Tanie nasiona konopi RQS

Jako bank nasion medycznej marihuany poświęciliśmy się, oferowaniu tych najlepszych genetycznie po przystępnych cenach. Mamy szeroki wybór wspaniałych nasion konopi indyjskich, które są dostosowane do niemal każdego rodzaju warunków uprawy. Oferujemy odmiany konopi zarówno do uprawy krytej jak i odkrytej, które pozwalają cieszyć się wysoką jakością marihuany w komforcie własnego domu. Utrzymujemy niskie ceny, ponieważ jesteśmy oddani pomocy społeczeństwu, aby dostarczać mu szczepów konopi, które posiadają liczne korzyści lecznicze, ale są zazwyczaj zakazane przez rządy na świecie. Z naszej strony, każdy może znaleźć najlepsze nasiona konopi za ułamek ceny innego dostawcy. Oferujemy również szczegółowe informacje na temat uprawy nasion marihuany, więc możesz uczyć się od profesjonalistów, którzy są zobowiązani do utrzymania najlepszych nasion konopi z całego świata.

KUP NASIONA KONOPI: SPECIAL KUSH

Uprawa konopi indyjskich jest satysfakcjonującym zajęciem, a nasza Special Kush jest znana na całym świecie i jest jednym z produktów, które z dumą możemy utrzymywać w naszym banku nasion. Roślina jest powszechnie znana, jako niezwykle wydajny szczep Indica, który jest naturalnie występującą rośliną w regionie Indii. Wiele osób szuka źródła nazwy w łańcuchu gór Hindukusz, które słyną z produkcji jednych z najlepszych na świecie konopi w całej dotychczas znanej historii. Nasza Special Kush jest jednym z najwybitniejszych odmian konopi, która jest idealna dla środowisk upraw, zarówno krytych, jak i odkrytych. Rośliny są znane z relaksującego działania, a my czynimy łatwym kupno tanich nasion tych roślin. Dzięki czemu pozwalamy Ci łatwo skorzystać z jednej z najlepszych odmian marihuany na świecie.

Special Kush 1

Special Kush 1

Genetic background Afghan x Kush
Yield indoor 425 - 475 gr/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 17% (aprox.) / CBD: Low
Blend 20% Sativa, 80% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 200 - 270 cm
Harvest time Late September
Effect Clear and energetic
 

Buy Special Kush 1

 

FEMINIZOWANE NASIONA KONOPI

Dzięki naszym feminizowanym nasionom konopi Special Kush, nie musisz się martwić o obecność męskich odmian w ogrodzie, więc możesz być pewien, że otrzymujesz optymalną jakość i masz naprawdę beznasienne konopie. Większość banków nasion konopi mają różne odmiany Kusz w magazynach, ale nasze tanie nasiona posiadają znakomite geny w super cenie. Jako taki, produkt ten jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zaoszczędzić, ale mimo to chce mieć dostęp do produktu najlepszej jakości. Możesz też kupić nasiona konopi indyjskich, które są przeznaczone dla najlepszych produkcji, a poprzez klonowanie, zawsze możesz mieć nieograniczoną ilość nowych roślin, gotowych do wprowadzenia w miejsce Twojej hodowli.

Nasza Special Kush jest jedną z najlepszych odmian konopi, które mogą szybko zapełnić przestrzeń ciągle bujnymi, zielonymi liśćmi. W krytych ogrodach, należy zadbać o zapewnienia dużej ilości miejsca, ponieważ nasz szczep marihuany może łatwo osiągnąć wysokość 3 metrów lub więcej. Przy odrobinie treningu i przycince selektywnej, można łatwo stworzyć gęstą uprawę w swoim pokoju lub sprawić sobie najwyższe plony w ogrodzie na świeżym powietrzu.

Szczep ten jest także idealnym rozwiązaniem dla plantatorów medycznej marihuany. Zręcznie operując cyklem oświetlenia, można łatwo osiągnąć świeży plon wybitnej odmiany konopi w ciągu zaledwie siedmiu lub ośmiu tygodni. Uprawa naszych nasion konopi jest również idealnym sposobem na uzyskanie dużej ilości kwiatów. Special Kush może dostarczyć plonów do 150 gramów na roślinę w pomieszczeniu, albo do 400 gramów na metr kwadratowy z oświetleniem o mocy 600 - watt. Nasza Special Kush jest jedną z najlepszych odmian konopi dla upraw odkrytych i doświadczeni hodowcy mogą łatwo zebrać więcej niż kilogram z jednej rośliny. Końcowy produkt posiada najwyższą jakość. Ten szczep jest ulubionym w naszym banku nasion konopi indyjskich, gdyż jego końcowy produkt daje gęste, zbite liście, które są pokryte kryształkami trichomów.

Special Kush 1 Royal Queen Seeds

NASIONA SPECIAL QUEEN

Nasz bank nasion również specjalizuje się w dostarczaniu Państwu wielu najlepszych szczepów w przystępnych cenach, a nasz Special Queen jest jedną z najlepszych skunów na rynku. Produkt łączy w sobie cechy jednych z najlepszych szczepów konopi z Kolumbii, Meksyku i Afganistanu, a geny zostały wykorzystane do stworzenia wielu krzyżówek wprowadzonych do powszechnej sprzedaży, jako medyczna marihuana.

Special Queen 1

Special Queen 1

Genetic background Power Bud x Skunk
Yield indoor 500 - 550 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 18% (aprox.) / CBD: Low
Blend 50% Sativa, 50% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 200 - 270 cm
Harvest time Late September
Effect Extremely high, long-lasting, body relaxing
 

Buy Special Queen 1

 

UPRAWIAJ Z ŁATWOŚCIĄ NASIONA KONOPI

Dzięki naszej Special Queen, rosnącej w Twoim ogrodzie, będziesz miał tanie nasiona konopi indyjskich, które nigdy nie tracą jakości na skutek powodu niskiej ceny. Rośliny te są klasycznym skunem, wygodnym dla początkujących i ekspertów, mogących dostroić ich liczbę dla osiągania optymalnych plonów  jednej z najlepszych odmian konopi na świecie. Plantatorzy upraw krytych mogą zbierać plony w ciągu zaledwie ośmiu tygodni. Rośliny zwykle dorastają do 1,5 m, tworząc morze zieleni w ogrodzie. Jest tylko jedna opcja: będziesz miał.

Special Queen 1 Royal Queen Seeds

ODMIANY KONOPI SATIVA DOMINANT

Special Queen to szczepem Sativa dominant. Dostarcza do 500 gramów marihuany medycznej na każdy metr kwadratowy powierzchni uprawy. Te tanie nasiona konopi są idealne dla miłośników ogrodnictwa odkrytego, a roślina może łatwo osiągnąć wydajność do 150 gramów na roślinę. Nasz bank nasion konopi ma zaszczyt zaoferować Państwu wspaniałą krzyżówkę, Special Queen, która działa idealnie w systemach uprawy organicznej lub hydroponicznej.

Ta odmiana konopi jest idealnym sposobem na hodowlę roślin w technice sea- of –green, dla uzyskania medycznej marihuany, która mocno podnosi na duchu i zapewnia euforię najlepszej jakości. Nasze tanie nasiona konopi są doskonałą drogą do uzyskania dostęp do najlepszych genetycznie odmian z całego świata, a my z dumą pomagamy cieszyć się różnorodnością świata w Twoim domowym ogrodzie.

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.