Nasze sklepy i lokalizacje

Royal Queen Seeds to jedyny bank nasion, posiadający 4 własnych lokali handlowych. I mamy ku temu ważne powody.

Celem RQS jest nie tylko dostarczanie świetnej genetyki. Chcemy również pomóc zapalonym hodowcom w uzyskaniu jak najlepszych plonów z nasion z naszej oferty, oferując doświadczenie i obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Właśnie dlatego uznaliśmy za logiczne otworzenie własnych lokali handlowych, gdzie możecie spotkać się z naszymi pracownikami, obejrzeć nasze produkty, a także uzyskać cenne porady.

Nasz pierwszy sklep otworzyliśmy w Amsterdamie (przy ulicy Damstraat), w samym sercu europejskiej kultury konopnej. Po nim nastąpiło otwarcie kolejnego lokalu w tym samym mieście (przy ulicy Haarlemmerstraat) oraz jedna w Barcelonie. Niedawno otworzyliśmy nowy, czteropiętrowy sklep RQS w Bangkoku. Teraz oferujemy nasze produkty w zawsze ekscytującej i pełnej życia stolicy Tajlandii. 

Wszystkie sklepy RQS posiadają w swojej ofercie pełną gamę naszych nasion konopi, a także bogaty wybór akcesoriów oraz innych produktów. Poza tym w każdym sklepie klienci RQS mogą uzyskać porady i odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania oraz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas produktów.

Lokalizacje sklepów

AMSTERDAM

- Damstraat 46
- Haarlemmerstraat 66B

BARCELONA

- Carrer Tallers 1B

BANGKOK

- 8, 8/1-2 Ratchadaphisek Road, Khlong Toei Subdistrict, Khlong Toei District

Jakie produkty są dostępne w sklepach RQS?

Wszystkie sklepy posiadają bogatą ofertę produktów. W ich skład wchodzą wszystkie nasze nasiona (feminizowane, autokwitnące oraz medyczne), akcesoria do palenia (np. fajki wodne i waporyzatory), akcesoria do uprawy (np. tabletki odżywcze) i wiele innych.

Nasze sklepy i lokalizacje

Co jeszcze znajduje się w ofercie sklepów RQS?

Tak jak wy, nasi pracownicy są pasjonatami konopi i służą pomocą w kwestii pytań i wątpliwości.

Nasz zespół pomoże wam w wyborze odpowiedniej odmiany — najlepiej spełniającej wasze potrzeby i warunki środowiskowe. W celu uzyskania jak najlepszych efektów przy uprawie roślin, będziecie również mogli uzyskać poradę na temat konkretnych technik hodowli. Krótko mówiąc, w naszych sklepach klienci mogą uzyskać skrojone na miarę porady od osób znających konopie od podszewki.

Czym różnią się sklepy w Amsterdamie i Barcelonie?

Kultura konopna w Amsterdamie bardzo różni się od tej w Barcelonie. Amsterdam jest miejscem, które przyciąga mnóstwo uwagi (zwłaszcza turystów), podczas gdy Barcelona dopiero raczkuje na tym rynku.

Barcelona szybko jednak zyskuje popularność jako druga stolica konopna Europy. Głęboko wierzymy w to, że to miasto na stałe zagości w europejskiej i światowej kulturze konopnej i utrzyma się w niej przez wiele lat.

Nasze sklepy i lokalizacje

W jaki sposób mogę znaleźć najbliższy sklep?

Nasza nowa wyszukiwarka sklepów (Store Locator) już działa, co oznacza, że można bez trudu, w ciągu kilku sekund, znaleźć najbliższy sklep lub autoryzowanego sprzedawcę. Poza tym możesz zajrzeć do naszych sklepów na Google Maps, gdzie dostępne są zdjęcia z każdej lokalizacji w formacie 360º. Wystarczy kliknąć tutaj!

Amsterdam Cannabis Seeds

Amsterdam Cannabis Seeds

Barcelona cannabis shop

Bangkok cannabis shop

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.