Nasiona feminizowane

Nasiona feminizowane modyfikowane są genetycznie w celu produkcji tylko roślin żeńskich. Przeważnie nasiono marihuany może produkować roślinę męską lub żeńska; cały proces zdeterminowany jest chromosomami X i Y. Roślina z dwoma chromosomami X stanie się na 99,99% rośliną żeńską, podczas gdy roślina marihuany z chromosomami X i Y stanie się prawie na pewno rośliną męską.

Royal Queen Seeds opracował metodę produkcji przez rośliny żeńskie, kwiatów męskich, dzięki zastosowaniu kwasu giberelinowemu, który przekształca w obojnaka roślinę żeńską i sprawia, że możliwa jest produkcja nasion z samymi chromosomami żeńskim. 

Zaletą nasion feminizowanych jest prawie 100% pewność, że rośliny staną się roślinami żeńskimi. Marihuana żeńska produkuje zdecydowanie wyższą zawartość składników aktywnych, takich jak THC, CBD i CBN w stosunku do rośliny męskiej.

Przed ostatecznym wypuszczeniem na rynek, nasze nasiona zostają przetestowane i uprawiane z największą uwagą, aby dać nam pewność, że nasze rośliny są genetycznie stabilne i jednorodne.

Royal Queen Seeds sprzedaje tylko i wyłącznie nasiona feminizowane. 

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.