DNI USA – pospiesz się, aby zaoszczędzić 50% - Kup teraz 

Nasze sklepy i lokalizacje

Royal Queen Seeds to jedyny bank nasion, posiadający trze własnych lokali handlowych. I mamy ku temu ważne powody.

Celem RQS jest nie tylko dostarczanie świetnej genetyki. Chcemy również pomóc zapalonym hodowcom w uzyskaniu jak najlepszych plonów z nasion z naszej oferty, oferując doświadczenie i obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Właśnie dlatego uznaliśmy za logiczne otworzenie własnych lokali handlowych, gdzie możecie spotkać się z naszymi pracownikami, obejrzeć nasze produkty, a także uzyskać cenne porady.

Nasz pierwszy sklep otworzyliśmy w Amsterdamie (przy ulicy Damstraat), w samym sercu europejskiej kultury konopnej. Po nim nastąpiło otwarcie kolejnego lokalu w tym samym mieście (przy ulicy Haarlemmerstraat) oraz jedna w Barcelonie.

Wszystkie sklepy RQS posiadają w swojej ofercie pełną gamę naszych nasion konopi, a także bogaty wybór akcesoriów oraz innych produktów. Poza tym w każdym sklepie klienci RQS mogą uzyskać porady i odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania oraz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas produktów.

Lokalizacje sklepów

AMSTERDAM

- Damstraat 46
- Haarlemmerstraat 66B

BARCELONA

- Carrer Tallers 1B

Jakie produkty są dostępne w sklepach RQS?

Wszystkie sklepy posiadają bogatą ofertę produktów. W ich skład wchodzą wszystkie nasze nasiona (feminizowane, autokwitnące oraz medyczne), akcesoria do palenia (np. fajki wodne i waporyzatory), akcesoria do uprawy (np. tabletki odżywcze) i wiele innych.

Nasze sklepy i lokalizacje

Co jeszcze znajduje się w ofercie sklepów RQS?

Tak jak wy, nasi pracownicy są pasjonatami konopi i służą pomocą w kwestii pytań i wątpliwości.

Nasz zespół pomoże wam w wyborze odpowiedniej odmiany — najlepiej spełniającej wasze potrzeby i warunki środowiskowe. W celu uzyskania jak najlepszych efektów przy uprawie roślin, będziecie również mogli uzyskać poradę na temat konkretnych technik hodowli. Krótko mówiąc, w naszych sklepach klienci mogą uzyskać skrojone na miarę porady od osób znających konopie od podszewki.

Czym różnią się sklepy w Amsterdamie i Barcelonie?

Kultura konopna w Amsterdamie bardzo różni się od tej w Barcelonie. Amsterdam jest miejscem, które przyciąga mnóstwo uwagi (zwłaszcza turystów), podczas gdy Barcelona dopiero raczkuje na tym rynku.

Barcelona szybko jednak zyskuje popularność jako druga stolica konopna Europy. Głęboko wierzymy w to, że to miasto na stałe zagości w europejskiej i światowej kulturze konopnej i utrzyma się w niej przez wiele lat.

Nasze sklepy i lokalizacje

W jaki sposób mogę znaleźć najbliższy sklep?

Nasza nowa wyszukiwarka sklepów (Store Locator) już działa, co oznacza, że można bez trudu, w ciągu kilku sekund, znaleźć najbliższy sklep lub autoryzowanego sprzedawcę. Poza tym możesz zajrzeć do naszych sklepów na Google Maps, gdzie dostępne są zdjęcia z każdej lokalizacji w formacie 360º. Wystarczy kliknąć tutaj!

Amsterdam Cannabis Seeds

Amsterdam Cannabis Seeds

Barcelona cannabis shop

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.