Spend over €80 and receive 5 extra seeds. Use code 98THC Now.

RQS Pro: przewodzimy innowacjom i rozwojowi

RQS Pro: przewodzimy innowacjom i rozwojowi

Klimat i środowisko stoją w obliczu bezprecedensowych zagrożeń. Znajdujemy się w kluczowym punkcie zwrotnym z powodu globalnego ocieplenia, załamania ekologicznego i zanieczyszczenia środowiska. Podczas gdy rządy na całym świecie powoli wprowadzają zmiany, my – ludzie oraz firmy – musimy coś zrobić.

W RQS mamy doświadczenie w stosowaniu najnowocześniejszych i przyjaznych dla środowiska procesów, takich jak techniki uprawy ekologicznej, wykorzystanie naturalnego światła i inwestowanie w bardziej wydajną technologię do uprawy naszych roślin. Wierzymy jednak, że możemy pójść o krok dalej i chcemy podzielić się tym ze światem.

Z tego właśnie powodu stworzyliśmy RQS Pro. Chcemy wykorzystać wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w celu zwiększenia ilości badań i poziomu edukacji w branży cannabis. Chcemy również odkryć nowe metody, aby uczynić ten sektor tak innowacyjnym i zrównoważonym, jak to tylko możliwe.


Co to jest RQS Pro?

Video id: 733881361

RQS Pro skupia się na badaniach i pionierskim rozwoju w zakresie genetyki konopi, technologii i metod uprawy i hodowli oraz kannabinoidów.

„Misja jest dwojaka: tworzenie lepszych, bardziej wydajnych i bardziej stabilnych odmian marihuany oraz przesuwanie granic sektora.”

Dzięki lepszemu zrozumieniu kannabinoidów, poszerzonemu dzięki naszym badaniom nad cannabis oraz kannabinoidami, nie tylko będziemy w stanie dostosować odmiany konopi do potrzeb klientów, ale także pogłębimy globalne zrozumienie potencjalnych zastosowań kannabinoidów – zarówno w celach medycznych, jak i rekreacyjnych.

Co to jest RQS Pro?

RQS i RQS Pro: synergiczny związek

Misja RQS Pro jest rozszerzeniem tego, co RQS reprezentuje już od pierwszego dnia: bycie nie tylko liderem rynku, ale także liderem w edukacji, badaniach i rozwoju cannabis. A dzięki RQS Pro idziemy o krok dalej w wypełnianiu tej misji.

Odkrycia RQS Pro będą wspierać RQS, a ostatecznie trafią na rynek. Dzięki temu procesowi zostaną zidentyfikowane obszary nowego rozwoju technologicznego. Od badań genetycznych po rozwój systemów oświetleniowych, nawadniania i uprawy organicznej – postępy wprowadzone w RQS Pro radykalnie ulepszą systemy stosowane przez RQS.

Działa to w obie strony. Podobnie jak RQS Pro usprawnia RQS, opinie, doświadczenia i potrzeby naszych klientów pomagają dostosować, kształtować i kierować tym, jak RQS Pro inwestuje czas i wysiłek.

A co z samą rośliną? Oznacza to, że jakość produktu – czy to smak, wydajność, siła czy stabilność – będzie rosła jeszcze szybciej.

W ten sposób dwie gałęzie RQS będą się wzajemnie napędzać i prowadzić do kolejnych odkryć.

Kto wie, dokąd może nas to ostatecznie doprowadzić?

Video id: 673601992

RQS Pro zmienia świat na lepsze

Żaden z tych postępów nie byłby wart wysiłku, gdyby nie sprawiał, że uprawa cannabis staje się bardziej zrównoważona dla naszego środowiska. Dlatego też ekologia jest w centrum naszych badań.

Kiedy tworzymy rośliny, które rosną szybciej i są mniejsze, oszczędzamy na zasobach potrzebnych każdej roślinie do wzrostu. Nowe, innowacyjne techniki, które wykorzystują siłę natury i zmniejszają negatywne efekty, mogą pomóc w utrzymaniu zdrowej planety dla przyszłych pokoleń. Inwestujemy w badania i szukamy sposobów na przekraczanie granic branży i zapewniamy lepszą edukację i zrozumienie problemów, które ją otaczają.

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.