Nasze sklepy i lokalizacje

Royal Queen Seeds to jedyny bank nasion, posiadający 5 własne lokale handlowe. I mamy ku temu swoje własne powody.

Celem RQS nie jest jedynie dostarczanie świetnej genetyki. Chcemy również pomóc zapalonym hodowcom, takim jak wy, w uzyskaniu jak najlepszych plonów z roślin w oparciu o naszą ofertę, polegającą na spersonalizowanej obsłudze klientów oraz korzystając z naszego doświadczenia. Właśnie dlatego uznaliśmy za logiczne otworzenie własnych lokali handlowych, gdzie możecie spotkać się z naszymi pracownikami, obejrzeć nasze produkty, a także uzyskać cenne porady.

Nasz pierwszy sklep otworzyliśmy w Amsterdamie (Damstraat), w samym sercu europejskiej kultury konopnej. Po nim nastąpiło otwarcie kolejnego lokalu w mieście (Haarlemmerstraat) oraz 3 kolejnych w Barcelonie.

Wszystkie sklepy RQS posiadają w swojej ofercie całą paletę nasion konopi, a także bogaty wybór akcesoriów oraz innych produktów. Poza tym, w każdym sklepie klienci RQS mogą uzyskać poradę i odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania oraz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas produktów.

LOKALIZACJE SKLEPÓW

Amsterdamie
- Damstraat 46
- Haarlemmerstraat 66B

Barcelonie
- Carrer Del Carme 39
- Carrer de Pelai 3
- Carrer Tallers 15

JAKIE PRODUKTY SĄ DOSTĘPNE W SKLEPACH RQS?

Wszystkie sklepy posiadają bogatą ofertę produktów. W ich skład wchodzą wszystkie nasiona (sfeminizowane, samo kwitnące oraz do celów medycznych), akcesoria palacza (np. fajki wodne i waporyzatory), sprzęt do uprawy (np. tabletki odżywcze) i wiele innych.

Co więcej, w naszych sklepach można również nabyć wiele nasion konopnych, pochodzących z innych dobrych banków nasion, w tym Sensi Seeds, Serious Seeds, High Quality Seeds, Black Label, Paradise Seeds, oraz Dutch Passion.

Shop Pelai

CO JESZCZE ZNAJDUJE SIĘ W OFERCIE SKLEPÓW RQS?

Tak jak wy, nasi pracownicy są pasjonatami konopi i służą pomocą hodowcom w kwestii pytań dotyczących uprawy lub wszelkich innych.

Nasz zespół pomoże wam w wyborze odpowiedniej odmiany, najlepiej spełniającej wasze potrzeby lub warunki środowiskowe, czyli miejsca uprawy roślin. W celu uzyskania jak najlepszych efektów z uprawy waszych roślin, będziecie również mogli uzyskać poradę na temat konkretnych technik hodowli. Krótko mówiąc, w naszych sklepach klienci mogą uzyskać spersonalizowaną poradę od osób znających konopie od podszewki.

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ SKLEPY W AMSTERDAMIE I BARCELONIE?

Kultura konopna w Amsterdamie bardzo różni się od tej w Barcelonie. Amsterdam jest miejscem, które zawsze przyciąga mnóstwo uwagi (zwłaszcza turystów), podczas gdy Barcelona dopiero raczkuje na tym rynku.

Barcelona szybko jednak zyskuje popularność jako druga stolica konopna Europy. Głęboko wierzymy w to, że to miasto na stałe zagości w europejskiej i światowej kulturze konopnej i utrzyma się w niej przez wiele lat.

Shop Seeds

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZNALEŹĆ NAJBLIŻSZY SKLEP?

Nasza nowa wyszukiwarka sklepów (Store Locator) już działa, co oznacza, że można bez trudu, w ciągu kilku sekund, znaleźć najbliższy sklep lub autoryzowanego sprzedawcę. Poza tym, zwiastuny naszych sklepów można obejrzeć na Google Maps, gdzie dostępne są zdjęcia z każdej lokalizacji w formacie 360º. Wystarczy kliknąć tutaj!

Amsterdam Cannabis Seeds

Amsterdam Cannabis Seeds

Barcelona cannabis shop

Barcelona cannabis shop

RQS tallers

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.