Product successfully added to your shopping cart.
Check out
 

Customer Service - Kontakt z nami

Frequently Asked Questions (FAQ)

For questions about an order or for more information about our products.

Słów kilka o Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się producentów nasion w Europie z aspiracjami na pozycję lidera na rynku światowym. Po wielu latach pracy i badań nad produkcją najwyższej jakości nasion konopi indyjskich w Holandii, postanowiliśmy wystartować z zupełnie nową marką na doskonale znanym nam rynku. Nazwaliśmy ją właśnie Royal Queen Seeds.

Royal Queen Seeds oferuje starannie wyselekcjonowane nasiona feminizowane, auto kwitnące oraz medyczne w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy pewni swoich produktów i gwarantujemy ich najwyższą jakość, ponieważ są one wynikiem naszego ponad dwudziestoletniego doświadczenia w tej branży. Proponowane przez nas odmiany wygrywały wiele różnych nagród na przestrzeni ostatnich lat, włączając w to prestiżowe Highlife Cup oraz High Times Cannabis Cup. Postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem i wynikami pracy z hodowcami konopi na całym świecie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do ekspertów jak i zupełnych nowicjuszy w uprawie, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Poniżej znajdziecie w podpunktach tylko kilka zalet nasion od RQS:

- Wszystkie nasze nasiona są bardzo szczegółowo badane w kierunku zachowania jak największej czystości genetycznej.
- Wszystkie dostępne w sprzedaży nasiona RQS są wyselekcjonowane ręcznie.
- Podczas procesu krzyżowania roślin przykładamy wielką wagę do zachowania najważniejszych cech każdego z użytych gatunków.
- Wszystkie nasze rośliny matki uprawiane są ekologicznie bez nawozów sztucznych.
- Każda partia nasion testowana jest przez nas pod kątem siły kiełkowania.
- Nasze nasiona są pakowane próżniowo w celu zagwarantowania ich jak najdłuższej świeżości.
- Nasiona RQS są sprzedawane w bardzo wytrzymałych opakowaniach w celu ochrony przed uszkodzeniami np. w transporcie.


Zawsze robimy wszystko co możliwe, aby osiągnąć rezultat jak najbliższy ideałowi. Oferujemy wam możliwość wspaniałych zbiorów, z roślin zawierających w sobie cechy najlepszych gatunków, cieszących się zasłużonym uznaniem na całym świecie. Niech ich smak i aromat będą najlepszą wizytówką. Oczywiście efekt finalny zależy również w dużym stopniu od samego hodowcy i jego metod uprawy.
Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji dotyczących naszych produktów lub chcesz się z nami podzielić swoim doświadczeniem z nimi, możesz śmiało kontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą e-mail. Załoga Royal Queen Seeds pozostaje zawsze do Twojej dyspozycji.

Z najlepszymi życzeniami,

Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds Spain

Wyślij wiadomość