Dlaczego warto kupować bezpośrednio od RQS?

Dlaczego warto kupować wszystko, czego potrzebujesz do uprawy na stronie Royal Queen Seeds? A czemu nie? Jesteśmy najlepszym bankiem nasion w Europie i oferujemy o wiele więcej niż tylko nasiona!

Darmowe gadżety przy każdym zamówieniu: Do wszystkich zamówień dołączamy darmowe nasiona. Możesz także sam wybrać gratisy spośród szerokiej gamy ekologicznych upominków.


Darmowa dostawa: Dyskretna i bezpłatna wysyłka w ciągu 3–5 dni. Bezpłatna usługa częściowego/pełnego zwrotu w ciągu 14 dni – podawanie powodu nie jest konieczne.


Obsługa klienta: Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów przez e-mail lub telefon, abyśmy mogli pomóc Ci w procesie uprawy. Tysiące opinii klientów potwierdzają wysoki poziom obsługi!

Zaawansowana genetyka: Jesteśmy głównym bankiem nasion w Europie oferującym wysokiej jakości genetykę i nowoczesne nasiona, które wyznaczają trendy w branży.


RQS Growers Club: Dołącz do naszej społeczności hodowców i uzyskaj dostęp do prezentów i promocji, które znajdziesz tylko na naszej stronie.

Jesteśmy czołowymi ekspertami w zakresie marihuany i jej uprawy. Odwiedź naszą stronę, na której codziennie znajdziesz nowe artykuły w 17 językach i subskrybuj, aby otrzymywać wiadomości dostosowane do Twoich zainteresowań.

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.