Nasze sklepy i lokalizacje

Royal Queen Seeds to jedyny bank nasion, posiadający 4 własne lokale handlowe. I mamy ku temu swoje własne powody.

Celem RQS nie jest jedynie dostarczanie świetnej genetyki. Chcemy również pomóc zapalonym hodowcom, takim jak wy, w uzyskaniu jak najlepszych plonów z roślin w oparciu o naszą ofertę, polegającą na spersonalizowanej obsłudze klientów oraz korzystając z naszego doświadczenia. Właśnie dlatego uznaliśmy za logiczne otworzenie własnych lokali handlowych, gdzie możecie spotkać się z naszymi pracownikami, obejrzeć nasze produkty, a także uzyskać cenne porady.

Nasz pierwszy sklep otworzyliśmy w Amsterdamie (Damstraat), w samym sercu europejskiej kultury konopnej. Po nim nastąpiło otwarcie kolejnego lokalu w mieście (Haarlemmerstraat) oraz dwóch kolejnych w Barcelonie.

Wszystkie sklepy RQS posiadają w swojej ofercie całą paletę nasion konopi, a także bogaty wybór akcesoriów oraz innych produktów. Poza tym, w każdym sklepie klienci RQS mogą uzyskać poradę i odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania oraz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas produktów.

LOKALIZACJE SKLEPÓW

Amsterdamie
- Damstraat 46
- Haarlemmerstraat 66B

Barcelonie
- Carrer Del Carme 39
- Carrer de Pelai 3
- Carrer Tallers 15

JAKIE PRODUKTY SĄ DOSTĘPNE W SKLEPACH RQS?

Wszystkie sklepy posiadają bogatą ofertę produktów. W ich skład wchodzą wszystkie nasiona (sfeminizowane, samo kwitnące oraz do celów medycznych), akcesoria palacza (np. fajki wodne i waporyzatory), sprzęt do uprawy (np. tabletki odżywcze) i wiele innych.

Co więcej, w naszych sklepach można również nabyć wiele nasion konopnych, pochodzących z innych dobrych banków nasion, w tym Sensi Seeds, Serious Seeds, High Quality Seeds, Black Label, Paradise Seeds, oraz Dutch Passion.

Shop Pelai

CO JESZCZE ZNAJDUJE SIĘ W OFERCIE SKLEPÓW RQS?

Tak jak wy, nasi pracownicy są pasjonatami konopi i służą pomocą hodowcom w kwestii pytań dotyczących uprawy lub wszelkich innych.

Nasz zespół pomoże wam w wyborze odpowiedniej odmiany, najlepiej spełniającej wasze potrzeby lub warunki środowiskowe, czyli miejsca uprawy roślin. W celu uzyskania jak najlepszych efektów z uprawy waszych roślin, będziecie również mogli uzyskać poradę na temat konkretnych technik hodowli. Krótko mówiąc, w naszych sklepach klienci mogą uzyskać spersonalizowaną poradę od osób znających konopie od podszewki.

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ SKLEPY W AMSTERDAMIE I BARCELONIE?

Kultura konopna w Amsterdamie bardzo różni się od tej w Barcelonie. Amsterdam jest miejscem, które zawsze przyciąga mnóstwo uwagi (zwłaszcza turystów), podczas gdy Barcelona dopiero raczkuje na tym rynku.

Barcelona szybko jednak zyskuje popularność jako druga stolica konopna Europy. Głęboko wierzymy w to, że to miasto na stałe zagości w europejskiej i światowej kulturze konopnej i utrzyma się w niej przez wiele lat.

Shop Seeds

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZNALEŹĆ NAJBLIŻSZY SKLEP?

Nasza nowa wyszukiwarka sklepów (Store Locator) już działa, co oznacza, że można bez trudu, w ciągu kilku sekund, znaleźć najbliższy sklep lub autoryzowanego sprzedawcę. Poza tym, zwiastuny naszych sklepów można obejrzeć na Google Maps, gdzie dostępne są zdjęcia z każdej lokalizacji w formacie 360º. Wystarczy kliknąć tutaj!

Amsterdam Cannabis Seeds

Amsterdam Cannabis Seeds

Barcelona cannabis shop

Barcelona cannabis shop