DLA PIERWSZYCH STU OSÓB, które użyją kodu 22PPC5 przy kasie, pięć nasion gratis

Dlaczego warto kupować bezpośrednio od RQS?

Dlaczego warto kupować wszystko, czego potrzebujesz do uprawy na stronie Royal Queen Seeds? A czemu nie? Jesteśmy najlepszym bankiem nasion w Europie i oferujemy o wiele więcej niż tylko nasiona!

Darmowe gadżety przy każdym zamówieniu: Do wszystkich zamówień dołączamy darmowe nasiona. Możesz także sam wybrać gratisy spośród szerokiej gamy ekologicznych upominków.


Darmowa dostawa: Dyskretna i bezpłatna wysyłka w ciągu 3–5 dni. Bezpłatna usługa częściowego/pełnego zwrotu w ciągu 14 dni – podawanie powodu nie jest konieczne.


Obsługa klienta: Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów przez e-mail lub telefon, abyśmy mogli pomóc Ci w procesie uprawy. Tysiące opinii klientów potwierdzają wysoki poziom obsługi!

Zaawansowana genetyka: Jesteśmy głównym bankiem nasion w Europie oferującym wysokiej jakości genetykę i nowoczesne nasiona, które wyznaczają trendy w branży.


Growers Program: Dołącz do naszej społeczności hodowców i uzyskaj dostęp do prezentów i promocji, które znajdziesz tylko na naszej stronie.

Jesteśmy czołowymi ekspertami w zakresie marihuany i jej uprawy. Odwiedź naszą stronę, na której codziennie znajdziesz nowe artykuły w 17 językach i subskrybuj, aby otrzymywać wiadomości dostosowane do Twoich zainteresowań.

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.