszczowe zawarte w oleju konopnym za każdym razem, gdy się myjesz.
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł87.25 No Stock

zł87.25 (--1%)

Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

  • Więcej informacji
  • Pytania (0)
  • Opinie (0)

Konopne mydło peelingujące: odżywcze kosmetyki z konopi

Od papieru i lin po żywność i paliwo, konopie mają długą listę zastosowań. Składniki odżywcze zawarte w nasionach mogą stworzyć również nawilżające i oczyszczające mydło, które sprawia, że po prysznicu lub kąpieli poczujesz się wyjątkowo.

Nasze wegańskie mydło konopne nie zawiera THC i jest połączeniem masła shea, oleju z nasion konopi i łusek nasion konopi, które mają działanie złuszczające i nawilżające. Wszystkie starannie dobrane składniki odgrywają ważną rolę w utrzymaniu zdrowej i jedwabistej skóry. Masło shea zapewnia i zatrzymuje wilgoć, olej z nasion konopi działa jako bogate źródło kwasów tłuszczowych omega, a łuski nasion pomagają delikatnie usuwać martwe komórki naskórka.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj bezpośrednio na skórę podczas kąpieli lub mycia rąk. Ponieważ RQS kontynuuje wprowadzanie bardziej zrównoważonych produktów, zadbaliśmy o to, aby nasze mydło z oleju konopnego było opakowane ekologicznie. Dzięki sznurkowi, produkt można łatwo zawiesić blisko prysznica lub umywalki.

    Nobody has posted a review yet


    Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Zaloguj sie
Polecane Produkty
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.